Treviso

Mike
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 08. 01. 2007, 13:53
Stav: Offline

Příspěvek od Mike »

to Carlos: pošli mi prosím odkaz na ten kemp, dostanu se tam busem??? to by bylo super


Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

Ten kemp by mě taky zajímal....Letím na konci září

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Tonda 2 píše:Ten kemp by mě taky zajímal....Letím na konci září


Dnes jsem se vrátil z TSF. V Benátkách jsem nakonec bydlel v hotelu přímo v Benátkách, ale jedna z původních variant byl kemp v Mestre: http://www.hostelbookers.com/hostels/it ... era/11170/ Někde jsem se o něm dočetl i to, že nabízejí ráno a večer levně transport Mestre-Venice-Mestre. Jinak benátky jsou super, zvlᚍ když máte štěstí vidět, jak si to do Benátek šine obrovský zaoceánský parník. V takovou chvíli Benátky získávají nejvyšší "budovu".

atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Příspěvek od atr »

Pohled z toho "zaoceánskýho parníku" na Benátky taky není špatný.

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Sorry, za tak pozdní info, nějak jsem na tohle téma zapomněl: je to tenhle kemp: Plus Alba D'Oro Camping

Platil jsem to přes hostelworld.com


sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od sohaj007 »

já tam byl nyní o vikendu.je to malé letište.přímo od něj jezdí přímé busy do BENÁTEK.od letiště jezdí bus č.6 do TREVISA i k nadraží za 1 eur koupeno ne u řidiče.tam je to za 2 eur.vlaky jezdí každou chvilku do BENÁTEK na nádraží S.LUCIA.cena 2,35 eur.asi jak kdo ale já bych celý den na TREVISO nedal.V BENÁTKÁCH jsem spal v hotelu http://www.italyguide.com/ACCOGLIE/HOTE ... ex-eng.htm

svobi.cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 05. 09. 2006, 19:25
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od svobi.cz »

aktuální situace 3/6/09: autobus ATVO z letiště přímo do Benátek na nám. (piazzale) Roma, poblíž vlakové stanice S.L., jízdenka v letištní hale nebo u řidiče, jednosměrná 6EUR, zpáteční 10EUR (7dní platnost). Jízda cca 50min. Autobusy jezdí s návazností na přílety/odlety.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od persona »

Já jsem ten, komu nestačilo ani 9 dnů a chce se tam vracet tak 2x ročně (nejdřív začátkem srpna), aby využil kartičku na místní MHD (za 40 EUR), která opravňuje ke značným slevám na čluny i busy v rámci MHD. Není pravda, že v létě jsou Benátky drahé - tedy pokud nebydlíte přímo v Benátkách, ale v Mestre (tam se dá běžně za 65 EUR/double se snídaní hned naproti nádraží - v tomto ohledu působí pokoj za 200 EUR/noc hrůzostrašně) nebo na vlakové lince Venezia Santa Lucia - Padova. Na 6. - 10. srpna máme objednaný tenhle hotel: http://www.hotelameridiana.com/en/rooms.htm - v Moglianu Venetu, což je tak 25 minut od Santa Lucia a vlaků tak 30 - 40 denně. Letos zaletíme do Bergama a vezmeme to vlakem s půldenní zastávkou ve Veroně.

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od egho »

Nevíte někdo kde je přesně ten přístav a jak se do něj dostat?? z Trevisa...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od Globik »

Na sezonu zavřít letiště u moře, navíc v oblasti, kde se dá dělat i v zimě, je snad výplod chorého mozku:

DOČASNÉ PŘENESENÍ LETŮ Z LETIŠTĚ BENÁTKY TREVISO NA LETIŠTĚ BENÁTKY MARCO POLO Z DŮVODŮ PRACÍ NA PŘISTÁVACÍ DRÁZE
v důsledků prací na přistávací dráze bude letiště Benátky Treviso od 1. června do 30. září 2011 uzavřeno. Během tohoto období budou všechny lety společnosti Wizz Air odlétat/přistávat na mezinárodním letišti Benátky Marco Polo. Letiště se nachází 30 km jihovýchodně od letiště Treviso. Chcete-li se dozvědět více o letišti Benátky Marco Polo, klikněte zde.
Cestující, kteří si již rezervovali let na/z letiště Benátky Treviso (TSF), obdrží ve výše uvedeném období e-mail s dalšími podrobnostmi. U rezervací letů do Benátek v tomto období prosím začněte rezervaci výběrem letiště „Benátky Marco Polo (VCE)“ nebo možnosti „Benátky všechna letiště (VEL)“.

Starosta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 20. 11. 2008, 17:13
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od Starosta »

Teď jsem tam letěl s Wizzairem 28.4. a nastala docela vtipná situace. Pani, co usměrňovala vystupující cestující na ploše dokázala zmást posádku, že už měli letět na Marco Polo a že jsou tady blbě. Já jsem jsem vystupoval jako jeden z posledních a tak jsem slyšel, jak se to tam řeší. :) Dokonce se ptali paní, co vystupovala přede mnou, kam nám řekli v Praze, že máme letět.
Mě to docela vyděsilo, protože jsem měl mít ten den návazný let z Trevisa a představa, že mám pět hodin na klidný přesun na Marco Polo nebyla úplně příjemná. Samozřejmě, že jsem věděl, že se TSF zavírá až 1. června, ale když se začne posádka ptát cestujících, jestli jsme letěli dobře, tak jsem znejistěl. :)

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od happyna »

Chtěl bych se optat, jestli by mi mohl někdo dát nějaký tipy na ubytování :wink: Koukám že v Benátkách a přilehlých ostrůvkách je to nehorázná pálka za ty hotely, tak jestli by někdo měl tip na něco v blízkosti Benátek, se slušnou cenou za dopravu do Benátek.

Předpokládám, že v březnu tam bude větší klídek než v letních měsících.

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od bubo »

zkus Mestre - na pobrezi, do Benatek z tama jezdi kde co

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od jjj »

happyna píše:Chtěl bych se optat, jestli by mi mohl někdo dát nějaký tipy na ubytování :wink: Koukám že v Benátkách a přilehlých ostrůvkách je to nehorázná pálka za ty hotely, tak jestli by někdo měl tip na něco v blízkosti Benátek, se slušnou cenou za dopravu do Benátek.

Předpokládám, že v březnu tam bude větší klídek než v letních měsících.


V Benatkach jsem bydlel tady http://bellavenexia.com/3.html
Pomer cena/misto vynikajici.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Treviso

Příspěvek od happyna »

jjj píše:V Benatkach jsem bydlel tady http://bellavenexia.com/3.html
Pomer cena/misto vynikajici.

Díkes, to vypadá hodně dobře :thumbup:


Odpovědět