ILZ za inverze?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od Fabo »

To sice je, ale ILS bude. Jen to co je fotkach je neco jine :)


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od whiskey »


JanoLietac
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 06. 2008, 20:57
Oblíbené typy letadel: na kukanie prakticky vsetky, aj ked najoblubeniejsia je 747; na cestovanie cokol
na cestovanie cokolvek pokial je tam menej ako 300 ludi....
Bydliště: medzi TYS a ILZ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od JanoLietac »

Dufam, ze to pomoze. My sme koli blbemu pocasiu 20.januara museli letiet z OSR. OK956 nemohla priletiet do ILZ 19. juanuara a tak OK957 nemohla 20. januara z ILZ odletiet. Pani z ILZ mi dokonca zavolala na mobil, 19. januara vecer, ze let je zruseny. CSA (spolu s Deltou) nas hned prelozili na ranajsi let CCA z OSR (ten Saab340 bol teda poriadna "pistava herka") .

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od whiskey »

JanoLietac píše:Dufam, ze to pomoze. My sme koli blbemu pocasiu 20.januara museli letiet z OSR. OK956 nemohla priletiet do ILZ 19. juanuara a tak OK957 nemohla 20. januara z ILZ odletiet. Pani z ILZ mi dokonca zavolala na mobil, 19. januara vecer, ze let je zruseny. CSA (spolu s Deltou) nas hned prelozili na ranajsi let CCA z OSR (ten Saab340 bol teda poriadna "pistava herka") .

zacal si opat lietat? Posledna tvoja hlaska, co si pamatam, bola ze "fat zero" pokial islo o plan na 2010 ci 2011 tusim, a odvtedy ticho :wink:

JanoLietac
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 06. 2008, 20:57
Oblíbené typy letadel: na kukanie prakticky vsetky, aj ked najoblubeniejsia je 747; na cestovanie cokol
na cestovanie cokolvek pokial je tam menej ako 300 ludi....
Bydliště: medzi TYS a ILZ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od JanoLietac »

whiskey píše:zacal si opat lietat? Posledna tvoja hlaska, co si pamatam, bola ze "fat zero" pokial islo o plan na 2010 ci 2011 tusim, a odvtedy ticho :wink:


mal som zopar letov, ako Havaj, San Antonio a tak. Ale v podstate ani nelietame. A potom, silverom som sa stal uplne desnym sposobom. Zomrel mi tu na lavej strane Atlantiku velmi dobry kamos a ja som sprevadzal jeho, jeho manzelku a 4 deti spat na Slovensko (Delta a CSA palec hore, skutocne pomohli, su tam ludia, ktori maju srdce na svojom mieste ). Ale od vtedy, ako som vybavoval jeho prevoz a sprevadzal ich, tak akosi nemam chut lietat, a lietame len ked skutocne musime.


Magnus
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 10. 01. 2008, 16:38
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od Magnus »

JanoLietac píše:Dufam, ze to pomoze. My sme koli blbemu pocasiu 20.januara museli letiet z OSR. OK956 nemohla priletiet do ILZ 19. juanuara a tak OK957 nemohla 20. januara z ILZ odletiet. Pani z ILZ mi dokonca zavolala na mobil, 19. januara vecer, ze let je zruseny. CSA (spolu s Deltou) nas hned prelozili na ranajsi let CCA z OSR (ten Saab340 bol teda poriadna "pistava herka") .


To je zaujimave, lebo ILS je v prevadzke od novembra. Musela byt pekelna hmla. Inak, neviete preco nie je ta nova svetelna rada este v prevadzke ani vypublikovana v AIP? Je tam len jednoduchy rad a zableskova rada, ale na CAT I este nic. Kde je zadrhel?

JanoLietac
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 06. 2008, 20:57
Oblíbené typy letadel: na kukanie prakticky vsetky, aj ked najoblubeniejsia je 747; na cestovanie cokol
na cestovanie cokolvek pokial je tam menej ako 300 ludi....
Bydliště: medzi TYS a ILZ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od JanoLietac »

Magnus píše:
To je zaujimave, lebo ILS je v prevadzke od novembra. Musela byt pekelna hmla.


ja sa do toho nevyznam. ale faktom je, ze tu noc HODNE snezilo.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od alesesl »

Mam par otazecek ohledne dopravy na ILZ.
Mam na ucte nejakych 14k mil, ktere me na konci cervenci vyprsi a tak jsem si rekl ze udelam let ze ILZ, kde jsem jeste nebyl 15.9. ILZ-PRG-CPH (OK Bonus letenka) a CPH-BER (SAS MD81). Jelikoz let odleta v 5:25 rano, jedina moznost pro me je se dostat busem do mesta Bytca (nejsem mistni, pojedu od Uherskeho Hradiste) busem s prijezdem do Bytce aut. nadrazi ve 3:25 rano. Jsou v okoli nejake taxi spolecnosti, ktere by zavezli na letiste. Nevite nahodem kolik by cca si uctovali. Nebo napada Vas jina moznost jak se dostat na letiste v tuto ranni hodinu, treba i pres Zilinu?
Dekuji
Ales

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od whiskey »

alesesl píše:Mam par otazecek ohledne dopravy na ILZ.
Mam na ucte nejakych 14k mil, ktere me na konci cervenci vyprsi a tak jsem si rekl ze udelam let ze ILZ, kde jsem jeste nebyl 15.9. ILZ-PRG-CPH (OK Bonus letenka) a CPH-BER (SAS MD81). Jelikoz let odleta v 5:25 rano, jedina moznost pro me je se dostat busem do mesta Bytca (nejsem mistni, pojedu od Uherskeho Hradiste) busem s prijezdem do Bytce aut. nadrazi ve 3:25 rano. Jsou v okoli nejake taxi spolecnosti, ktere by zavezli na letiste. Nevite nahodem kolik by cca si uctovali. Nebo napada Vas jina moznost jak se dostat na letiste v tuto ranni hodinu, treba i pres Zilinu?
Dekuji
Ales

Asi by som isiel na pivo s contextom, a na letisko rovno z toho piva, od neho je to cca 25-30 minut po dialnici. On uz nejaky transport vybavi urcite...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od Night fly »

V Bytci taxiky jsou, kdyz je potreba, vozi cestujici OK z ILZ do BTS ;-) Jinak z Bytce na letiste to je nejakych 8km. Ale jinak to, co navrhuje whiskey, muzu jen doporucit :thumbup:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od context »

takže pekne po poradí...
to Alesesl: Aleš Ty koťuha jedna! Si mi chcel byť neverný!!! a neprísť na whiskey???
to Whiskey: súhlasím... a ak bude vodič dostatočne veselý (po tej whiskey) tak to odo mňa spraví aj za 15min. A keby bolo úplne nevyhnutné zavoláme kamarátkam na letisko, že silno nestíhame nech pozdržia mašinu
to NightFly: ďakujem
to all: taxíkom sa to v pohode dá aj zo Žiliny
to all: furt sme nezapili toho chudáčika jablčného !!!

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od Night fly »

context píše:to all: furt sme nezapili toho chudáčika jablčného !!!


Jabĺčkovicu máš :?:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od context »

Night fly píše:
context píše:to all: furt sme nezapili toho chudáčika jablčného !!!


Jabĺčkovicu máš :?:

myslím, že sortiment je viac ako dostatočne široký...
...dlhý... ...aj bystrozraký...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od alesesl »

context píše:takže pekne po poradí...
to Alesesl: Aleš Ty koťuha jedna! Si mi chcel byť neverný!!! a neprísť na whiskey???
to Whiskey: súhlasím... a ak bude vodič dostatočne veselý (po tej whiskey) tak to odo mňa spraví aj za 15min. A keby bolo úplne nevyhnutné zavoláme kamarátkam na letisko, že silno nestíhame nech pozdržia mašinu
to NightFly: ďakujem
to all: taxíkom sa to v pohode dá aj zo Žiliny
to all: furt sme nezapili toho chudáčika jablčného !!!


Na Whiskey by jsem moc rad prisel a nejak mne to nedovoli OK. Na OK PLUS je to na cely srpen a zari na cekaci listinu na segment ILZ-PRG ikdyz je prazdna masina. Tak nevim co se deje.
Nakonec poletim z TAT do PRG a Zilinu a Puchov minu. Nechces se pridat na rychly vylet.

24/08 TAT-PRG CSA (ATR42)
24/08 PRG-ARN CSA (A319)
24/08 ARN-OSL SAS (MD81 - muj 1. let timto typem)
24/08 OSL-TLL Estonian Air (Embraer 170)
25/08 TLL-VIE Estonian Air (CRJ 900)

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: ILZ za inverze?

Příspěvek od kuba.biker »

K rannímu odletu ČSA z ILZ nejezdí z centra žádný bus? :roll:


Odpovědět