Bruselská letiště (CRL, BRU)

Odpovědět
Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Yankee Alpha »

Raulito7 píše:Nejaky tipy na dalsi mesta v Evrope? Mam totiz spoustu planu, ale nemuzu se rozhodnout ktere :D

Dle mého názoru Dublin, Kodaň, Amsterdam a Kyjev :)


MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Raulito7 píše:Zrovna jsem se vrátil z Bruselu, tak napisu sve poznatky o tomto letisti :wink:

...... Suverene nejlepsi spoj do Bruselu je shuttle busem do "Gare du Midi" odkud navazuje v prilehlem obchodnim centru metro 2 a 6. Cesta busem trva 45 minut (maji to tam i psane a opravdu to tak trva). Jinak listek se da koupit v pravem rohu letistni haly (pri vystupu z letadla vpravo) stoji 13 eur a zpatecni 22 eur. Zpatecni ma platnost 3 mesice, takze doporucuju........


Chvalim pekne shrnute informace, jen jsme nejak nezaregistroval zminku(alespon pred cca 2 roky to tak bylo) o tom ze lze koupit listek za (nevim presne) 10eur OW z letiste na jakoukoliv vlakovou stanici v belgii(v cene byl ten listek na bus z letiste na charleroi zeleznicni stanici).To uz tahle super nabidka neplati?

Raulito7
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 08. 2009, 15:37
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Raulito7 »

MiraCBaBRNO píše:
Raulito7 píše:Zrovna jsem se vrátil z Bruselu, tak napisu sve poznatky o tomto letisti :wink:

...... Suverene nejlepsi spoj do Bruselu je shuttle busem do "Gare du Midi" odkud navazuje v prilehlem obchodnim centru metro 2 a 6. Cesta busem trva 45 minut (maji to tam i psane a opravdu to tak trva). Jinak listek se da koupit v pravem rohu letistni haly (pri vystupu z letadla vpravo) stoji 13 eur a zpatecni 22 eur. Zpatecni ma platnost 3 mesice, takze doporucuju........


Chvalim pekne shrnute informace, jen jsme nejak nezaregistroval zminku(alespon pred cca 2 roky to tak bylo) o tom ze lze koupit listek za (nevim presne) 10eur OW z letiste na jakoukoliv vlakovou stanici v belgii(v cene byl ten listek na bus z letiste na charleroi zeleznicni stanici).To uz tahle super nabidka neplati?


Ja jsem na nic podobneho nenarazil. Alternativni verze byla dojet linkovym busem na Charleroi vlakove nadrazi. Vyjde to myslim o par euro levneji, ale uplne blbe to navazuje. Samotny vlak jede okolo 1h a to nepocitam cas, ktery stravis dopravou na vlakove nadrazi a cekanim na pripoj.

Jeste jedna rada pro vsechny: Byli jsme ubytovani v hotelu "Vintage Hotel", ktery je nove otevreny a byl naprosto dokonaly. Umisteni hotelu a luxus za relativne nizkou cenu. Vsem vsema deseti doporucuji.
http://www.booking.com/hotel/be/vintage.html?sid=b8490013b971bcc5251510c99d5aa488;origin=disamb

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

MiraCBaBRNO píše:Chvalim pekne shrnute informace, jen jsme nejak nezaregistroval zminku(alespon pred cca 2 roky to tak bylo) o tom ze lze koupit listek za (nevim presne) 10eur OW z letiste na jakoukoliv vlakovou stanici v belgii(v cene byl ten listek na bus z letiste na charleroi zeleznicni stanici).To uz tahle super nabidka neplati?


Tak si to pamatuju dobre, pri ceste do CRL jsem priletel v nedeli vecer a okenka s informacemi byly zavrena, ale pri zpatecni ceste jsem se jen optal slecny na infomacich (pri vychodu z priletu je to na LEVE strane, vypada to jako nejaky recepcni pult ve stejnem stylu jako je material haly) a zjistil jsem toto:

:arrow: Listek z letiste na jakoukoliv zeleznicni stanici v belgii za 11Eur(v cene spojeni busem z letiste na zeleznicni stanici v CRL). Zpatecni za 22Eur.

ale dodavam, ze jsem se ptal v pracovni den kolem cca 15:00 a bylo mi receno, ze jidenky na dnesni den jsou uz vyprodane(bylo mi to jedno, stejne sem letel pryc), tzn. ze je tam asi nejaky limit na den a ten nevim kolik by mohl byt.

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od ovi1 »

Dá se nějak přespat na CRL ? Chci se v lednu juknout na Kanáry a letí to v 6.40, takže dík za info ohledně přespaní alá karimatka na zemi...


Raulito7
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 08. 2009, 15:37
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Raulito7 »

No primo na letisti asi tezko. Prece jenom je to velmi male letiste. Teda aspon primo v terminalu. Primo u gatu uz se to da, ale tam Te stejne nepusti. Co se tyce nekde okolo terminalu, tak taky nevim. Vsude je parkoviste a zelen tam nic moc neni:-)

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od procvi »

ovi1 píše:Dá se nějak přespat na CRL ? Chci se v lednu juknout na Kanáry a letí to v 6.40, takže dík za info ohledně přespaní alá karimatka na zemi...


No já jsem chtěl taky přespat, ale našel jsem na stránkách otevírací dobu letiště: 06:30 - 23:00 což moc dobrý není :(

tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od tatranka »

Nevite jestli letiste CRL ma neco jako tranzit? Budu tady prestupovat z Ryanu na Wizz a mam "jen" 1,5 hodiny na prestup. Diky

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

No pochybuju o tom..ale letiste je tak "velke" ze myslim, ze tva hodina a pul je v pohode.Teda pokud letis bez zavazadla...ale i pripadne to zavazadlo se da zvladnout.

Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Xampicek »

nevíte někdo o nějakým pěkným ubytování někde blízsko centra ? (nejlépe i metra) ? se snídaní ;) pro 2 osoby

nejlépe hostel az slušné peníze :)

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od RadekB »

Xampicek píše:nevíte někdo o nějakým pěkným ubytování někde blízsko centra ? (nejlépe i metra) ? se snídaní ;) pro 2 osoby

nejlépe hostel az slušné peníze :)


Na jaké datum ? :)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Night fly »

Xampicek píše:nevíte někdo o nějakým pěkným ubytování někde blízsko centra ? (nejlépe i metra) ? se snídaní ;) pro 2 osoby

nejlépe hostel az slušné peníze :)


Pres vikend v Bruselu sezenes i 4* v centru za 60,-EUR...

Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Xampicek »

10-12 nebo 10-13 :-) prosince

btw: jezdí ráno na Charleroi transfery :) ?

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od RadekB »

Xampicek píše:10-12 nebo 10-13 :-) prosince

btw: jezdí ráno na Charleroi transfery :) ?


http://www.reservations.bookhostels.com ... ZzM98XYfZ6


má to i wifi :lol: :lol: :D

Nebo postel v noclehárně za 44euro s wifi 10minut od centra :D:D
EDIT: Transferu je hodně :D

Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

Re: Bruselská letiště (CRL, BRU)

Příspěvek od Xampicek »

to je ranec :( ... by tam byli levnějš


Odpovědět