Noc na LTN

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Ahoj, máte někdo zkušenost s překlenutím noci na LTN? 30.1.2009 mi NE zrušily večerní odlet ve 20.25, přebookoval jsem to na 8.55 následující den a přijde mi stupidní shánět hotel, ze kterého bych stejně musel odjet brzy brzy ráno, raději zůstanu do večera v Londýně a na LTN dorazím posledním busem. Za informace předem díky.


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od pepa007 »

Tomáš Kaiser píše:Ahoj, máte někdo zkušenost s překlenutím noci na LTN? 30.1.2009 mi NE zrušily večerní odlet ve 20.25, přebookoval jsem to na 8.55 následující den a přijde mi stupidní shánět hotel, ze kterého bych stejně musel odjet brzy brzy ráno, raději zůstanu do večera v Londýně a na LTN dorazím posledním busem. Za informace předem díky.


nemáš náhodou nárok na nějakou kompenzaci, která by ti ten hotel zaplatila?

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Ahoj, podmínky jsem zatím nestudoval, budu to muset napravit. Nemáte s tím někdo zkušenosti, byla by škoda toho nevyužít, na druhou stranu ždímat firmu když má potíže...

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od pilot737 »

Tomáš Kaiser píše:Ahoj, máte někdo zkušenost s překlenutím noci na LTN? 30.1.2009 mi NE zrušily večerní odlet ve 20.25, přebookoval jsem to na 8.55 následující den a přijde mi stupidní shánět hotel, ze kterého bych stejně musel odjet brzy brzy ráno, raději zůstanu do večera v Londýně a na LTN dorazím posledním busem. Za informace předem díky.


Nocoval jsem na LTN před měsícem a v poho, sám tam určitě nebudeš lidí tam bylo jak sra...
Perfektní místečo je u prvního vchodu v příletovce je tam lavička v rohu hezky skovaná a je tam zásuvka. :D :D :D

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

To zní dobře, budu sebou mít 11ti letou dceru, tak bude mít zážitek:-) Díky


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od pepa007 »

Tomáš Kaiser píše:To zní dobře, budu sebou mít 11ti letou dceru, tak bude mít zážitek:-) Díky


přece nebudeš spát s malým dítětem někde na podlaze?? začni tady http://finweb.ihned.cz/c4-10098060-2596 ... isic-korun

a hledej i tady na fóru, probíralo se to tady. ten hotel bych z nich vymlátil..

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od ziletka »

Myslim,ze na hotel narok nema - letecka spolecnost mu oznamila zruseni letu s 14 dennim predstihem.

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Já si také myslím, že ne, právě proto, že mi to bylo oznámeno s dvoutýdenním předstihem. Nebudu to nijak hrotit, myslím, že budu rád, když vůbec poletím :) Těch pár hodin nějak překlepeme. Každopádně díky za typ.

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od pilot737 »

Tomáš Kaiser píše:Já si také myslím, že ne, právě proto, že mi to bylo oznámeno s dvoutýdenním předstihem. Nebudu to nijak hrotit, myslím, že budu rád, když vůbec poletím :) Těch pár hodin nějak překlepeme. Každopádně díky za typ.


Já jsem tam byl 11hodin a docela to uteklo, měl sem hromadu novin, časopisů, zkouknul jsem film a uteklo to extrémě rychle.

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Také si myslím, že to uteče, nebudu to nijak dramatizovat. Mnohem více nervózní budu z toho, zda skutečně poletíme, ale vzhledem ke klesajícímu počtu zaručených zpráv o pádu NE zůstávám optimistou. Až se vrátíme, tak napíši, nakolik je LTN vhodný pro cestování/nocování s dětmi :)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od j.ree »

Tomáš Kaiser píše:Také si myslím, že to uteče, nebudu to nijak dramatizovat. Mnohem více nervózní budu z toho, zda skutečně poletíme, ale vzhledem ke klesajícímu počtu zaručených zpráv o pádu NE zůstávám optimistou. Až se vrátíme, tak napíši, nakolik je LTN vhodný pro cestování/nocování s dětmi :)


JJ, myslim ze s letem nebudou problemy. Vsechno bylo jen takova bulbinka. Ikdyz to vypadalo dost hrozive ... :) Tak hezky let preju :wink:

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Díky za morální podporu :) Mimochodem, nějaké tipy co dělat večer ve městě (kromě sezení někde v pubu)? Rád bych tam vydržel minimálně do půlnoci. Potom by mě ještě zajímalo, zda má někdo zkušenosti s využitím už zaplacených jízdenek na bus (easyBus), které z důvodu změny odletu neprojedeme. Myslíte, že se na ně dá jet i jiným spojem, než na který byly koupeny nebo musím koupit nové? Po půlnoci to sice vychází jenom na 2GBP, takže mě to nezruinuje, na druhou stranu proč utrácet zbytečně.

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od Martin Horucka »

Tomáš Kaiser píše:Díky za morální podporu :) Mimochodem, nějaké tipy co dělat večer ve městě (kromě sezení někde v pubu)? Rád bych tam vydržel minimálně do půlnoci. Potom by mě ještě zajímalo, zda má někdo zkušenosti s využitím už zaplacených jízdenek na bus (easyBus), které z důvodu změny odletu neprojedeme. Myslíte, že se na ně dá jet i jiným spojem, než na který byly koupeny nebo musím koupit nové? Po půlnoci to sice vychází jenom na 2GBP, takže mě to nezruinuje, na druhou stranu proč utrácet zbytečně.


Ja bych novy jizdenky nekupoval. S easybusem jsem jel nekolikrat a vzdy v jiny cas nez na ktery byly koupeny. Pokud bude misto tak myslim , ze nebude problem :wink:

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od lukyluck »

Tomáš Kaiser píše:Díky za morální podporu :) Mimochodem, nějaké tipy co dělat večer ve městě (kromě sezení někde v pubu)? Rád bych tam vydržel minimálně do půlnoci. Potom by mě ještě zajímalo, zda má někdo zkušenosti s využitím už zaplacených jízdenek na bus (easyBus), které z důvodu změny odletu neprojedeme. Myslíte, že se na ně dá jet i jiným spojem, než na který byly koupeny nebo musím koupit nové? Po půlnoci to sice vychází jenom na 2GBP, takže mě to nezruinuje, na druhou stranu proč utrácet zbytečně.


V noci v Lutonu toho neni moc co delat. Je tu Gallaxy komplex kde je multikino s restauracema. Jinak nocni prochazka z detma po lutonu nedoporucuju.... ne ze by tu bylo nebezpecno, ale zvracejici, hadajajici nebo bijice se mladistvi neni moc peknej pohled pro deti.

Jo bez deti uz se toho da delat mnohem vic.... :lol: :lol: :lol:

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Noc na LTN

Příspěvek od euroflyer »

takže co lze dělat na lutonu bez dětí? -)
odlet v 6:25 mě příliš nepřesvědčí, abych zůstal ve městě na noc
je letiště v pohodě, dá se tam někde na chvíli složit?


Odpovědět