Treviso

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Treviso

Příspěvek od alesesl »

Mate nekdo nejake zkusenosti s timto letistem. V lednu bych chtel na vikend do Benatek a koukal jsem ze SKY ma dobry ceny.

Jak se nejlepe dostat z Trevisa do Benatek.

Dik


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

Tak podle webu letiště mi to přijde že jediná schůdná cesta je busem. Jezdí celkem často, 5€/9€ jedním směrem/zpáteční.

single
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 09. 11. 2007, 18:39
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Benátky

Příspěvek od single »

2alesesl:
Na Benátky si taky myslím, ale teď tam vidím na leden min. 1795Kč. Nedávno byly za 680.

Jak je to vlastně s těmi poplatky? Někdy jsou do Benátek (obě cesty) 500, někdy 1000, teď 1600...
Ještě do toho moc nevidím.

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

Taky by mě zajímalo od čeho se odvíjejí ty poplatky, že na některý let jsou výrazně vyšší než na jiný. Jasně že se to nedá srovnávat u nějakých těch letů 0,1€ + 6€ poplatky, ale u normálních průměrný ne-akčních cen.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Chystám se na výlet do Benátek se SkyEurope. Poradí mi někdo, zda se vyplatí natáhnout si to o den a navštívit samotné Treviso? Stačí den a půl na prohlídku Benátek?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

skater píše:Chystám se na výlet do Benátek se SkyEurope. Poradí mi někdo, zda se vyplatí natáhnout si to o den a navštívit samotné Treviso? Stačí den a půl na prohlídku Benátek?

Benátky jsou dost individuální záležitost. Někomu stačí půl dne, někomu nestačí 5 dnů.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Tak z Benátek jsem se právě vrátil a mě teda 4 dny nestačily :P Jinak pevninou bych se neobtěžoval, cestou mě z autobusu nic neokouzlilo. Zato doporučuju dělat z Benátek hvězdicovité výlety po okolních ostrovech, zejména doporučuju Murano, Burano a Torcello.

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od BOEING737 »

Orus-x píše:Tak z Benátek jsem se právě vrátil a mě teda 4 dny nestačily :P Jinak pevninou bych se neobtěžoval, cestou mě z autobusu nic neokouzlilo. Zato doporučuju dělat z Benátek hvězdicovité výlety po okolních ostrovech, zejména doporučuju Murano, Burano a Torcello.


Ahoj, prosím Tě, můžeš mi upřesnit ceny busu z Trevisa do Benátek? Kde pak bus všude staví a jak dlouho trvá cesta?

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

To BOEING737: one way 6 EUR, zpáteční 10 EUR - platnost zpáteční je 7 dní. Autobus jezdí ke každému letu včetně SkyEurope (teda akorát Belle Air z Tirany je bez přípoje). Viz: http://www.atvo.it/orari/pdf_airport_ca ... novave.pdf
zpáteční
http://www.atvo.it/orari/pdf_airport_ca ... canova.pdf
Ale bacha, cestou zpět z Piazza Le Roma v Mestre vůbec nestavil a jel přímo do Trevisa úplně mimo město. Třeba podle potřeby vypravují extra bus z Mestre

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

máte někdo tip na ubytování v Trevisu na jednu noc, co nejlevnější? Poblíž busu či vlaku a současně na trase nějaké veřejné dopravy k letišti.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

skater píše:máte někdo tip na ubytování v Trevisu na jednu noc, co nejlevnější? Poblíž busu či vlaku a současně na trase nějaké veřejné dopravy k letišti.


mam niečo booknuté na polovicu júna... tak potom napíšem trip aj s hodnotením hotela...

Mike
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 08. 01. 2007, 13:53
Stav: Offline

ubytování benátky

Příspěvek od Mike »

dáte někdo prosím tip na levné ubytování, jedna noc v benátkách, budem čtyři (případně apartmán)??? Hotel stačí ve stylu formule, ale ty jsem tam nenašel. Cenová hladina 50e? je to realné? Díky

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: ubytování benátky

Příspěvek od jane »

Mike píše:dáte někdo prosím tip na levné ubytování, jedna noc v benátkách, budem čtyři (případně apartmán)??? Hotel stačí ve stylu formule, ale ty jsem tam nenašel. Cenová hladina 50e? je to realné? Díky


V Benatkach sem byla v kvetnu, shanela sem ubytko deset dnu dopredu a vse bylo hrozne plny. Nakonec nejlevnejsi pro dve osoby s koupelnou a zachodem, co sem nasla, bylo za 200 euro na noc v jednohvezde (!). Kdyz jsem hotel videla zvenku, malem me jeblo. Opryskany, kazdou chvili to vypadalo, ze spadne, Nastesti meli plno a dali nas do nejakyho trihvezdickovyho bez doplatku, takze jsme vydelali na tom. Tezko rict, jak tamten vypadal zevnitr, ale zvenku fakt des. Takze s levnym ubytkem zrovna v Benatkach se moc pocitat neda, na 50 euro za 4 osoby bych hodne rychle zapomnela. Mozna by to bylo levnejsi mimo Benatky, pak zase ale otazka dojizdeni.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Mike: v lítě v Benátkách nepočítej s levným ubytováním. V únoru 2* 75 EUR pro dva, ten samej hotel účtuje v létě pro dva 160 EUR. Zkus fakt pevninu a dojíždět (i když město Mestre je esence hnusu)

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Chatička s místností pro dva v kampingovym centru kousek od letiště Marco Polo, odvoz na Treviso/z něj za 10 euro na osobu, odvoz z něho do centra benátek a zpátky za 4 euro, 20 minut busem, kterej jezdí každou hodinu, Za 360 Kč/osobu/noc.... neváham a kupuju....


Odpovědět