Noc na LTN

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Já myslel nějakou atrakci v Londýně, ne v Lutonu, myslel jsem vydržet v Londýně co nejdéle a na Luton dorazit některým z nočních autobusů, koukal jsem, že easyBus jezdí i přes noc.


lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od lukyluck »

Tomáš Kaiser píše:Já myslel nějakou atrakci v Londýně, ne v Lutonu, myslel jsem vydržet v Londýně co nejdéle a na Luton dorazit některým z nočních autobusů, koukal jsem, že easyBus jezdí i přes noc.


Jo jo EasyBus jezdi kazdejch asi 20 minut takze to je v pohode.

Cestující
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 03. 2009, 16:13
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Cestující »

Tomáš Kaiser píše:Díky za morální podporu :) Mimochodem, nějaké tipy co dělat večer ve městě (kromě sezení někde v pubu)? Rád bych tam vydržel minimálně do půlnoci. Potom by mě ještě zajímalo, zda má někdo zkušenosti s využitím už zaplacených jízdenek na bus (easyBus), které z důvodu změny odletu neprojedeme. Myslíte, že se na ně dá jet i jiným spojem, než na který byly koupeny nebo musím koupit nové? Po půlnoci to sice vychází jenom na 2GBP, takže mě to nezruinuje, na druhou stranu proč utrácet zbytečně.


Pokud jde o noční spoj, novou jízdenku není určitě třeba kupovat. Já jsem jel nedávno z Lutonu 4,5 hod. před časem, na který jsem měl zakoupenu jízdenku a bez problémů. Jinak na ubytování z vlastní zkušenosti doporučuji společnost Booking - link přímo na hotely v londýně: http://www.booking.com/searchresults.html?aid=312311;sid=d9a60ead04dfcda58c8773c6681af95d;city=-2601889, kde je nabídka více než 800 hotelů, dá se hledat dle ceny i čtvrti v Londýně a neplatí se žádný rezervační poplatek či záloha. Zarezervujete se dopředu a platíte až na místě.


Odpovědět