Kosice/Bratislava

Odpovědět
tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Kosice/Bratislava

Příspěvek od tatranka »

Tak jsem neodolal posledni nabidce SkyEurope a zakoupil jsem vylet (prodlouzeny vikend) Praha-Kosice-Bratislava...lodi TWIN CITY LINER do Vidne a odsud pendolinem do Prahy. Chtel bych se zeptat zda nekdo mate zkusenosti s levnejsim ubytovanim v Kosicich a Bratislave. Vzdy na jednu noc. Pokud mozno v centru... V zahranici preferuji hostely. Tak pokud mate nekdo odkaz na levny hostel..pension. Jo a jeste jeden dotaz. Do Kosic priletame pateni vecerni linkou a autobus do centra moc nenavazuje. Jak je to prosim s alternativni dopravou? Diky moc


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kosice/Bratislava

Příspěvek od Alexx »

tatranka píše:Tak jsem neodolal posledni nabidce SkyEurope a zakoupil jsem vylet (prodlouzeny vikend) Praha-Kosice-Bratislava...lodi TWIN CITY LINER do Vidne a odsud pendolinem do Prahy. Chtel bych se zeptat zda nekdo mate zkusenosti s levnejsim ubytovanim v Kosicich a Bratislave. Vzdy na jednu noc. Pokud mozno v centru... V zahranici preferuji hostely. Tak pokud mate nekdo odkaz na levny hostel..pension. Jo a jeste jeden dotaz. Do Kosic priletame pateni vecerni linkou a autobus do centra moc nenavazuje. Jak je to prosim s alternativni dopravou? Diky moc


Co si tak vybavuju tak bus na košické letiště jezdí každou hodinu, až na výjimky. Pak jedině taxíkem na Luník IX a dál drožkou ;-).

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4154
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »



Odpovědět