Mnichov MUC

Odpovědět
michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od michal4 »

OK. Ještě budu hledat důkladněji. Každopádně to v jejich základních marketingových přehledech nevidím. Ono uvidím, jak se vyvinou finance. Do září ještě dvě cesty a k tomu mám chuť se pustit do nového kariérního dobrodružství :mrgreen:


kraken
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 07. 08. 2009, 11:36
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od kraken »

Jelikož jsem na MUC ještě nebyl, tak se zeptám zdejších odborníků. Myslíte, že je v pohodě následující situace? Přílet s Oman Air v 19:00 a odlet v 21:30 s Austrian do VIE na separátních letenkách. Budu mít jen příruční batožinu. Co se dívám, tak Oman Air moc zpoždění nemají, tak si myslím, že by to neměl být problém. Díky.

jorge
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 15. 08. 2007, 22:01
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od jorge »

Uplne v pohode. Kdyz clovek vi, kam jit (urcite bych pouzil airside bus mezi terminaly), a trosku popobehne, tak se to da za 45 minut. Za 60 minut to date i napoprve. Udelal bych si ale urcite online checkin.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od whiskey »

kraken píše:Jelikož jsem na MUC ještě nebyl, tak se zeptám zdejších odborníků. Myslíte, že je v pohodě následující situace? Přílet s Oman Air v 19:00 a odlet v 21:30 s Austrian do VIE na separátních letenkách. Budu mít jen příruční batožinu. Co se dívám, tak Oman Air moc zpoždění nemají, tak si myslím, že by to neměl být problém. Díky.

ak lieta Oman na Terminal2, tak je to uplne bezproblemov, len prejdes cez pasovku a security a zides z H podlazia na schengenske G podlazie, odkial poleti OS do VIE.

kraken
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 07. 08. 2009, 11:36
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od kraken »

Díky pánové, to jsem potřeboval slyšet :)


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od Globik »

Pořádek musí být! Kvůli jednomu pytlíku na tekutiny taková paseka. Nevím, jak se někteří zdejší diskuteri popasuji s tím, že lidi spali na lehátkách a ne všichni v hotelu.
https://byznys.lidovky.cz/mnichovske-le ... uality_ele

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od RAdek »

Taková otázka - za jak dlouho můžu být po příletu z USA na terminál 1 u drop-off na terminálu 2, abych si odbavil kufr na následný let s negaranovaným přestupem. Dá se stihnout takový přestup s kufrem za 1,5 hodiny?

Jiriq
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04. 05. 2010, 11:42
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od Jiriq »

Stihnout se to dá, ale dost záleží na konstalaci :) My tam třeba teď čekali na dvojce hodinu na kufry... kluci šli asi na oběd či co...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

Mate nekdo zkusenost s Oman Air z MUC? Nasel jsem pekny letenky do MNL s tim, ze nabizi placeni mist pri rezervaci. Tak nevim jestli to ma cenu a nestacilo by pockat na cekin kde si vybereme zdarma. V jednom vyhledavaci vyhrozujou, ze nebudeme sedet spolecne kdyz si mista nekoupime. Ale tahle Ryan taktika se mi u dalkovky zda divna.
Diky

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od leokontra »

bugr píše:Mate nekdo zkusenost s Oman Air z MUC? Nasel jsem pekny letenky do MNL s tim, ze nabizi placeni mist pri rezervaci. Tak nevim jestli to ma cenu a nestacilo by pockat na cekin kde si vybereme zdarma. V jednom vyhledavaci vyhrozujou, ze nebudeme sedet spolecne kdyz si mista nekoupime. Ale tahle Ryan taktika se mi u dalkovky zda divna.
Diky

Rezervovat si sedadla pri rezervacii ponuka skoro kazda spolocnost...nemyslim si, ze ak si ich nekupite tak vas na checkine rozhadzu po celom lietadle tak ako to robi Ryanair/Wizzair. Sediet spol budete urcite. A aj keby nie tak sa urcite da aj pri checkie este rezervovat sedadla

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

já bych potřeboval spíš praktickou zkušenost. Ty společnosti to pořád mění a nerad bych na čekinu čuměl jak puk... a zas to nechci rezervovat zbytečně, je pro dva 8 rezervací míst takže nějakýh dalších 100EUR navíc.

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od Marty-t »

bavorské ministerstvo dopravy si zadává studii jak napojit letiště MUC na osu ICE rychlovlaků Mnichov-Ingolstadt-Norimberk
v současnosti totiž trvá cesta do centra LH busem nebo S-bahny cca 40-60minut - nejen do centra ale i na hlavní nádraží v Mnichově, pokud člověk pokračuje vlakem dál...

detaily: https://www.merkur.de/lokales/erding/fl ... 83006.html

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

Dotaz pro jistotu, při routingu MUC-AMS-CAN-MNL(a zpět) v Číně nepotřebuju vizum, jsem celou dobu v transitu?
Sice mám odpor k letu přes Čínu ale je to docela rychlý a cenově úplně jinde než lety z PRG.
díky

fevlad
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 28. 11. 2009, 18:27
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od fevlad »

Ahoj,aky salonik by ste doporucili na T2,prilet z Krk s LH a dalej pokracujeme s WY do Mct.Dakujem

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od Fabo »

Na T2 su len LH saloniky. Chod do toho, do ktoreho mas pristup, v tej casti, odkial ti leti nadvazujuci let.


Odpovědět