Norimberk (NUE)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od bugr »

hele to je nějakej obchodník s autama, ne? Ten ti parkování imhio nenabízí :)
hele myslím, že po právu ti vůbec nemaj so hrabat na auto a co není zakázáno je povoleno.
Takže e to buď na přes džku tomu co ti to tam nalepil nebo na oznámení policii.

Jinak já šel posledně kilák a půl, parkoval jsem dost daleko ale na druhou stranu už moc asi nikoho nenapadlo, že jsem odeltěl na dovolenou :D


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od HighFlyer »

Je to klasicka situace pohled z jedne a z druhe strany. Kdybys sis tam koupil byt a pak casto nemel kde zaparkovat kvuli turistum, kteri utrati za letenku a dovolenou, ale setri penize za letistni parkovani, tak te to po case zacne hodne prudit. Na druhou stranu tam je povoleno parkovat, takze se niceho nedopoustis a jejich mistrovani nema zadnou zakonnou oporu (a kdyz na tom jeste honi body politicka partaj, tak to o to vic vyvola reakce typu "polibte si, budu tady parkovat ausgerechnet pred vasim"). Pokud to mistni komunite vadi a dokaze se zorganizovat, tak se k zakazu parkovani pro prespolni muze dopracovat standardni cestou u mistni samospravy (zmenou dopravniho znaceni) a proti tomu zase nema co kafrat ten prespolni. A dokud to nedospeje do teto faze, tak budou kafrat obe strany.

bugr píše:hele to je nějakej obchodník s autama, ne? Ten ti parkování imhio nenabízí :)
hele myslím, že po právu ti vůbec nemaj so hrabat na auto a co není zakázáno je povoleno.
Takže e to buď na přes džku tomu co ti to tam nalepil nebo na oznámení policii.
Jinak já šel posledně kilák a půl, parkoval jsem dost daleko ale na druhou stranu už moc asi nikoho nenapadlo, že jsem odeltěl na dovolenou :D

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od bugr »

jako to máš recht ale na druhou stranu silnice opravdu k bytu nebo baráku nepatří. Mě takhle točí i ty různý modrý zóny.
Navíc teda tady v tom Norimberku je plno hlavně přes den protože tam parkuje mraky lidí podle mě kvůli práci. Večer je tam většinou prázdno takže ty urlaubeři to tam zas tak moc neblokujou :)

samozřejmě to časem skončí nějakým omezením. I když by úplně stačilo kdyby zlevnili to řpedražený parkování, jako dát za parking víc než za letenku je úchylný.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od bugr »

Nějaká změna v NUE s parkingem? Koukám zas pěkný low cost dovolený na Kanárech v zimních měsících. Dá se to 500EUR pro dva na týden.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od alesesl »

bugr píše:Nějaká změna v NUE s parkingem? Koukám zas pěkný low cost dovolený na Kanárech v zimních měsících. Dá se to 500EUR pro dva na týden.


Myslím, že v zimních měsících by neměl být problém zaparkovat za rozumné ceny buď na letišti nebo v okolních placených parkovištích, kde tě hodí shuttlem k terminálu.


atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 134
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od atr »

bugr píše:Nějaká změna v NUE s parkingem? Koukám zas pěkný low cost dovolený na Kanárech v zimních měsících. Dá se to 500EUR pro dva na týden.


Podle gratisparken.de to vypadá, že v Ziegelsteinu už nejde. Pokud to tak bude, tak zkus roh ulic Forchheimer Straße a Pretzfelder Straße. Je tam u smyčky tramvaje P+R parkoviště dle netu s neomezenou dobou. Dej pak prosím info.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Norimberk (NUE)

Příspěvek od bugr »

Tak mě po delší době čeká NUE v listopadu, nabídce 5vorvlug na Mallorku nešlo odolat.
Nemá někdo praktickou zkušenost jestli se dá ještě parkovat v tom Ziegelsteinu?

Možná bych to někde nechal na P+R ale že by se mi chtělo sudovat další mhd a ještě si brát respirátor tak to moc ne..


Odpovědět