Šeremetevo - prosim o radu

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od firefly »

Zítra letím z PRG na SVO, budu tam přestupovat a ráda bych věděla, zda se v prostorách letiště smí fotit nebo zásadně ne? Děkuji za odpověď.


tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od tygrlive »

firefly píše:Zítra letím z PRG na SVO, budu tam přestupovat a ráda bych věděla, zda se v prostorách letiště smí fotit nebo zásadně ne? Děkuji za odpověď.


já fotil.. ale spis jsem se snazil byt skromny :)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od tygrlive »

tygrlive píše:zdravím, příští týden letím přes SVO do IKT ...
pokud se za poslední 2 měsíce nic nezměnilo, všechny lety z Prahy přilétají na F?
odlet do IKT je z Terminalu D ...

Má někdo zkušenost? Mám jít na transit nebo vyběhnout pasovkou a přeběhnout na D?

Díky, SVO trošku znám, ale vždy jsem v moskvě končil....


odpovím si sám :) v PRG vás SU nacheckinuje jen na mezinarodni linky... pokud pokracujete vnitrostatni musite pres pasovku ven, vzit zavazadlo a šupky dupky do jineho terminalu .... zpet to same. Kdyz jsem se ptal ve VVO zda me daji aspon az sedacku do PRG, slecna malem spadla smichy, coze si to dovoluji :)

HubertP
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 06. 2012, 15:24
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od HubertP »

Dobrý den,
využiji tohoto vlákna i k mému dotazu týkajícího se přestupu na letišti Šeremetevo v Moskvě.
Zakoupil jsem si letenku se Skyteamem na letošní prázdniny. Letím z PRG do LAX s přestupem na SVO.
Na letence však mám poměrně šibeniční termín na přestup. Na Šeremetevu přilétám na terminál F v 11:40 a navazující let mi odlétá z terminálu D ve 13:00. Na transfer mám tedy pouhou hodinu a dvacet minut.
Vzhledem k tomu, že teprve až nyní se dočítám o hrozivých zážitcích z toho letiště, chtěl jsem se zeptat zda je v tomto čase vůbec možné přestup zvládnout (rezervační systém to povoluje - je to ale v reálnu možné)? Popřípadě jak nejlépe a nejrychleji se z terminálu na tarminál dostat - jsou navzájem průchozí?
Jsem v tomto ohledu zelenáč. Vždy jsem letěl pouze přímými lety bez potřeby přestupů, takže jsem z toho nyní poněku nesvůj. Od známého, který nedávno přes toto letiště letěl jsem slyšel, že mají hrozivé značení a nelze se příliš na cedule navádějící k cíli příliš spoléhat.
Předem díky za každou odpověď.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od MEA »

ak sa nic nestane, stihnes. hlavne klud. alebo nestihnes. potom ta, myslim, prelozia bezplatne na dalsi let. stalo sa mi to uz viacX ale nie na SVO.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Šeremetevo - prosim o radu

Příspěvek od flyingblue »

MEA píše:ak sa nic nestane, stihnes. hlavne klud. alebo nestihnes. potom ta, myslim, prelozia bezplatne na dalsi let. stalo sa mi to uz viacX ale nie na SVO.


Otazka za 64.000 USD

Kolikrat denne leta Aeroflot ze SVO do LAX?


Odpovědět