Londynska letiste mimo provoz

Odpovědět
lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od lukyluck »

Tak nam v Londyne napad snih... sice ne moc ( asi 10 cm), ale stacilo to aby se vsechny londynske letiste zavrely, zavrene jsou i skoly, a MHD v Londyne taky nejezdi. Nutno dodat ze v Londyne neni ani tech 10 cm snehu... :lol:

Dnesni rani NE let z Kosic pristal na Standsted po hodinach krouzeni a ted bere palivo na let do Lutonu... :wink:


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od vita »

Letím ve čtvrtek z Brna na Stansted (dnes zrušeno) a klepu se :(

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od j.ree »

No ja letim na STN v utery z BTS, tak snad bude vse ok, pak pokracuju na PMI...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od Globik »

Tady v Itálii jsou zase problémy kvůli větru. Je to dnes den...

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od lukyluck »

No s tim STN nevim nevim... podle predpovedi ma byt utery bez snehu ale streda, ctvrtek, patek snih... v lepsim pripade to sedne na Getwick v horsim Birmingham nebo neco malyho nekde na pobrezi... :lol: :lol: :lol:

Jinak postreh z dnesniho ranniho letu z Kosic na Luton. Po tom co letadlo sedlo Getwick vsichni museli zustat v letadle, protoze Bulharskej kapitan chtel preletet na Luton i presto ze uz tou dobou bylo na webu Luton Airport oznameni o uzvreni letiste do 5 hodin odpoledne... Ale nakonec se to po hodine a pul dostalo i do pilotni kabiny a jelo se autobusem.... :cry: :cry: :cry:


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od j.ree »

Tak co, jak to dneska vypada na stastedu? Lita tam vsechno podle planu?

cernoch
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 31. 01. 2008, 14:38
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od cernoch »

No tak to byl zážitek. Venku maximálně 10 cm sněhu a nejezdili vlaky, metro, taxiky byly zamluveny na tři hodiny dopředu.

Můj včerejší let z Gatwicku do Prahy byl zrušenej a letěl jsem až dnes ráno. Nabídnuli mi včerejší let o půl druhé odpoledne ze stanstedu, ale přitom v době kdy mi to nabízeli byl stansted zavřenej.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od pepa007 »

cernoch píše:Nabídnuli mi včerejší let o půl druhé odpoledne ze stanstedu, ale přitom v době kdy mi to nabízeli byl stansted zavřenej.


rasisti !!! :evil:

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od -monie- »

lukyluck píše:No s tim STN nevim nevim... podle predpovedi ma byt utery bez snehu ale streda, ctvrtek, patek snih... v lepsim pripade to sedne na Getwick v horsim Birmingham nebo neco malyho nekde na pobrezi... :lol: :lol: :lol:

Jinak postreh z dnesniho ranniho letu z Kosic na Luton. Po tom co letadlo sedlo Getwick vsichni museli zustat v letadle, protoze Bulharskej kapitan chtel preletet na Luton i presto ze uz tou dobou bylo na webu Luton Airport oznameni o uzvreni letiste do 5 hodin odpoledne... Ale nakonec se to po hodine a pul dostalo i do pilotni kabiny a jelo se autobusem.... :cry: :cry: :cry:


Tak ja byl ten "stastnej" co v patek (6.2.) misto v LTN pristal v BHX... no docela husty, krouzili jsme nad Lutonem cca 30 min., pak Mr. Bulhar zahlasil ze jedeme sednout na STN, tam zase krouzeni na 30 min. a ohlasil, ze vsechna letiste v LON jsou "closed" a jeli jsme tedy na vylet do Birminghamu... Nebylo to tak strasne, vlak jel primo z letiste na Euston (cca 1 h a 15 min, ale 40 GBP :)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od vita »

Dneska zase zavřel Luton, že WizzAir zrušil kupu letů do Londýna?

Monie: V pátek byla zavřená letiště? :-O Já v Londýně byl od čtvrtka do neděle, v pátek ráno trochu sněžilo, ale když jsme vstali (tak kolem deváté), tak už nesněžilo. Celý zbytek dne bylo pod mrakem, občas malá přeháňka, zima byla docela slušná, k večeru jsme už dost promrzli :)

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od procvi »

vita píše:Letím ve čtvrtek z Brna na Stansted (dnes zrušeno) a klepu se :(


No já měl tím zrušeným letem letět. Tolik naštvanech lidí jsem dlouho na brněnským letišti neviděl:-D Určitě ti z pondělí letěli ještě s tebou. Bohužel jsem se měl na druhý (3.2.) den vracet zpět, takže můj dlouho plánovaný výlet do Londýna se nevydařil:-(

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od -monie- »

vita píše:Dneska zase zavřel Luton, že WizzAir zrušil kupu letů do Londýna?

Monie: V pátek byla zavřená letiště? :-O Já v Londýně byl od čtvrtka do neděle, v pátek ráno trochu sněžilo, ale když jsme vstali (tak kolem deváté), tak už nesněžilo. Celý zbytek dne bylo pod mrakem, občas malá přeháňka, zima byla docela slušná, k večeru jsme už dost promrzli :)


Ano, aspoň to říkal bulharský kapitán od NE :) sníh jsem v Londýně taky žádný neviděl, pouze pršelo a byla kosa jak píšeš...
LTN i BHX měli tak cca 5 cm sněhu (včetně toho od pondělí).
Důvod, že nepřijímal ani LTN ani STN nevím, pouze jsem dedukoval, že to bylo kvůli těm 2 cm sněhu :)
Aspoň jsem se svezl z Birminghamu Pendolinem :) Nebylo to tak hrozný, Kings Cross/St. Pancras pouze o 60 min. pozdeji proti tomu kdyz jedu z Lutonu.
Luton dále válčil (asi se sněhem) i v sobotu, všechno letělo s cca 6 hod. zpožděním (Praha 360 min.)

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od persona »

procvi píše:
vita píše:Letím ve čtvrtek z Brna na Stansted (dnes zrušeno) a klepu se :(


No já měl tím zrušeným letem letět. Tolik naštvanech lidí jsem dlouho na brněnským letišti neviděl:-D Určitě ti z pondělí letěli ještě s tebou. Bohužel jsem se měl na druhý (3.2.) den vracet zpět, takže můj dlouho plánovaný výlet do Londýna se nevydařil:-(


To je velice nepříjemné, ale taky jsem to zažil v půlce ledna 2007, kdy byla vichřice nad Evropou - bylo mi to tenkrát moc líto, teprve druhý let v životě a tehdy za úžasnou cenu 1800 Kč zpátečka pro dva - naštěstí jsem si to pak více než vynahradil :)

gg133
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 13. 11. 2009, 10:28
Stav: Offline

Re: Londynska letiste mimo provoz

Příspěvek od gg133 »

Nevíte jak to vypadá s Wizzem a lutonem?29.1. letím tam a 1.2. zpět..Tak snad mi to nezruší.


Odpovědět