Ibiza

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Ibiza

Příspěvek od BOEING737 »

Zdravím všechny cestovatele.
Podařilo se mi sehnat levné letenky na IBIZU. Neporadí mi někdo, jak se nejlevněji dostat do centra hl.m. Ibizy, resp. do letoviska San Antonio?
Děkuji všem za odpověď. :P


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

Podivej se tady - najdes tam uplne vsechno
http://www.luko2.com/cestovani/ibiza-doprava.htm

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od BOEING737 »

ziletka píše:Podivej se tady - najdes tam uplne vsechno
http://www.luko2.com/cestovani/ibiza-doprava.htm



Děkuji :-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

BOEING737 píše:
ziletka píše:Podivej se tady - najdes tam uplne vsechno
http://www.luko2.com/cestovani/ibiza-doprava.htm



Děkuji :-)

Nemas zac, muzes rict co to bylo za levne letenky? Dik

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od BOEING737 »

S Ryanairem BGY-IBZ-BGY v říjnu za 2,-EUR


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

BOEING737 píše:S Ryanairem BGY-IBZ-BGY v říjnu za 2,-EUR

tak to je chuťovka....potom se poděl o zkušenosti. Dík

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: IBIZA

Příspěvek od Steve »

Včera jsem se vrátil z prodlouženého víkendu na IBZ, let BTS-BGY-IBZ. Prosincová Ibiza je krásná, večer na tričko, přes den se dá krásně opalovat, když se zadaří.

Bus č. 10 z letiště do Ibizy jezdí každých 60 minut mezi 7:20 a 23:20, naopak odjíždí vždy v celou mezi 7:00 a 23:00 z Estació na Ibize. Pozor, ve městě jede okruhem, takže zastávky opačných směrů neleží vždy proti sobě. Konečnou nemá na Estació, ale v přístavu. Jízdenka se kupuje u řidiče a stojí 1,55 euro.

Vytíženost čtvrtečního letu BGY - IBZ byla tak 50 lidí (to jsem s FR ještě nezažil), sobotní zpáteční okolo 65%.

ToMyK
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 13. 08. 2007, 23:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ToMyK »

A jak vypada takova prosincova Ibiza, co se tyce...ehm...zabavy? Kluby maji closing... Da se tam i trosku vyzit, nebo je to spis na obdivovani pleneru?

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Steve »

Je to místo spíše na romantickou dovolenou než na propařený víkend. Rozhodně nic pro ty, kteří se chtějí bavit..

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

Zdravim. Chystam se tam v unoru a nasel jsem si ubytovani v San Antoniu. Chtel bych se zeptat, jak je tam s dostupnosti z letiste a jeste by mne zajimalo jak se to tam pohybuje s cenama. Mame vyhlednute ubytovani bez stravy, tak nevim jestli se radsi podivat po necem s jidlem. Kdyz jsem byl loni v Barce, tak se mne ceny jidla zdaly docela nizke,ale nemam predstavu jak to je na ostrove, predpokladam,ze ceny budou asi vyssi. Jsou tam treba nejake supermarkety?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od alesesl »

ziletka píše:Zdravim. Chystam se tam v unoru a nasel jsem si ubytovani v San Antoniu. Chtel bych se zeptat, jak je tam s dostupnosti z letiste a jeste by mne zajimalo jak se to tam pohybuje s cenama. Mame vyhlednute ubytovani bez stravy, tak nevim jestli se radsi podivat po necem s jidlem. Kdyz jsem byl loni v Barce, tak se mne ceny jidla zdaly docela nizke,ale nemam predstavu jak to je na ostrove, predpokladam,ze ceny budou asi vyssi. Jsou tam treba nejake supermarkety?


jak tam letis a za kolik pokud to neni tajne?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Globik »

San Antonio je poměrně velké letosvisko (podle mě je to třetí největší město na ostrově), supermarketů tam samozřejmě bude dost. Jídlo v restauracích na španělských ostrovech je o něco dražší, než na pevnině, ale rozdíl není moc velký a je to stále o mnoho levnější než třeba ve Francii nebo Rakousku.
Otázka ubytování s jídlem nebo bez stojí na něčem jiném. Ubytování s jídlem (hotel) je téměř vždy o mnoho levnější než apartmán + jídlo v restauraci. Výhodou je, že máš zajištěné místo u stolu, jídlo máš v baráku. Nevýhodou je, že jídlo máš v baráku :wink: a tedy, když jsi na výletě, musíš se vrátit včas do hotelu. Jinak řečeno: musíš jíst co Ti dají, kde Ti to dají a kdy Ti to dají. Nemůžeš změnit restauraci, protože Ti tam nechutná nebo Ti vadí obsluha. Občas Tě dají ke stolu s jinými lidmi (např.2 páry ke stolu pro 4) a pokud jsou Ti ti lidé nepříjemní, nezbavíš se jich. Tedy shrnuto: za méně peněz máš jistotu, ale naprostou ztrátu svobody.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

alesesl: samozrejme, ze to neni tajne. Vychytal jsem posledni akci Ryanairu a koupil eurovky pro sebe a 13 znamych,letime BTS-BGY-IBZ a zpet. Celkem 4Eur/osoba.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od alesesl »

ziletka píše:alesesl: samozrejme, ze to neni tajne. Vychytal jsem posledni akci Ryanairu a koupil eurovky pro sebe a 13 znamych,letime BTS-BGY-IBZ a zpet. Celkem 4Eur/osoba.
alesesl: samozrejme, ze to neni tajne. Vychytal jsem posledni akci Ryanairu a koupil eurovky pro sebe a 13 znamych,letime BTS-BGY-IBZ a zpet. Celkem 4Eur/osoba.


tak tomu rikam deal, a jeste pro 13 lidi. DObry kauf. Jak dlouho tam budete a kdy presne letite.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

18-25. února, z toho 5 nocí přímo na Ibize. 2 noci budou bohužel v Bergamu,ale neni to nejhorší,protože BTS-BGY-BTS je noční, resp. ranní let a stejně je to i mezi BGY a IBZ. Taky jsem se divil, kolik mist v systemu bylo, nemel bych problem vzit i vic lidi - jsem uz vlastne takova mala cestovka :D


Odpovědět