Letiště Luton

Odpovědět
Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: LTN

Příspěvek od Martin Horucka »

j.ree píše:Easybusem na http://easybus.co.uk


Zkousel jste nekdo tohle spojeni? Rad bych vedel jestli ten bus treba nestoji casto nekde v zacpach..? Hlavne smerem na letiste nejak k veceru, abych vedel kolik si dat rezervu.. Diky za odpoved :)


Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

Jsem to koukam trochu prehnal..

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: LTN

Příspěvek od j.ree »

Martin Horucka píše:
j.ree píše:Easybusem na http://easybus.co.uk


Zkousel jste nekdo tohle spojeni? Rad bych vedel jestli ten bus treba nestoji casto nekde v zacpach..? Hlavne smerem na letiste nejak k veceru, abych vedel kolik si dat rezervu.. Diky za odpoved :)


Zdravim,
vyuzil jsem ho na ceste ze STN do centra londyna. Stali jsme na moc krizovatkach, ale i tak doba cesty byla ani ne hodinu. Je to uplne pohodovy spoj. Jezdi se malym Mercedesem pro asi 15 lidi. Jen jsem nebyl na LTN, tak nevim jaka cesta je tam. Ale myslim, ze to bude podobne, vyuziva toho, ze to je prave maly bus. Takze asi tak.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

vzhľadom na to že dialnicu M1 rozširujú o další pruh tak kvôli stavbe vznikajú zápchy najmä na úseku od križovatky z M25 tak si daj pre istotu časovú rezervu pri ceste na LTN. Zápcha bola neobvykle ráno smerom von z Londýna. Večer smerom do Londýna to bolo celkom akceptovateľné...

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: LTN

Příspěvek od poja »

Martin Horucka píše:
j.ree píše:Easybusem na http://easybus.co.uk


Zkousel jste nekdo tohle spojeni? Rad bych vedel jestli ten bus treba nestoji casto nekde v zacpach..? Hlavne smerem na letiste nejak k veceru, abych vedel kolik si dat rezervu.. Diky za odpoved :)


jeli sme s tim zrovna na luton a myslim že jedno jakou jedes společností protože když sou zácpy tak sou v nich vsechny...začínal jsem být už trosku nervotní když sme asi po 40min byli pořad v londýně ale dojeli jsme jen asi z 15min zpoždenim na luton...


Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

Diky za odpovedi. Myslim, ze si dam radsi vetsi rezervu..

A chtel bych se jeste zeptat, je mozny jet pozdejsim busem kdybych ten svuj nestihl?

skibam
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 07. 04. 2008, 18:43
Stav: Offline

Navsteva mesta LUTON

Příspěvek od skibam »

Pred nedavnem jsem podnikl let se SkyEurope do Lutonu. Na otocku, tedy s pobytem neco malo pres sest hodin. Moc me zajimalo, jestli lze z letiste pesky navstivit centrum Lutonu. A mohu se pochlubit, ze lze. Chce to sledovat smer jizdy kloubovych autobusu miricich na Luton Parkway. A asi po kilometru a pul se se smerem jejich jizdy rozloucit a dat se doprava do centra. Navstivil jsem velky shopping Park Arndale (v samotnem centru), tam si koupil mapu aby se mi nazpatek slo veseleji. Prekvapilo me, ze jsem celou cestu sel pekne po chodniku. Zpatecni cestu jsem navic vyoptimalizoval, takze jsem cast cesty sel po moc hezke cyklostezce! Parada, priste vezmu manzelku!

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Navsteva mesta LUTON

Příspěvek od context »

skibam píše:Pred nedavnem jsem podnikl let se SkyEurope do Lutonu. Na otocku, tedy s pobytem neco malo pres sest hodin. Moc me zajimalo, jestli lze z letiste pesky navstivit centrum Lutonu. A mohu se pochlubit, ze lze. Chce to sledovat smer jizdy kloubovych autobusu miricich na Luton Parkway. A asi po kilometru a pul se se smerem jejich jizdy rozloucit a dat se doprava do centra. Navstivil jsem velky shopping Park Arndale (v samotnem centru), tam si koupil mapu aby se mi nazpatek slo veseleji. Prekvapilo me, ze jsem celou cestu sel pekne po chodniku. Zpatecni cestu jsem navic vyoptimalizoval, takze jsem cast cesty sel po moc hezke cyklostezce! Parada, priste vezmu manzelku!


na podobné prechádzky je vhodné mať navigáciu
naposledy som podla navi išiel z Marble Arch na LCY a hoci mesto poznám tak za Canary Wharf mi GPS fakt zrýchlilo cestu

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Re: Navsteva mesta LUTON

Příspěvek od tomaas.p »

skibam píše:Pred nedavnem jsem podnikl let se SkyEurope do Lutonu. Na otocku, tedy s pobytem neco malo pres sest hodin. Moc me zajimalo, jestli lze z letiste pesky navstivit centrum Lutonu. A mohu se pochlubit, ze lze. Chce to sledovat smer jizdy kloubovych autobusu miricich na Luton Parkway. A asi po kilometru a pul se se smerem jejich jizdy rozloucit a dat se doprava do centra. Navstivil jsem velky shopping Park Arndale (v samotnem centru), tam si koupil mapu aby se mi nazpatek slo veseleji. Prekvapilo me, ze jsem celou cestu sel pekne po chodniku. Zpatecni cestu jsem navic vyoptimalizoval, takze jsem cast cesty sel po moc hezke cyklostezce! Parada, priste vezmu manzelku!


počkej, žiju s tím, že je to z Lutonu do centra 30-40km .. tos šel pěšky, nebo jsem to špatně pochopil? :-)

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

tomas.p: to chce trochu číst, centrum Lutonu (města, u kterého leží letiště) nebude stejně daleko jako centrum Londýna

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Příspěvek od tomaas.p »

Orus-x píše:tomas.p: to chce trochu číst, centrum Lutonu (města, u kterého leží letiště) nebude stejně daleko jako centrum Londýna


aha, omlouvám se, přehlédl jsem to :-)

skibam
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 07. 04. 2008, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od skibam »

Samozrejme, sel jsem z letiste Luton do centra mesta Luton. Do Londyna bych to asi behem sesti hodin nezvladnul, navic je to myslim presne opacnym smerem.
GPSko bude asi skvela vecicka, ale takhle mam ze sebe tak nejak lepsi pocit :-)

Honza130
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 03. 10. 2007, 13:11
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Honza130 »

dnes jsem letel z tohoto letiste do Prahy... nevim jestli je to uplna novinka, ale podle toho, co tam vetsina lidi musela predvadet se svymi zavazadli to moc lidi nevedelo... na palubu pouze 1 ks prirucniho zavazadla.. kombinace batoh+mensi taska nesla... takze si pritelkyne koupila vetsi tasku do ktere se vesel batoh+ta mensi a s tim prosla ...

Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Příspěvek od Zoommy »

Hmmm, zajímavé, asi se nějakej bezpečák špatně vyspal...10.7. tam zrovna letím a až se budu vracet na zpět nebylo by to příliš příjemné (kombinace batoh + brašna od foťáku by se jim asi taky nezamlouvala..) Myslím, že by to měli tolerovat takovýhle maličkosti...kord když všechny společnosti nemají stejný nároky na kabinový zavazadla... Předpokládám, že jsi letěl se Sky Europe??? Jinak jestli máš nějaký zkušenosti s dopravou z letiště do Londýna a zpět, budu moc rád za každé info ;-)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

ja se pridam s dotazem, spise vseobecne. Jak to vidite s kombinaci batoh + taska s notbukem?


Odpovědět