Frankfurt nad Mohanem

Odpovědět
Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Mailand »

Marty-t píše: nikoho z Wizzu, Ryanairu, Levelu, Vuelingu, Laudamotionu aktivně si konkurujících ve VIE/BTS zatím nenapadla low cost linka do FRA z VIE/BTS

Letos na jaře, když pomalu LDM začal spuštět prodej přes RYR web, šlo v systému vidět linku VIE-FRA (ikdyž to nešlo koupit), posléze to ale odstanily a slehla se po tom zem.. Bohužel :-?


Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Marty-t »

Pdole zdroje níže začne v lednu 2019 hrubá stavba Terminálu 3. Nezbývá než popřát lepší management, plánování a vyhnutí se chyb které udělali soudruzi ve východním Německu (BER) :wink:

zdroj: https://www.austrianwings.info/2018/11/ ... erminal-3/

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Marty-t »

Hrubá stavba Terminálu 3 zahájena - viz. http://www.airliners.de/frankfurt-rohba ... inal/48561 plánované otevření je v roce 2021. Plánovaná kapacita až 21M PAX ročně...

Maziy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 01. 2019, 14:51
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Maziy »

Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od zbozivulekral »

Maziy píše:Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.


To chce klid a nohy v teple, není se čeho bát. :wink:


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od zdenda »

Maziy píše:Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.

Z boží vůle ale umi "dobře" poradit....

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od zbozivulekral »

zdenda píše:
Maziy píše:Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.

Z boží vůle ale umi "dobře" poradit....


Přišlo mi užitečnější povzbudit, než psát něco ve stylu sleduj navigace (který jsou všude v německu dobrý) a neztratíš se...

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Fabo »

Ono tam toho fakt neni moc co rici... priletis nekam na A, poleti ti do odnekad z B, tak proste podle sipek, prolezes tunelem, pak v B skrz pasovku do NS casti.

Mas 4 hodiny, to se muzes ztratit a znovu najit hned nekolikrat. Kdybys mel 50 minut, tak nereknu.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od pepa007 »

Maziy píše:Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.


Se 4 hodinama na přestup by sis stihl zajet i do města… Takže v klidu jak řiká Fabo. To bys musel být megatalent aby ses ve Frankfurtu ztratil.

Přiletíš na Terminál 1A a odlítáš nejspíš z 1B. Jsou tam všude obrovský ukazatele.

Jediný co může být matoucí je že jedna z cest tě navede k vytahům, sjedeš dolů a jdeš dlouhým podzemním tunelem - pohyb v podzemních tunelech u spousty lidí vyvolává ztrátu orientace :-) Ale vzhledem k tomu že v tom tunelu není kam odbočit, tak na jeho konci zas vyjedeš nahoru a seš tam :-)

I kdybys odlítal z terminálu 2, tak ti to zabere možná o 15 minut víc, takže bych se netrápil.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Frankfurt nad Mohanem

Příspěvek od Fabo »

pepa007 píše:
Maziy píše:Zdravím vás, měl bych dotaz na vás cestovatelé. Poletím z Prahy do Frankfurtu a tam přestupiji na letadlo které poletí na Mauricius, všechno mám na jedné letence .Do Frankfurtu letím Lufthansou a na Mauricius Condorem. Ve Frankfurtu mám 4 hodiny čas na přestup. Ve Frankfurtu budu poprvé a potřeboval bych nějaké rady a tipy jak se tam neztratit. Všichni mě doteď jenom strašili že je to hrůza. Děkuji za odpovědi.


Se 4 hodinama na přestup by sis stihl zajet i do města… Takže v klidu jak řiká Fabo. To bys musel být megatalent aby ses ve Frankfurtu ztratil.

Přiletíš na Terminál 1A a odlítáš nejspíš z 1B. Jsou tam všude obrovský ukazatele.

Jediný co může být matoucí je že jedna z cest tě navede k vytahům, sjedeš dolů a jdeš dlouhým podzemním tunelem - pohyb v podzemních tunelech u spousty lidí vyvolává ztrátu orientace :-) Ale vzhledem k tomu že v tom tunelu není kam odbočit, tak na jeho konci zas vyjedeš nahoru a seš tam :-)

I kdybys odlítal z terminálu 2, tak ti to zabere možná o 15 minut víc, takže bych se netrápil.


Condor lita z T1, navic temer vyhradne z B, zejmena dalkovky.

Takze Maziy prileti do A (pravdepoodne) nebo B (spis ne), pak uz se jen dostat k odletu do NS B. Brnkacka.


Odpovědět