Mnichov MUC

Odpovědět
poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Mnichov MUC

Příspěvek od poja »

to je divný je to za bukem ale tema tu eště nemá...určite tu spousta z vas byla tak mi muže dat naký tipy kde se da dobre fotit nebo cop se tam da delat sice nejseem extra spotter ale když už tam budu celou noc zevlovat...diky :D


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

V noci tam toho moc nenaspottuješ - v MUC se chodí koukat na letadla na takový kopec-pyramidu u letiště - je to jednu zastávku S-Bahnem z letiště, stanice Besucher Park. V Terminálu 2 je terasa (krytá), vstupné 2 Eura, ta by mohla být otevřená i v noci (alespoň ještě v 9 večer byla), vstup na turniket - problém je v tom, že na Terminálu 2 stojí samá Lufthansa, Condor, maximálně se tam objeví Thai a Qatar Airways - opravdu tam třeba hodinu stojíš a vidíš samá německá letadla

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

no tak s timpocitam, ale aspon naký chartery pro nemecký badeny tam snad operovat budou uvidim... litaj do muc i 747 LH nebo jiný??

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Momentálně o žádný 747 nevím, LH lítá z MUC všechny dálkovky jen A340. Přes zimu lítali občas Thajci ale teď jen A340-600

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Navíc v MUC jsou značné restrikce na provoz v noci, který je minimální, resp. skoro žádný.


dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od dcvojta »

VÍTĚZSLAV píše:Navíc v MUC jsou značné restrikce na provoz v noci, který je minimální, resp. skoro žádný.


To můžu potvrdit poslední odlety a přílety okolo 22 hodiny a první jsou ráno v 5 hodin.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

To můžu potvrdit poslední odlety a přílety okolo 22 hodiny a první jsou ráno v 5 hodin.[/quote]


hmmm ted an to koukam ne webu že tam je díra jak vrata přesně kdy přijedu do mnichova a začíná to lítat akorat ve chvíli kdy budu stat ve fronte na check-in...to tam toho asi moc nevymyslim :oops:

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od skrita »

Před pár dny jsem po příletu v MUC čekal asi 5 hodin na bus. Přes den solidní provoz, ale v noci ticho, téměř nikoho nepotkáš. Poslední odlet 22:50 nějaký Condor a pak až 5:25. Nevíte někdo, proč tam mají tak přísné restrikce na noční provoz? Jinak MUC je pro mě zatím nejhezčí letiště, které znám; teda samozřejmě až po PRG :lol: . Jediné, co mi u těch Němců trochu neleze do hlavy je to jejich special odbavení. Každá společnost má své přepážky a odbavují výhradně u nich, třeba Condor to má tak trochu dole zastrčené...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

jedem tam teď s kámošem na motorkách, dá se zajet k těm koukacím kopcům na motorce abychom je někde nemuseli nechávat? Já to viděl na fotkách a připadá mi to dost daleko od rwy. našel jsem to na supr spotting stránkách o MUC. A prý všechny terasy jsou za zeleným sklem...

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

terasa je zasklena a hlavne je na foceni dost blbe situovana. Okolo este nekolik metru strech, takze fotit se daj spis jenom okolo taxujici letadla nez masiny na stojankach, kterejm je pres strechu videt jenom zadek. Na to mi prislo lepsi patro pod terasou v tranzitu.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

zkusim projet ty silnice kolem RWY a ten jeden kopec. akorát nikde nemůžu najít něco jako ATIS abych věděl kterou dráhu používají.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

čas na prestup

Příspěvek od context »

Zatial nemám skúsenosť s letiskom MUC. Zvažujem let BTS-MUC MUC-OSL s LH a na prestup je len 1:10 hod. Dá sa to stihnúť? Čo ak to nestihnem?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: čas na prestup

Příspěvek od whiskey »

context píše:Zatial nemám skúsenosť s letiskom MUC. Zvažujem let BTS-MUC MUC-OSL s LH a na prestup je len 1:10 hod. Dá sa to stihnúť? Čo ak to nestihnem?


stihnes s prehladom. MUC je najlepsie letisko na tranzit IMO.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: čas na prestup

Příspěvek od context »

whiskey píše:stihnes s prehladom. MUC je najlepsie letisko na tranzit IMO.


whiskey offtopic otázka na Teba - ako je to s nadváhou u LH?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: čas na prestup

Příspěvek od whiskey »

context píše:whiskey offtopic otázka na Teba - ako je to s nadváhou u LH?


ako M&M Senator neriesim, takze ti bohuzial neporadim :(


Odpovědět