Bratislava (BTS)

Odpovědět
vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

pepa007 píše:
vladivostok píše: a to nehovorim o tom ze 90 percent tohto fora ta ma za trola


já nevím, ale přijde mi že je to tady jedinej slovák co nemá hlavu v zadnici. to ty vaše bláboly nemají hlavu ani patu a nedokážete si je ani ničím obhájit ;-)

mne to zas pripada ze si jediny cech čo sem chodi len provokovat a urazat slovakov a hlavu v zadnici maš akurat tak ty a rxD a to v rakuskej zadnici ...zbohom a uz na teba nereagujem


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od MEA »

pepa007 píše:
vladivostok píše: a to nehovorim o tom ze 90 percent tohto fora ta ma za trola


já nevím, ale přijde mi že je to tady jedinej slovák co nemá hlavu v zadnici. to ty vaše bláboly nemají hlavu ani patu a nedokážete si je ani ničím obhájit ;-)


pepošu načo... toto je téma o letisku LZIB/BTS. to, že má ročne menej pohybov, ako každý väčší slovenský aeroklub aerovlekových štartov je už iná téma. ale to nás trápiť nemusí - VIE i BUD sú predsa blízko. a keby sme sa mali doťahovať na tému CZ/SK bolo by to dosť trápne. aj PRG nie je svetový hit a ČSA sú zlomkom svojej niekdajšej slávy. priznajme si realitu a vráťme sa k téme, ty "hlava v zadnici..."

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od Globik »

pepa007 píše:já nevím, ale přijde mi že je to tady jedinej slovák co nemá hlavu v zadnici.

Předpokládám, že tím "tady" jsi myslel ty, kteří v posledních dnech přispěli do tohoto vlákna. Jinak jsi to poněkud přehnal.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od pepa007 »

Vy se tady chováte jak děcka. Já jsem tady v dobré víře nasypal několik nápadů který by mohly BTS pomoct. Jen jeden z nich byl přejmenování letiště. A místní náckové si to přeložili jako útok na národní suverenitu a celou diskuzi převedli do roviny osobních invektiv, a odboček k irelevantním tématům jako letiště Praha apod.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

pepa007 píše:Vy se tady chováte jak děcka. Já jsem tady v dobré víře nasypal několik nápadů který by mohly BTS pomoct. Jen jeden z nich byl přejmenování letiště. A místní náckové si to přeložili jako útok na národní suverenitu a celou diskuzi převedli do roviny osobních invektiv, a odboček k irelevantním tématům jako letiště Praha apod.


A místní náckové =))


vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

V utorok letim z BTS do Berlina a kvoli robote dorazim do Bratislavi na autobusovu stanicu až 15:15 a odlet je 16:55 Da sa to stihnut ked pojdem na letisko taxikom ?

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od beardie »

ak ides len s prirucakom, tak ti staci ist aj MHD, trva to +- pol hodinu, takze pred 16.00 si na letisku

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

beardie píše:ak ides len s prirucakom, tak ti staci ist aj MHD, trva to +- pol hodinu, takze pred 16.00 si na letisku

jj idem len s priručnou batožinou ....takže zapchy nehrozia ? viem že to neni daleko len vcera som zachytil v spravach že BA je cela rozkopana a kedze je to poobede ked ludia idu z robot tak som sa radšej opytal

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od beardie »

aj keby bola zapcha, nemyslim si, ze bude cesta trvat dlhsie ako 45 minut

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od maf »

vladivostok píše:
beardie píše:ak ides len s prirucakom, tak ti staci ist aj MHD, trva to +- pol hodinu, takze pred 16.00 si na letisku

jj idem len s priručnou batožinou ....takže zapchy nehrozia ? viem že to neni daleko len vcera som zachytil v spravach že BA je cela rozkopana a kedze je to poobede ked ludia idu z robot tak som sa radšej opytal


S online checkinom to bude v pohode aj MHD.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4082
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od HighFlyer »

Nedavno se tu vedla celkem ostra diskuze, jestli je pojmenovani BTS po M.R.Štefánikovi dobre nebo spatne. Zde davam odkaz na pomerne detailni analyzu na odbornem serveru, jestli pojmenovavani letist po znamych lidech ma nebo nema dopad na pocty jejich cestujicich a prosperitu. Zavery nejsou uplne jednoznacne. Pokud nekdo ma o to tema hlubsi zajem, tak ten clanek skutecne doporucuji.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od MEA »

Ja z tejto debaty zasnem... Sice som ju nemal cas ani odvahu citat do konca, ale naozaj by ma zaujimalo, co ma konkretny diskutujuci voci Stefanikovi. Mam taky drobny pocit, ze s aviaciou i statnostou mal spolocneho ovela viac ako isty pan Havel, po ktorom ste si premenovali LKPR. A zakomponovat do takejto debaty slovo nackovia, tak toto som teda "este nezral". Dotycny pepa ma bud 15 rokov, alebo ide o klasickeho trolla...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od pepa007 »

MEA píše:Ja z tejto debaty zasnem... Sice som ju nemal cas ani odvahu citat do konca, ale naozaj by ma zaujimalo, co ma konkretny diskutujuci voci Stefanikovi. Mam taky drobny pocit, ze s aviaciou i statnostou mal spolocneho ovela viac ako isty pan Havel, po ktorom ste si premenovali LKPR. A zakomponovat do takejto debaty slovo nackovia, tak toto som teda "este nezral". Dotycny pepa ma bud 15 rokov, alebo ide o klasickeho trolla...


Zkusím vysvětlit: ten přehnanej nacionalismus se projevuje například tím, že pořád vytahujete letiště Havla, který má pro tu diskusi naprosto nulovou relevanci. Jedinej důvod je že píšu česky - tj. národnostní. Navíc jsem uvedl, že pojmenování po Havlovi taky není ideální.

Další projev přehnanýho nacionalismu je, že mě furt osočujete z útoků na Štefánika či snižování jeho historické role. Při vší úctě, možná toho o něm víc než všichni ostatní diskutující dohromady, ale tady přece absolutně nejde o můj osobní pohled na MRŠ. Já jsem jen tvrdil, že z hlediska incomingové turistiky by byl název Vienna-Bratislava výhodnější, protože prostě drtivé většině evropské a světové populace jméno Štefánik nic neřekne. Můžeme se přít jestli je to dobře nebo špatně (že MRŠ lidi neznají), ale to je opět naprosto irelevantní, protože je potřeba pracovat s realitou jaká je, i když je smutná a nelíbí se nám. Myslet si že jméno Štefánik někomu vtlučete do hlavy přes název letiště je opět bláhový nacionalismus. Uváděl jsem příklad Lestera Pearsona, nositele Nobelovy ceny míru, kterýho mimo Kanadu taky prostě nikdo nezná.

Ještě si neodustím poznámku že tvůj příspěvek má stejnou strukturu jako ostatní slovensky psaný příspěvky v téhle diskusi, z výjimkou rXD: 1. úskok stranou k irelevantnímu tématu 2. osobní invektiva. Zkuste hoši nějaký věcný argumenty a selskej rozum do hrsti.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od MEA »

pozri pepa, ono tých irelevantných vecí sprevádza celú našu históriu kopec. to, či píšeš česky mi je jedno, akurát že píšeš veci, ktoré mi príliš nedávajú zmysel. takže vzťahovačnosť bokom. naozaj nemá zmysel sa doťahovať a už vôbec nie o tom, že takéto invektíva vznikali rádoby jednostranne. ak vieš o lietaní toľko, zisti si otca pamätnej vety, že "národ pastevců přece nebude vyrábět letadla"... v takýchto hlúpych a zbytočných vyjadreniach viacerých jednotlivcov s hlboko podceňujúcim kontextom možno i hľadať pôvod mnohých neskorších antipatií. našťastie nejde o plošný vzťah voči národu a takisto nemáme gény a-la juhoslávia. a za to pánboh zaplať! a teraz už k téme: v LZIB/BTS prd baraní pomôže ako sa bude volať letisko. jednoducho si vo VIE do hodiny busom a dôvod letieť z BTS je preto minimálny. najmä keď sa pozrieš na ceny a počet liniek. pár ryanov to nezachráni a ja osobne s nimi lietam len v prípade krajnej núdze. ako vraveli srbi kedysi: "avionima jata samo pri slučaju svetskog rata..."

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »



Odpovědět