Stansted

Odpovědět
petr.v
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 02. 2008, 20:53
Stav: Offline

Stansted

Příspěvek od petr.v »

Ahoj,
ma nekdo zkusenosti s vazenim a merenim kabinovych zavazadel na Stanstedu ? Jak prisne berou vahy / rozmery?

Diky.

Petr


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

v maji (kvetnu) 2006 som bol na STN s ryanairom a mamrd pri checkine ma poslal s ruksakom na bulky luggage counter (smerom BTS-STN to nebol problem s tym istym ruksakom)...

petr.v
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 02. 2008, 20:53
Stav: Offline

Příspěvek od petr.v »

Ja jsem zaznamenal pred tydnem v 9 rano 2 otevrene security, pozorovanim jsem zjistil ze na jedny blondyna nuti vsechny strkat vsechno do toho meraku rozmeru a na vahu, na vedlejsim vstupu jeji kolega nic, tak jsme sli pres nej - ale trolley mel 12kg + kabelka ... Jen me teda zajima jestli by nas vyhodili (a jestli se to nekomu stalo) ?

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od outlier »

Neletěl jste někdo na STN po Brexitu? Jak dlouho teď trvá immigration? Slyšel jsem o šílených frontách na LHR, tak by mě zajímalo, jestli je tenhle problém i tady. Potřebuju odhadnout, za jak dlouho po příletu je reálné být venku.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od rpet »

před 14-ti dny jsem tam byl, zákazníci byli venku asi za 40 minut. O STN ani o LTN nejsou žádné katastrofické zprávy, personálu je tam dost na to, aby zvládali nižší počty cestujících. Uvidíme, jak to bude vypadat po 17. květnu... To LHR je jiná "písnička", na své zákazníky jsem čekal 3 hodiny- Důvodem je to, že na LHR je na příletu otevřeno méně UKBA přepážek a hodně cestujících nemá předvyplněné formuláře, takže to musí vyplnit právě na UKBA, proto se to na LHR může zaseknout prakticky v kteroukoliv dobu...


outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od outlier »

Díky moc za informace. Ještě něco - dá se tam někde koupit anglická simkarta, tak aby ji člověk mohl hned začít používat?

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od rpet »

jj, ve veřejné části letiště je stánek, kde se dají koupit SIM prakticky všech operátorů, včetně Lebary a podobně exotických operátorů. Jen netuším, jestli je ten stánek teď v provozu. Pokud víš, kde budeš v UK "bydlet", tak si na tu adresu můžeš nechat předem poslat SIM od GiffGaff operátora - to je asi nejspolehlivější způsob, jak se dostat k levnému tarifu na data a volání...

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od outlier »

Vypadá to, že se ta GiffGaff SIM dá poslat i do Česka, tak jsme hned objednali, snad opravdu do týdne dojde. Moc děkuju za tip.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Stansted

Příspěvek od rpet »

rádo se stalo ;)


Odpovědět