Split - Trogir

Odpovědět
grigori
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 12. 2007, 17:39
Bydliště: Trogir Chorvatsko
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Split - Trogir

Příspěvek od grigori »

Link na letište Split - http://www.split-airport.hr/index.htm


Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

Máte někdo zkušenosti s cestou z tohoto letiště do centra Splitu nějakou místní dopravou?

mapo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 04. 2006, 19:04
Stav: Offline

Příspěvek od mapo »

Bzzz píše:Máte někdo zkušenosti s cestou z tohoto letiště do centra Splitu nějakou místní dopravou?


Pred terminalem cekaji taxi i autobuse -jel jsem s Pleso prievoz -neni problem nasednout a kdyz se bus trochu naplni tak dojde sofer, proda listky(cenu si uz nepamatuji) a odveze Vas do centra Splitu -k pristavu.

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

mapo píše:
Bzzz píše:Máte někdo zkušenosti s cestou z tohoto letiště do centra Splitu nějakou místní dopravou?


Pred terminalem cekaji taxi i autobuse -jel jsem s Pleso prievoz -neni problem nasednout a kdyz se bus trochu naplni tak dojde sofer, proda listky(cenu si uz nepamatuji) a odveze Vas do centra Splitu -k pristavu.


Díky. Snad tam ten bus bude, tágo je prej celkem drahý.

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Nejlevnější je přejít parkoviště na silnici, vedoucí kolem letiště. Je tam zastávka a každých 20 minut jezdí linka Trogir-Split. Doptat se dá i v příletovém terminálu na informacích.


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

Bzzz píše:Máte někdo zkušenosti s cestou z tohoto letiště do centra Splitu nějakou místní dopravou?

Snad Ti informace o dopravě z letiště Split pomůžou...

grigori
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 12. 2007, 17:39
Bydliště: Trogir Chorvatsko
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letište Split Trogir

Příspěvek od grigori »

Ak potrebujete informace klidne napište na muj mail.. Ja bidlim v Trogiru..
grigori@suncokret.net

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od poja »

dotazecek pls...babička odlita 2.9. do splitu což je streda a na prg.aero žadnej stredeční let do SPU neni je to pochopitelne s cestovkou...myslel sem že chartery se v letovym řadu taky udavaj muže nekdo zjistit jestli to bude OK nebo QS a v kolik je odlet...normalne by me to bylo uplne jedno ale shodu okolnosti 2.9. letim do BGY a mohli by sme rano s babi svíst autem :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od Globik »

Tak jsem předevčírem čuměl jak puk - od stroje letu 4U šli lidi 100 metrů do budovy pěšky. Podotýkám, že tam není žádná vyznačená cesta, přechod apod. To je za takovýchto podmínek v Evropě normální?
DSC05320.JPG

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od RAdek »

Tam to normální je. Za dob Sky Europe jsem tam byl každý rok a vždycky to byla hrozná pecka, vylézt z klimatizovaného letadla do tu rozpálenou plochu. Spal jsem vždycky naproti na Ciovu s výhledem na letiště :wink: No moře už jsem viděl čistější, ale logisticky to nemělo chybu.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od Fabo »

Globík píše:Tak jsem předevčírem čuměl jak puk - od stroje letu 4U šli lidi 100 metrů do budovy pěšky. Podotýkám, že tam není žádná vyznačená cesta, přechod apod. To je za takovýchto podmínek v Evropě normální?


No, jestli se tam mezi ne nemotaj auta, mechanizmy, jina letadla a pod. tak... proc ne? Je to jednodusi a konec koncu i rychlejsi nez je cpat do busu, odvezt tech par metru, a zas ven... a tohle jeste zopakovat s dalsim busem.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od creyman »

V Dubrovníku to samé jak na výstup, tak na nástup pěkně pěšo. Zadar to samé, ale tam je to jen malý kousek.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Split - Trogir

Příspěvek od Globik »

Fabo píše:
Globík píše:Tak jsem předevčírem čuměl jak puk - od stroje letu 4U šli lidi 100 metrů do budovy pěšky. Podotýkám, že tam není žádná vyznačená cesta, přechod apod. To je za takovýchto podmínek v Evropě normální?


No, jestli se tam mezi ne nemotaj auta, mechanizmy, jina letadla a pod. tak... proc ne? Je to jednodusi a konec koncu i rychlejsi nez je cpat do busu, odvezt tech par metru, a zas ven... a tohle jeste zopakovat s dalsim busem.

Ta cesta vlevo na fotce, co má sklon, je příjezdová cesta z třídírny. A možná nejen z třídírny. V té době tam má v relativně krátké době průlet 5 strojů. Asi tak.

stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Bus Split letisko-pristav

Příspěvek od stano »

Mam skusenost s autobusovou dopravou Trogir-Split, miestnou linkou, ktora ma zastavku na hlavnej ceste. Cenovo je v pohode, lenze jej najvacsia chyba je, ze konecnu nema v pristave, odkial odchadzaju vsetky medzimestske busy a trajekty na ostrovy. Mohol by mi niekto poradit bus z letiska Split do pristavu ?
Dakujem.


Odpovědět