Brusel se SkyEurope

Odpovědět
Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Brusel se SkyEurope

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zdravím, chystám se se SE do Bruselu. Prosím o radu, jak nejlépe do centra a kde najdu SE při odletu. Díky.


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Brusel se SkyEurope

Příspěvek od pepa007 »

Zulu Charlie píše:Zdravím, chystám se se SE do Bruselu. Prosím o radu, jak nejlépe do centra a kde najdu SE při odletu. Díky.


já jsem před pár lety jel normálním linkovým autobusem a bylo to hodně za levno. byli jsme tam sami, akorát jedna belgičanka přistoupila a udiveně si s náma povídala. asi tou linkou fakt nikdo nejezdí. :)

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brusel se SkyEurope

Příspěvek od Alexx »

pepa007 píše:já jsem před pár lety jel normálním linkovým autobusem a bylo to hodně za levno. byli jsme tam sami, akorát jedna belgičanka přistoupila a udiveně si s náma povídala. asi tou linkou fakt nikdo nejezdí. :)


:-) Normální linkové autobusy na letiště rulez. Za pár kaček a často i častěji než ty Airport Express ;-) (viz např. Ruzyně a Orly - tam to cizinci nepoužívají snad vůbec).

Na druhou stranu, na některá letiště zase asi nejezdí nic jiného než linkové busy (Brno, Sofia).

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: Brusel se SkyEurope

Příspěvek od Orus-x »

Zulu Charlie píše:Zdravím, chystám se se SE do Bruselu. Prosím o radu, jak nejlépe do centra a kde najdu SE při odletu. Díky.

kromě linkových autobusů jezdí na letiště do Bruselu vlak - stanice v podzemi. Cena kolem 3 EUR jednim smerem a cesta na Central Station trva 10-12 min. Jezdi to tak kazdych 15-20 minut pres den

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Vlak ti přijede prakticky do centra bez dalších komplikací a levně. Jen se při nákupu jízdenky zeptej, ze kterého nástupiště. Vlaky totiž pokračují dál a Brusel centrum nemusí svítit na monitoru. Nádraží v centru poznáš lehce podle toho, že je v podzemí. Všechny zastávky před tím můžeš ignorovat. Když vylezeš z hlavní haly, dej se mírně doleva z kopce a po 200 metrech jseš v centru. Autobus bych zvolil pouze pokud jedeš k evropským institucím.


Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Příspěvek od Zulu Charlie »

Díky všem za info. Ještě se zeptám, jak snadno při odletu najít SE.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Zulu C: asi jako všechny jiné odlety, vyjedeš výtahem z podzemního podlaží od vlaku do úrovně +2 odlety - stoupneš si před odletovou tabuli - najdeš let SkyEurope do Prahy - napravo za časem odletu a eventuálně ohlášeným zpožděním najdeš číslo řady u které se let odbavuje - pokud si pamatuju jsou tam řady 1 - 10. Tu řadu lehce najdeš, je to dobře značené. V té příslušné řadě najdeš přepážku, kde na monitoru svítí odbavení letu SkyEurope do Prahy

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Příspěvek od Zulu Charlie »

@Orus-x: Díky.


Odpovědět