Ibiza

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

Mate nekdo zkusenosti s pujcovnou aurigacrown? Jejich ceny mne pridou hodne dobre, ale potreboval bych neci osobni zkusenost.......


Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Steve »

dávej bacha na jednu věc: sice ceny jsou tam fakt dobré, ale aplikuje se pravidlo full-empty, tj. auto půjčuješ s plnou nádrží a vracíš s prázdnou, jinými slovy Ti potom naúčtují ještě plnou nádrž navíc bez ohledu na to, kolik benzínu v nádrži bylo při vrácení. Proto jsem taky zavrhl půjčení auta... Ale na delší dobu a při větším počtu lidí se tento problém smazává..

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Kamyl »

Ja mel od nich pujcene auto v srpnu v Malaze, na 3 dny. Zanovni Hyundai Getz v dieselu, vsechno O.K., bez vyhrad. Jak pise Steve ohledne pravidla full-empty - tohle praktikuje hodne pujcoven, nicmene Auriga ma dane, ze pokud mas auto na dobu kratsi, nez 4 dny (tusim, ze jsou to 4 dny), tak tohle pravidlo neplati. Samozrejme za nadrz depozit zaplatis, ale pokud vratis s plnou, poslou ti ten depozit zpet na ucet. Tak se i stalo... Cca druhy den po navratu domu mi to nabehlo na ucet... Stejne tak to fungovalo i v Girone u pujcovny Solmar a mam pocit, ze i u Europcaru na Madeire.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

Diky chlapi. Dival jsem se na jejich podminky,a pokud je auto pujcene na 3 dny a min, je tam moznost vratit auto s plnou nadrzi a dostat depozit zpet. Jo a jeste jedna vec, behem on-line rezervace na jejich webu se nevyplnuji zadne informace o karte, tak by mne zajimalo jak jste platili. Je potreba kreditka? Ja mam totit jenom embosovanou debetni MasterCard od KB. Jo a ma podle vas cenu platit 20 EUR za additional insurance?

Clovis_Cz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 28. 12. 2008, 17:54
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Clovis_Cz »

ziletka píše:Jo a ma podle vas cenu platit 20 EUR za additional insurance?


Já osobně si po tom, co už jsem jednu nehodu v zahraničí na vlastní kůži zažil dávám pojištění maximální možný... :roll: Pak je těch pár euro jak plivnutí do rybníka :twisted:
Chtělo by to ale napsat, co u tebou vybrané půjčovny additional insurance kryje....


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od ziletka »

No to mne prave neni moc jasne, ty jejich podmminky jsou nejak divne napsane a navic na Ibize je to snad jeste nejak jinka,co jsem z toho teda pochopil :? http://www.aurigacrown.com/modulos/cont ... .php?op=53

Clovis_Cz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 28. 12. 2008, 17:54
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ibiza

Příspěvek od Clovis_Cz »

ziletka píše:No to mne prave neni moc jasne, ty jejich podmminky jsou nejak divne napsane a navic na Ibize je to snad jeste nejak jinka,co jsem z toho teda pochopil :? http://www.aurigacrown.com/modulos/cont ... .php?op=53


AI platí pro skla, kola a spojku: "additional insurance at € 20 per rental contract in order to cover the damages caused to glass, wheels and clutch"

Každopádně výše píšou že Full Insurance co mají jinak v ceně se nevztahuje na Ibizu: "Full insurance (insurance excess included, except Ibiza)"

Radši jim tam přímo napiš mail co a jak aby ses pak nedivil...

A ještě zkus http://www.autoeurope.com/ nevim jak na Ibize, ale ceny taky nemaji špatný...


Odpovědět