Fuerteventura

Odpovědět
Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Fuerteventura

Příspěvek od Tonda 2 »

Zdarec cestovatelé,blíží se mi prodloužený víkend na Fue s Ryanem,na kanáry přilítám v sobotu odpoledne a odlítám v úterý v podvečer,poraďte mi u které autopůjčovny rezervujete,potřeboval bych auto na ty tři dny za nějakou rozumnou cenu...


tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Re: Fuerteventura

Příspěvek od tomaas.p »

Tonda 2 píše:Zdarec cestovatelé,blíží se mi prodloužený víkend na Fue s Ryanem,na kanáry přilítám v sobotu odpoledne a odlítám v úterý v podvečer,poraďte mi u které autopůjčovny rezervujete,potřeboval bych auto na ty tři dny za nějakou rozumnou cenu...


zkus www.economycarhire.com , mám s touto agenturou dobré zkušenosti, mají pojištění s nulovou spoluúčastí, druhého řidiče zdarma a jedny z nejnižších cen na trhu - dle mých zkušeností na úrovni 50-60 procentech cen jednotlivých půjčoven.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Fuerteventura

Příspěvek od Kamyl »

Jo, taky bukuju vetsinou auta pres tenhle web... Zatim spokojenost, jak psal tomaas.p.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Fuerteventura

Příspěvek od euroflyer »

doporučuji si ovšem důkladně přečíst pronajímací smlouvu. měl jsem auto přes economycarrentals.com, taky s nulovou spoluúčastí. Ovšem jsem zapomněl na to, že jakékoliv škrábnutí na autě musí být podle smlouvy nahlášené na policii. Takže mi půjčovna naúčtovala 380 euro za škrábnutí, které mi někdo udělal na parkovišti a že mi to proplatí economycarrentals (jsou jen brokeři). Výsledek byl, že jsem čekal na 380 euro a místo toho mě vyfakovali, že na to škrábnutí nemám papíry od policajtů (volat fízly kvůli takové blbosti mě opravdu nenapadlo). Takže nájem auta se poněkud prodražil:-(

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Fuerteventura

Příspěvek od Tonda 2 »

dík všem za info a rady,zběžně jsem se na to díval a ceny jsou fakt super...


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Fuerteventura

Příspěvek od pepa007 »

já jsem jednou bookoval tady http://www.autoeurope.ie/ a pak ještě myslím tady http://argusrentals.com

ale to první bylo v létě v portugalsku a ti šmejdi mi přistavili auto bez klimatizace. tak jsem je musel tři dny bombardovat po telefonu než mi dodali auto s klimatizací, který jsem si objednal. projížděli jsme portugalskem, takže to vypadalo asi tak že "teď jsem v Coimbře, máte tady auto s klimatizací?" :roll:


Odpovědět