Palma de Mallorca (PMI)

Odpovědět
bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od bugr »

dík, ty linky jsem viděl ale časy nevidím, asi jsem slepej. edit: aha, dole to rozbalovací menu :-bd
každopádně smůla s tím časem, to je jak v stravě, busy nejezdí ale letadla přistávají.
A já nesnáším jízdu taxikem :(

BTW: jestli dobre koukam tak z cala estancia jede bus i noci do arenalu, aspon mi to našlo v jednu bus číslo 1, kterej jede z Palmy. Bohužel nevím v kolik, hlavně, že mi to píše jak dlouho pojede :))))


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od RAdek »

Nechali jsme se zlákat: https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/jednodenni-vylet-k-mori-na-mallorcu-z-vidne. Není tu někdo další podobný, třeba i s nápadem, jak nejlépe využít čas? Vychází mně to z letiště do Palmy, krátká prohlídka města, snídaně, káva, potom přesun někam k Palma Aquarium a na přilehlou pláž, kde se dá strávit zbytek dne. Případně to kolečko otočit. Pro znalé místních poměrů, je místo na koupání OK?
Pláže jsou hned u letiště v městečku Les Meravelles.
Funguje na Mallorce UBER? Do Vídně pojedeme autem, denní parkování za 25 EUR na C je akceptovatelné, přesto, dá se nějak získat lepší cena? Co jsem viděl předplacené karty na webu, bylo to až na parkování na víc dnů. Předem děkuji za odpovědi.

lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od lukoslaf »

Ak budete mat auto tak jednoznacne odporucam navstivit plaz Es Trenc a dedinku Valldemossa :wink:
Pri kazdej mojej navsteve ostrova nevynecham tieto miesta. :-bd
Za zmienku este stoji Katmandu park v Magalufe ale tam je to sami ozraty anglan.
Arenalu by som sa vyhol... To zas sami Hans a Ulrich :lol:

speedy_r
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 73
Registrován: 08. 05. 2018, 15:41
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: BTS/VIE
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od speedy_r »

RAdek píše:Nechali jsme se zlákat: https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/jednodenni-vylet-k-mori-na-mallorcu-z-vidne. Není tu někdo další podobný, třeba i s nápadem, jak nejlépe využít čas? Vychází mně to z letiště do Palmy, krátká prohlídka města, snídaně, káva, potom přesun někam k Palma Aquarium a na přilehlou pláž, kde se dá strávit zbytek dne. Případně to kolečko otočit. Pro znalé místních poměrů, je místo na koupání OK?
Pláže jsou hned u letiště v městečku Les Meravelles.
Funguje na Mallorce UBER? Do Vídně pojedeme autem, denní parkování za 25 EUR na C je akceptovatelné, přesto, dá se nějak získat lepší cena? Co jsem viděl předplacené karty na webu, bylo to až na parkování na víc dnů. Předem děkuji za odpovědi.


Dík za tip :D čo pozerám, tak Uber na Mallorce nie je

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od Mailand »

Na Es Trenc pozor, v sezóně problémy s parkováním a dokonce snad aktivisté chtějí prosadit její částečné uzavření na léto.


mizuno
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18. 05. 2018, 22:05
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od mizuno »

RAdek píše:Nechali jsme se zlákat: https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/jednodenni-vylet-k-mori-na-mallorcu-z-vidne. Není tu někdo další podobný, třeba i s nápadem, jak nejlépe využít čas? Vychází mně to z letiště do Palmy, krátká prohlídka města, snídaně, káva, potom přesun někam k Palma Aquarium a na přilehlou pláž, kde se dá strávit zbytek dne. Případně to kolečko otočit. Pro znalé místních poměrů, je místo na koupání OK?
Pláže jsou hned u letiště v městečku Les Meravelles.
Funguje na Mallorce UBER? Do Vídně pojedeme autem, denní parkování za 25 EUR na C je akceptovatelné, přesto, dá se nějak získat lepší cena? Co jsem viděl předplacené karty na webu, bylo to až na parkování na víc dnů. Předem děkuji za odpovědi.


Taky jsem využil tuto akci, ale s jedním přespáním, jedu tam s 8mi letým klukem 26.-27.6., počítám hodně koupání a návštěva Aquaria. Parking ve Vídni jsem našel nejlevnější na https://www.xyz-parkservice.com ,ale osobní zkušenost nemám.

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od michal4 »

Taky jsem se nechal zlákat a budu na Mallorce 5. až 7. července během státních svátků. Protože mi život překopal plány naruby, uvítám společnost, kdyby tam v tu dobu někdo byl ;-) Zbylo mi u půjčené auto u InterRentu, teď jen pro jednu osobu :-D Když tak SZ

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od bugr »

dotaz, který den je vlastně na PMI největší provoz? Už jsem tam dva roky nebyl a nějak se nepamatuju. No já tam teda ještě nikdy nebyl v hlavní
sezoně, teď 28/6-1/7 přes TXL, prostě okamžitý a možná blbý nápad :)
Vzal jsme ubytování v os 06R takže to máme kilák a půl do osy přistání pokud se teda bude lítat od moře.

Vím, že na Kanárech mají den dva v týdnu Němci a další dny Angličani. Ale na PMI to je asi jinak, tam už v tuhle dobu asi nebudou slabý dny nebo jsou?
Koukal jsem v červenci přes 4 100 000 odbavených pax, to je neskutečný číslo když člověk uváží, že to v drtivý většíně lítaj narrow body 8)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od pavelpmi »

Slabe dny nebudou, do konce rijna vychazi prumerne 800 pohybu denne, ve dnech s nejvyssim provozem az 1100.
Co vim, tak nejvetsi provoz byva v sobotu, taky vsechny rekordy v poctu pohybu jsou ze sobot.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od bugr »

dík, doufám, že ta první prázdninová sobota bude výživná, ideálně aby se lítala 06 a budu sledovat z moře...

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od Mailand »

Když si v tu sobotu přivstaneš, můžeš zdokumentovat náš OE100 :idea:

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od bugr »

budu to mít asi jen na čumendu, ani kameru neberu, jsme tam jen na tři dny, to akorát naplníme lednici chlastem a vykoupeme se :)

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od Mailand »

Tak v tom případě aspoň zamávat no :)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od pavelpmi »

bugr píše:dík, doufám, že ta první prázdninová sobota bude výživná, ideálně aby se lítala 06 a budu sledovat z moře...

Tak ti to vyšlo. :D

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palma de Mallorca (PMI)

Příspěvek od bugr »

Jojo, pekne jsem se spalil. Byl jsem v ose 06L a neco malo jsem z ruky natocil.
Skoda, ze maj ty nejhezci mista oploceny..


Odpovědět