Girona

Odpovědět
poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Girona

Příspěvek od poja »

máte někdo zkušenosti s tímhle letištěm resp. s přenocováním jestli tam třeba topej aby sme v prosinci neumrzli... doufam že se na noc nezavíra, na raní odlet do brna v 7ráno si myslim nema cenu hotel...díky


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Zkus stránky letiště. http://www.girona-airport.net/

Je fakt, že jsem sám na nic nepřišel, takže nakonec spíme v Barceloně a 3:45 jedeme autobusem na letiště. Jízdní řád proklikneš přes stránky. Ubytování jsem objednal přes http://www.apartmentsramblas.com/ pod 20 euro na osobu a noc. Letíme 14.-18.11., tak pak můžu dát vědět.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

RAdek píše:Zkus stránky letiště. http://www.girona-airport.net/

Je fakt, že jsem sám na nic nepřišel, takže nakonec spíme v Barceloně a 3:45 jedeme autobusem na letiště. Jízdní řád proklikneš přes stránky. Ubytování jsem objednal přes http://www.apartmentsramblas.com/ pod 20 euro na osobu a noc. Letíme 14.-18.11., tak pak můžu dát vědět.



no stránky letiste sou dost na...my jedem jen na vákend v barce sem byl pred mesícem tak spis bych se prosle nekde po pobřeží a odpočinul si od předvánočního shonu tady...tak dej pak vedet jestli je v odletopvý hale teplo a dobrý lavičky...

kilgore
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 13. 02. 2005, 18:45
Stav: Offline

Příspěvek od kilgore »

Sice tam moc informaci pro Gironu zrovna neni, ale myslim, ze to pro rozhodnuti bude stacit:

http://www.sleepinginairports.com/europe/girona.htm

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

nevite taky nekdo kolik stoji shutle vlak nebo bus do barcy nebo nekam na pobřeží na tech strankach fakt nic neni....


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

poja píše:nevite taky nekdo kolik stoji shutle vlak nebo bus do barcy nebo nekam na pobřeží na tech strankach fakt nic neni....


Bus stoji tusin neco kolem 8 Euro

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

poja píše:nevite taky nekdo kolik stoji shutle vlak nebo bus do barcy nebo nekam na pobřeží na tech strankach fakt nic neni....


Bus na pobřeží stojí 8 Euro, do Barcy myslim 20 a jinak je to typický malý Ryanairovský letiště..

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Ty stránky letiště nejsou sice nic moc, ale jízdní řád autobusu do Barcelony tam je pod obrázkem autobusu. Když jsem to před nedávnem studoval, tak tak byla cena 21 euro return. Jezdí to často a jede do skoro do centra. Je tam taky bus do Girony, stačí se podívat.

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Dneska jsem se od tamtud vratil, velmi doporucuji rezervovat hotel dopredu, treba v Girone je totalne todos completos. Od hostelu az po vyssi kat. Me se osvedcilo auto, popojet k mori a delat vylety od tamtud. Ubytko je levnejsi a v Girone i BRC je clovek do 40min. Auto stalo 109€ na 3 dny vcetne pojisteni.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

no týýýjo ty moji spolucestujici to bych se po... než se dohodnou....no nic letim 14.12. zpet 16. nechce si nekdo este udelat výlet predvanocni je tam jeste možnost výlet s ryanem do alghera za 26e.....

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

A máš typ na ubytování u moře? Přes co to najít předem nebo jestli je možné to zajistit až na místě. Hotely přes Ryanair mně příjdou dost drahý.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

a nebo taky zaletet do granady :D za 20e

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

RAdek píše:A máš typ na ubytování u moře? Přes co to najít předem nebo jestli je možné to zajistit až na místě. Hotely přes Ryanair mně příjdou dost drahý.


Treba hodne dobrou zkusenost mam s ''Hotel del mar'' v Sant Feliu de Guixols. www.hotelrestaurantdelmar.com Chteji 50€ za dvouluzko se snidani a byli hrozne ochotni. protoze zpatecni let je v sedm, tak nam na recepci prichistali snidani s sebou na letiste. Pokud mohu doporucit, ptejte se na senoritu Marii Jose. Vratit auto taky v pohode. Bal jsem se komu ho tam rano budeme vracet, ale staci zaparkovat, hodit klicky do schranky a je vymalovano :wink:

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Tak takhe vypada letiste v Girone v pet rano.. http://files.myopera.com/bolivie/albums ... LUPGTU.jpg / spatne foto, bez stativu s bleskem, pres plot / ale demonstrativne zajimave. Stalo tam osm letadel Ryanair - nic jineho - ktere vsechny behem hodiny vystrileli do vzduchu. Let do Brna v 7.00hod je az sesty v poradi.

Coiote
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 11. 2007, 18:24
Stav: Offline

Příspěvek od Coiote »

Dobrý večer,
tak to vypadá že se taky podívám do Girony (už teneto víkend) :wink:
V nějaké reportáži jsem zahlédl, že Ryanair má v ceně letenky i cestu z letiště do Barcelony, což se mi ale nezdá...nevíte někdo jak to přesně je??
A má někdo z vás osobní zkušenost s pobytem přímo v Gironě?? Řešíme trošku dilema jestli zůstat v Gironě (mělo by to být historický město :wink: )nebo se přesunout do Barcelony...??
Letíme takto poprvé, tak moc ani nevím co mám na letišti ukázat, abych dostal letenku :oops: ..vím, že potřebujeme pas a něco vytisknout z informací, které jsme obdrželi po zaplacení...co přesně to má být?
Díky moc za odpovědi...


Odpovědět