Parkoviště letiště Bratislava

Odpovědět
danuse chaz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01. 07. 2007, 18:52
Bydliště: CZ
Stav: Offline

Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od danuse chaz »

:( Prosím,kdo zná a poradí, jak parkovat týden na letišti v Bratislavě.Díky


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od Kamyl »

danuse chaz píše::( Prosím,kdo zná a poradí, jak parkovat týden na letišti v Bratislavě.Díky

Prave jsem o tom psal na jinem vlakne vcera, neznam parkoviste v okoli BTS, ale parking primo pred terminalem me stal za 1d + 4hod 750,- SKK. Pokud me pamet neklame, tydenni cena tam byla uvedena na 2200,- SKK. Jezdil jsem tam ruzne kolem a jine parkoviste jsem tam nenasel, ale mozna jsem prehlidnul...

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Zaparkuj to u Avion shopping parku a mas to zadarmo. Nebo u hotelu Avion pres krizovatku je taky parkoviste a nikdy mi tam auto neukradli... :wink:

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Příspěvek od tomaas.p »

Nevíte prosím někdo, kde v Bratislavě bezpečně zaparkovat? Ideální blízko letiště, např. nějaké soukromé parkoviště, jaké jsou u Ruzyně nebo ve městě nějaké hlídané? 2200,- SK za 4 dny, co chtějí na letišti, mi přijde jako nehoráznost. díky

petr.v
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 02. 2008, 20:53
Stav: Offline

Příspěvek od petr.v »

tomaas.p píše:Nevíte prosím někdo, kde v Bratislavě bezpečně zaparkovat? Ideální blízko letiště, např. nějaké soukromé parkoviště, jaké jsou u Ruzyně nebo ve městě nějaké hlídané? 2200,- SK za 4 dny, co chtějí na letišti, mi přijde jako nehoráznost. díky


Mesto + bus idealni....


MajoSK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07. 09. 2010, 11:57
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od MajoSK »

Zdravim vsetkcyh !
Citam tu o problemoch s parkovanim v Bratislave a rad by som sa podelil o moje skusenosti.
Tak isto som tento rok hladal parkovanie pre moje auto v Bratislave pred odletom na dovolenku a nesiel som velmi dobru firmu, ktora sidli asi 1 km od letiska a ponuka lacne parkovanie spolu s odvozom na letisko a nasledne aj dovozom z letiska spat k autu. Cena parkovneho je 5 eur na den.
Neviem ci im tu mozem robit reklamu, ale naozaj som bol s nimi velmi spokojny.
Je to firma ET Slovakia. tu je aj link : http://www.autobazaret.sk/pages/stred.htm

Dufam ze som pomohol

Cavte

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od Kamyl »

Díky za tip...

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od Tonda 2 »

letím v sobotu z Blavy,z PRG odjíždím už v Pátek a nocleh mám v hotelu Chopin Airport hotel Bratislava,parkování umožňují také za 5eur i neubytovaným...

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od RAdek »

No já letím 26.10. do Londýna a mám v plánu to nechat v Avion nákupním centru v podzemních garážích. Když jsem tam byl před rokem a půl, tak to bylo zdarma, nechal jsem to u nákupních vozíků, kde je pohyb lidí a po týdnu jsem tam auto bez problémů našel. Trochu teď ale bojuji, jak to udělat tentokrát.

hlavacekp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13. 06. 2010, 18:51
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od hlavacekp »

Muzu doporucit http://www.autouschovna.sk/inn.php. Je to cca 5-10 minut jizdy autem od letiste.

goro
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 30. 08. 2010, 11:17
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od goro »

ahoj, na začátku května zase poletím z BTS a hledám nějaké aktualizované zkušenosti s parkováním, ideálně zadarmo.
Napadají mně možnosti:
IKEA - služební vchod
IKEA - klasické parkoviště
AVION - kryté garáže
AVION - klasické parkoviště
Sídliště Ružinov - někde mezi panelákama

Budeme pryč 10 dnů.
Rád bych se ujistil, jaké jsou vaše zkušenosti ohledně parkování na těchto místech, který by byl pro nás nejvhodnější. A měl tady někdo s parkováním i problém? (odhad, pokuta?) Je to legální, stát u obchodu 10 dnů?

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od RAdek »

2x Avion podzemní garáže poblíž vchodu. V obou případech jsem to nahlásil ochrance, aby mně neodtáhli. Poprvé jsem jim nedal nic, podruhé 2 kafe. Poprvé jsem tam stál týden, podruhé myslím 4 dny. K ochrance se dostaneš z přízemí od záchodů služebním vstupem po schodech nahoru. Masově bych to ale nedoporučoval nebo to zatrhnou.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od skater »

goro píše:ahoj, na začátku května zase poletím z BTS a hledám nějaké aktualizované zkušenosti s parkováním, ideálně zadarmo.
Napadají mně možnosti:
IKEA - služební vchod
IKEA - klasické parkoviště
AVION - kryté garáže
AVION - klasické parkoviště
Sídliště Ružinov - někde mezi panelákama

Budeme pryč 10 dnů.
Rád bych se ujistil, jaké jsou vaše zkušenosti ohledně parkování na těchto místech, který by byl pro nás nejvhodnější. A měl tady někdo s parkováním i problém? (odhad, pokuta?) Je to legální, stát u obchodu 10 dnů?


Kdysi tu někdo uváděl, že ideální parkoviště je nějaký autobazar u letiště, kam šoupneš auto normálně do prodeje a nasadíš na něj hodně vysokou cenu. Buď tam auto po 10 dnech bude a nebo budeš mít vyděláno a koupíš si jiné. Jeden bazar máš tady: http://www.autobazaret.sk (nedoporučuji chtít u nich prodávat a současně se chtít nechat odvézt na letiště :D )

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od The810 »

Pri Avione je zakazane parkovat medzi 22:00 a 10:00 dopravnou znackou (aj ked vzhladom na formu aplikacie je to pravne dost na hrane...).

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Parkoviště letiště Bratislava

Příspěvek od bugr »

nějaké aktuality ohledně BTS?


Odpovědět