Bratislava (BTS)

Odpovědět
MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Co je vsechno mozne nejen u nas

Příspěvek od MS743 »

Kamyl píše:Jojjj, tak takhle to je :) Ja na BTS priletel vcera a prave jsem na ten stan koukal, ze to vypada jak u nas pred Makrem :)
BTW za parkovani pred letistem jsem dal za 1d + 4hod rovnych 750 SKk, mazec celkem...


prominte a vim ze se smat necemu takovemu je trochu spatne ale neudrzil jsem se... :lol:

proc proste nepostavi levne nejaky terminal ve stylu "Makro" ... alespon na cas nez postavi neco lidskeho

stan? to ani Groznij nema


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

Zase sme raz svetovy :( . Hanba su aj autobusy c.61 na MHD, dali asi najstarsie Karosy co mali, ne aby dali na letisko najlepsie co maju. To je fakt prezentacia. V poslednom case to s vyvojom letiska vyzera fakt zle.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

maf píše: V poslednom case to s vyvojom letiska vyzera fakt zle.


Tak cca rok a par mesiacov si myslel? :wink:

Vecna skoda veru :roll: Ale narod ma v konecnom dosledku taku vladu, aku si zasluzi...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Zdravím na Slovensko! 30.října letím na otočku se Sky do Bratislavy. Nebyl jsem tam asi 6let - jak funguje doprava z/na letiště v návaznosti na lety Sky Europe? Přiletím kolem 9.30 a odlétám zase v 19.00. Uvítám i rady, kde vystozupit v centru, kde se dobře naobědvat atd.. :D

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

VÍTĚZSLAV píše:Zdravím na Slovensko! 30.října letím na otočku se Sky do Bratislavy. Nebyl jsem tam asi 6let - jak funguje doprava z/na letiště v návaznosti na lety Sky Europe? Přiletím kolem 9.30 a odlétám zase v 19.00. Uvítám i rady, kde vystozupit v centru, kde se dobře naobědvat atd.. :D


S dopravou v obu smerech neni zadny problem. Doporucim ti web imhd.sk - bus linka c. 61. Jednodenni listek 90,- Sk.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Jedine MHD, co chodi na letisko je bus c.61. Odchody z letiska tu:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3023e ... 8860993554

Z hlavnej stanice je to do centra na skok peso (10-15min), pre pohodlnejsich elektricka c.13:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3023e ... 8860895249

Info o cestovnych listkoch tu:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=392b3 ... ef2f262e29

Pokial ide o ten obed, tak asi najlepsie info je tu:
www.kamnapivo.sk (je to nielen o pive :wink: )

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Díky moc za info, už se do Bratislavy těším. Jak je to tam v této době s provozem a je šance něco vyfotit??

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

VÍTĚZSLAV píše:Díky moc za info, už se do Bratislavy těším. Jak je to tam v této době s provozem a je šance něco vyfotit??
Byl jsem v BTS ted zrovna, tento tyden a s focenim to je bida. Nejsem samozrejme uplne v obraze, ale ja tam zadne dobre misto na foceni nenasel. Terasa tam, pokud vim, zadna neni (krom restaurace v patre, kde jde videt castecne na plochu), venku vpravo od terminalu sice neco videt je, ale na foceni to neni - huste pletivo na plotu a o metr dal dalsi vrstva plotu, takze fotak jsem ani nevytahoval. Provoz nic moc - hlavne FR a NE.

Radokaz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 43
Registrován: 05. 05. 2006, 21:29
Stav: Offline

Příspěvek od Radokaz »

Konecne nova stranka www.letiskobratislava.sk

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

Radokaz píše:Konecne nova stranka www.letiskobratislava.sk


Konecne nieco nove a nastastie bez Javy.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Parada. Ted jsem se zrovna koukal na jeden prilet v BTS a cekal jsem tu hruzu a ono misto toho prijemna zmena:) A hned jsem to sem chtel napsat.

Moc povedene stranky a vsechno co jsem hledal, jsem nasel hned na uvodni strance. A dal jsem i hlas. 8)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

jee no vlasten sem se jeste chtěl zeptat jestli už nekdo z vas přestupoval přílet 21:10 PRG na FR 21:55 BRS s webcheck in pochopitelne...co se t pise tak linka do prahy není příliš dochvilna a do bristolu nevim ale nechce se mi celej den trcet v blave...ještě jednou díky

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

poja píše:jee no vlasten sem se jeste chtěl zeptat jestli už nekdo z vas přestupoval přílet 21:10 PRG na FR 21:55 BRS s webcheck in pochopitelne...co se t pise tak linka do prahy není příliš dochvilna a do bristolu nevim ale nechce se mi celej den trcet v blave...ještě jednou díky


A nechces si nahodem usetrit vsechen ten stres s prestupem v BTS kde na nej neni moc casu, taky s riskovanim ze ti to uleti a zbyde ti prd tim ze si priplatis par kacek a poletis primo PRG-BRS s EASYjetem.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

pochopitelne easy je nejpohodlnejsi primoale ceny sou asi o 200% vyšší...nakonec se to zkomplikovalo a poletima asi pres LGW a busem všechny lowcosty se pro ti me spikli neda se to obletet ani se sky via BGY nebo MXP...lety krasne nevazujou ale holt vždycky jeden segment je dražší než celej vejlet.. :cry:

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Příspěvek od Steve »

Tak FR končí s linkou BTS - BRE. Dle mého názoru se to dalo čekat, co v brémách a na druhou stranu co v Blavě, když Vídeň se dá nalétávat přímo... Co jsem si všiml, tak frekvence BRS je od léta stažená na dva lety týdně, což je taky nic moc...


Odpovědět