Mnichov MUC

Odpovědět
s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od s543 »

bugr píše:jsem zkusil zamluvit ten parking na tyden a je to za 41EUR a ne 35, jestli teda nedělám něco špatně :-/


Normálně parking P41 - je za 39 EUR - no jo pořád skoro to samý... autobus zadarmo - je to asi 3 km....


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

jasně, mám odlet 11/12 ráno a vracím se 18/12 večer tak to vychází přes 7 dnů, proto 41EUR. 35EUR už dávno neplatí, koukal jsem na soukromá parkoviště okolo a začíná to náhodou na týhle ceně :D
Jinak letět někdy odpoledne tak to nechám v nějaký vesnici u letiště a jedu k terminálu autobusem, v 7 ráno se mi fakt nechce tam někde lézt.

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od s543 »

bugr píše:jasně, mám odlet 11/12 ráno a vracím se 18/12 večer tak to vychází přes 7 dnů, proto 41EUR. 35EUR už dávno neplatí, koukal jsem na soukromá parkoviště okolo a začíná to náhodou na týhle ceně :D
Jinak letět někdy odpoledne tak to nechám v nějaký vesnici u letiště a jedu k terminálu autobusem, v 7 ráno se mi fakt nechce tam někde lézt.


No jo 7 dnů je jak říkáš - předtím se psalo o čtyřech. V sedm ráno pokud nejsi úplná socka - což jak vyplívá z diskusí opravdu nejsi - nemáš jinou šanci než vysolit 41E (EUR - které bohužel nemáme - ale to jsme jinde).

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

jinak jestli dobře chápu tak teď žádná slevová karta, ani si nenechá vytisknout lístek, jen tam někam strčím kartu, aspoň podle návodu.

Já mám s MUC zatím jen zkušenost, že jsem zaplatil lístek a závora se mi neotevřela :D A nepotřebuju zas volat německý ochrance a dokazovat, že jsem platil :-)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od bugr »

tak je ten systém opravdu jednoduchej, jen tam člověk při vjezdu strčí kartu a při odjezdu to samý, na displeji se rozsvítí cena a cesta domů volná.

Pro jistotu jsem si vytiskl voucher na jízdu busem na terminál ale stejně to nikdo nekontroluje.


mgescheidt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 11. 08. 2013, 23:28
Oblíbené typy letadel: A330, A346
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Bíteš
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od mgescheidt »

Zdravím, mám dotaz na Vaši zkušenost s bezpečnostními kontrolami při přestupu v Mnichově do USA. Před 10 dny jsem letěl PRG-MUC-SFO a zarazilo mě, že kromě kontroly pasu jsem neprošel žádnou bezpečnostní kontrolou - měl jsem za to že lety do USA v tomhle bývají velmi specifické. Nebo se to týká pouze US přepravců?
Bezpečnostní kontrolu jsem prošel samozřejmě v PRG v T2, nicméně jsem čekal i něco přísnějšího v MUC. U gatů kde se lítalo do USA byla security, ale polovina stanovišt´ bezpečnostní kontroly byla mimo provoz a kontrola působila že je v podstatě dobrovolná. Na můj dotaz zda se nemáme vrátit a nechat zkontrolovat mi bylo řečeno "It´s okay" .. :shock:

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od beardie »

mate prosim niekto skusenost, ci sa da v MUC dostat do salonika na MC World (Schengen side)?
salonikov je tam dost, ale nie ku vsetkym pisu detaily:
Air France KLM Lounge
Atlantic Lounge
BA Galleries Lounge
Europe Lounge
Lufthansa (EU)
Lufthansa (Non-EU)
Lufthansa Senator Café
The Emirates Lounge

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od loupeznik »

beardie píše:mate prosim niekto skusenost, ci sa da v MUC dostat do salonika na MC World (Schengen side)?

Zkušenost nemám, ale myslím si, že s českou/slovenskou MC World to funguje jen v PRG a VIE.

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od salamio »

Kdypak mi to asi letí?

Obrázek


A sakra, tady někdo používá falešné argumenty!

Obrázek

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od dydzej »

Kde asi udelali soudruzi z NSR chybu? :-)

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od salamio »

Legrační taky je, že jim zjevně nesedí systémové datum a čas - foceno to bylo 28.9. večer.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od whiskey »

v pohode, mam takych fotiek z viacerych letisk okolo sveta. Sranda je, ze su to vsetko windowsy...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:v pohode, mam takych fotiek z viacerych letisk okolo sveta. Sranda je, ze su to vsetko windowsy...


Evidentne je to jeden nebo dva vyrobci :-)

Nicmene u IFE uz mam bootovaci obrazovku jak ve Windows tak s tucnakem :-)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od MEA »

z muc som sice uz parkrat letel, ale z freisingu som siel. kolko cca treba vpohode casu na dopravu z bánhofu v mníchove na letisko?

a este: riskovali by ste let air berlinom VIE-MUC, ked pripoj (zaoceansky) mam na inej letenke? poistit voci takemu zmeskaniu sa asi neda keby daco, alebo ano?

dik!)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Mnichov MUC

Příspěvek od alesesl »

MEA píše:z muc som sice uz parkrat letel, ale z freisingu som siel. kolko cca treba vpohode casu na dopravu z bánhofu v mníchove na letisko?

a este: riskovali by ste let air berlinom VIE-MUC, ked pripoj (zaoceansky) mam na inej letenke? poistit voci takemu zmeskaniu sa asi neda keby daco, alebo ano?

dik!)


jestli mas dostatecny cas na prestup, tak bych se toho nebal. Sance ze zrusi let VIE-MUC je minimalni. Dal bych si tak 2-3 hodky mezi lety minimalne, mozna i vic, abych mel jistotu.


Odpovědět