Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Odpovědět
Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od Skyfan »

Nemáte někdo pls tip, jak a kam se co nejlíp dostat z FRA do centra města ? Tuším, že snad S8 nebo S9, ale kam ? Jaký jsou pro cestu z letiště do města a cestování po městě potřeba jízdenky a co ve FRA během víkendu navštívit ? Díky moc všem


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od euroflyer »

Skyfan píše:Nemáte někdo pls tip, jak a kam se co nejlíp dostat z FRA do centra města ? Tuším, že snad S8 nebo S9, ale kam ? Jaký jsou pro cestu z letiště do města a cestování po městě potřeba jízdenky a co ve FRA během víkendu navštívit ? Díky moc všem


http://www.rmv.de/coremedia/generator/R ... _3Den.html
s-bahn na hauptbahnhof, ten je přímo v centru
jinak FRA zrovna zázrak není:-)ale hrozné to tam taky není:-)

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od Zdenek »

ve FRA bych šel na terasu a město neřešil, ale proti gustu

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od ragbysta »

debilni letiště s debilními zaměstnanci mel jsem při přestupu z kuwaitu do prahy přestup a nepustili me s 2 lahvemi whisky do letadla že je mam vyhodit do smetí za asi 6 000 kč blbaci tak jsem je musel odbavit znovu na check in a pak je samozrejme i s ostatnima kuframa nenaložili na muj následujicí let do Prahy domů dojely po 3 dnech roztrhane zničene a vykradené,
a bez lahví . zbytečne roztahané chladné minimum internetu za nehorázné ceny. chladní typičtí němci.

doporučuji na tomto letišti trávit co nejméně času.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od alesesl »

ragbysta píše:debilni letiště s debilními zaměstnanci mel jsem při přestupu z kuwaitu do prahy přestup a nepustili me s 2 lahvemi whisky do letadla že je mam vyhodit do smetí za asi 6 000 kč blbaci tak jsem je musel odbavit znovu na check in a pak je samozrejme i s ostatnima kuframa nenaložili na muj následujicí let do Prahy domů dojely po 3 dnech roztrhane zničene a vykradené,
a bez lahví . zbytečne roztahané chladné minimum internetu za nehorázné ceny. chladní typičtí němci.

doporučuji na tomto letišti trávit co nejméně času.


ja myslel ze v KWI alkohol neprodavaji tak jak pisete ve Vasem prispevku ve foru na mimoevropska letiste.


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od dider »

Spousta lidi na FRA nadava, ale ja jsem letel pres/do FRA asi 7x a nikdy jsem nemel problem. Predevcirem me akorat trochu nastvalo, ze v casech vecerni spicky byl v terminalu koncert a vsude byl kopec lidi...

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od Pan Am »

ragbysta píše:zbytečne roztahané chladné minimum internetu za nehorázné ceny. chladní typičtí němci.


No nevím...FRA mi rozhodně nepřijde zbytečně roztahaný.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Frankfurt/Main - letiště, cesta z/na a město

Příspěvek od Globik »

Mně vadí ta dlouhá chodba s gaty, co z ní létá LH např.do PRG (nevím teď z hlavy, co to je za gaty), ale holt je to velké letiště. Označovat někoho jako debilního zaměstnance za to, že vyžaduje naprosto elementární nařízené bezpečnostní pravidlo, to se asi ani nedá komentovat. Mě tam naopak teď projel rentgenem batoh, na kterém ve vnější síťce byla litrová flaška s vodou, vody tam bylo cca 150 ml a ani nic mi neřekli. Bylo to tedy při přestupu z USA do shengenské části letiště, ale stejně.


Odpovědět