Kodaň CPH

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Příspěvek od Steve »

Problém s ubytováním v CPH začínám řešit. Původně jsem chtěl jít do Sleep-In-Heaven, ale v komentářích se píše, že na pokojích nejsou klíče a že se tam krade. Cena je nějakých 25 €. Takže to ne. Pak jsem našel Danhostel Copenhagen City, cena 29,55 € za noc. :roll: Ale když se koupí nějaká hostelová karta v GTS na rok za 200 Kč, tak se to dá objednat přes www.hihostelscom za necelých 21 €, což už jde. Navíc k té hotelové kartě je možné pořídit roční cestovní pojištění za 200 Kč, takže není co řešit.


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »


Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

Steve píše:Problém s ubytováním v CPH začínám řešit. Původně jsem chtěl jít do Sleep-In-Heaven, ale v komentářích se píše, že na pokojích nejsou klíče a že se tam krade. Cena je nějakých 25 €. Takže to ne. Pak jsem našel Danhostel Copenhagen City, cena 29,55 € za noc. :roll: Ale když se koupí nějaká hostelová karta v GTS na rok za 200 Kč, tak se to dá objednat přes www.hihostelscom za necelých 21 €, což už jde. Navíc k té hotelové kartě je možné pořídit roční cestovní pojištění za 200 Kč, takže není co řešit.


Danhostel je vcelku v poho,pěšky z nádru tak max 15 min od Tivoli 5 min.Pamatuji si,že cena byla nějak kolem 700kč na noc,pokoje menší,ale čisté,ta hostelová karta se dá koupit i přímo na recepci.Snídaně a povlečení se platí zvlášť,v hotelu půjčovna kol

sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od sohaj007 »

Já se vrátil z CPH včera.Do města jsem jel vlakem za 31,50DKK.Ale je to zonová jizdenka plati i na metro na zbytek nevím.jezdi to každou chvilku je to soukromá společnost oeresundtog.sem tam jede i vlak DSB.NA NADRAŽÍ JE INTERNET 19DKK za hodinu.na Copenhagen central.JINAK jsem jel i do Švédska z Kodaně do HELSINGBORG přes MALMO A STALO TO 142DKK.V Malmo jsem byl pul dne.Z Helsingborgu do HELSINGORU (Dánsko) lodí 3x za hodku 25SEK.je tam hrad KRONBORK pěkně vidět z lodi a vlakem zpět do KODANĚ.Jízdenky se tam prodavají v supermarketu 7 elevan a stala tušim 59DKK

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od The810 »

Zdravím.
Koľko dopredu si môžem spraviť v CPH check-in (vytlačiť boarding pass, batožinu budem podávať až hoďku a pol pred odletom)? Ide o let Austrianu, chcem využiť self check-in pult.

Ďakujem :)


-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od -monie- »

The810 píše:chcem využiť self check-in pult.

Na letisti bude self check-in otevren stejne jako prepazka, tj. 2 hod. pred odletem.
Neni lepsi internet? Ten ma austrian otevren 24 h pred odletem.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od The810 »

Mozem, lenze tlacit si ho nemozem (nemam kde) a chcel som sa vyhnut tomu ze sa budem pred odletom musiet zastavovat na check-ine (celkovo web checkin teda pre mna nema vyznam, mam seat reservation a na Europe ho vacsinou dodrzuju ;))...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od whiskey »

nechaj si ten boarding pass poslat ako MMS na mobil, ak nemas tlaciaren.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od The810 »

To pouzivam vo VIE, ide to aj v CPH?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od whiskey »

ked som bol naposledy v CPH, tak MMSky neexistovali este. Ale pokial ti telefon roamuje, nevidim dovod, preco by ti to malo fungovat vo VIE a nefungovat v CPH.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od The810 »

No musi to akceptovat letisko...zistim

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od The810 »

Takze austrian.com mi pise ze tam nejde spravit ani web check-in (cize tam asi maju chybu).

Ale aj tak to mozno bude pre mna bezpredmetne, kvoli tej sopke :(

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od vitezslav »

Letím na CPH ve středu. Netušíte někdo, jak je to tam s pozorováním letadel (ev. terasa, dobrá místa atd.). Díky

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od Zajda »

Jeď free busem na parkoviště P17 ... je tam taková budova se zelenou střechou, přijde mi to jako teplárna. Běž tím směrem na roh parkoviště a tam je val (sice se tam nesmí, ale je to přímo v dráze) Odděluje ot železniční depo... tady jsou souřadnice...když si dáš pozor, aby tě securiťák neviděl z depa, tak je to skvělý místo. GPS 55°37'45.656"N, 12°40'40.714"E

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Kodaň CPH

Příspěvek od pavelpmi »

Z terminálu bylo vidět přes okna ven, ale provoz byl dost daleko. Když jsem tam byl, tak letadla přistávala v dálce mezi lesy na 22L a startovala ještě ve větší dálce z 22R. Taky jsme přistáli na 22L a vítr byl velmi silný, tak z tohoto pohledu asi bývá pohled na přistání zajímavý.
Přidám odkaz na spotterswiki.


Odpovědět