Rimini-San Marino

Odpovědět
Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Rimini-San Marino

Příspěvek od Tonda 2 »

Máte někdo zkušenost s dopravou z letiště do Rimini?Jak je letiště daleko ?Když se dívám na ceny se SKY,uvažuji o prodlouženém koupacím víkendu v létě.. :)


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Je to kousek, tak 5km. Navic podel pobrezi jezdi co chvili bus MHD z Rimini do Riccione, ktery IMHO u letiste stavi taky. Na koupaci vikend je to idealni - zejmena Riccione, to je plazovy mesto.

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

Night fly píše:Je to kousek, tak 5km. Navic podel pobrezi jezdi co chvili bus MHD z Rimini do Riccione, ktery IMHO u letiste stavi taky. Na koupaci vikend je to idealni - zejmena Riccione, to je plazovy mesto.


Díky za info,nakonec jsem si booknul,sice Atény,ale Rimini se zarezervuji beztak při další akci SKY,takže tak za týden,odhaduji :D

lukas21
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 06. 04. 2007, 14:24
Oblíbené typy letadel: A321 B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od lukas21 »

jaky je provoz v rimini??

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

Blíží se mi koupací víkend v Rimini,určitě mnoho z vás už podobnou akci absolvovalo :) ,tak se chci zeptat,jestli nemáte někdo dobrý tip na nějáký fajn hotýlek...


BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od BOEING737 »

Tonda 2 píše:Blíží se mi koupací víkend v Rimini,určitě mnoho z vás už podobnou akci absolvovalo :) ,tak se chci zeptat,jestli nemáte někdo dobrý tip na nějáký fajn hotýlek...


Doporučuju Ti hotel Plaza 3***, 3 kilometry od letiště, přímo V Rimini. Na pláž je to 50m, snídaně bufet, večeře výber z menu, cena kolem 900,-Kč/pokoj/noc. Ovšem byl jsem tam vloni a ještě k tomu v květnu.


Odpovědět