MUC

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od pavelpmi »

skrita píše:Máte někdo zkušenosti, jak je v Mnichově reálně řešený přestup VIE-MUC-PMI za 35min? No, zkrátka by mě zajímalo, jestli je velká šance, že to stihnu, jestli s tím tak nějak počítají, že bude přestupovat hodně lidí z Vídně na návazný let do PMI.

Všichni říkají, že je to v pohodě.
Kdy letíš? Koupil jsem ségře tento let na druhou půlku září (z5 přímo), tak kdybys náhodou letěl později, pošlu její zkušenosti.


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

Tam od zítřka budu spotit tak se můžu kouknout :D:D

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od skrita »

pavelpmi píše:
skrita píše:Máte někdo zkušenosti, jak je v Mnichově reálně řešený přestup VIE-MUC-PMI za 35min? No, zkrátka by mě zajímalo, jestli je velká šance, že to stihnu, jestli s tím tak nějak počítají, že bude přestupovat hodně lidí z Vídně na návazný let do PMI.

Všichni říkají, že je to v pohodě.
Kdy letíš? Koupil jsem ségře tento let na druhou půlku září (z5 přímo), tak kdybys náhodou letěl později, pošlu její zkušenosti.


Letím někdy v týdnu 21.-25.9., právě to plánuju koupit. Do Sevilly se hodně blbě dostává, normálně bych volil třebas Ryanair nebo kombinaci přes MAD a vlaky, ale pojedu na delší dobu s plným kufrem, tak se tam chci dopravit "civilizovaně". A nemáte někdo zkušenosti přímo s Air Berlin (občerstvení, dochvilnost...)? Air Berlin je i s přestupy za nějakých 5800Kč rtn., což není špatná volba...oproti Iberii, která opět boduje s cenou kolem 8000Kč (tomu říkám deal, koupit low-cost VIE-MAD-SVQ-MAD-VIE za ty peníze :twisted: :evil: )

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od pavelpmi »

Ségra letí myslím 23.9.
Jinak Berlin je super.
Dochvilný, příjemní, občerstvení + nealko nápoje v ceně, zavazadlo 20 kg, míle...
Dívám se, že s nima mám nejvíc letů.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od firefly »

Prosím o radu. V lednu letím z Mnichova do Thajska, tak přemýšlím, jak z PRG do Mnichova, letí z PRG nějaký low-cost nebo to vzít busem se Studentagency? Autem se nám asi nebude chtít.


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

jediný low cost je lufthansa do 2000kč zpátečka, možná má v nabídce i click4sky, ve více lidech samozřejmě auto .

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Fabo »

bugr tak to auto spis jestli tam maj kde zaparkovat... Mnichov je sice Mnichov, ale auto bych tam jen tak na ulici stejne nenechal. Takze SA.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

tak jako v Mnichově rozhodně ne, to je tak 50km, normálně na terminálu na parkovišti a nebo pro spořivé v Halbergmoosu u stanice sbahnu ;) Nebo v nějaké vesnici kde jezdí bus, třeba Schweig, tam odsud se dá i pěšky.

Já teda MUC nebo NUE jednoznačně autem, z Prahy je tam člověk za tři hodiny a nemusí nic řešit.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od firefly »

No, my jedeme jen 2, auto se nám tam nechce nechávat, protože syn zůstává doma a auto máme jen jedno takže by nemohl jezdit, kdyby potřeboval. Jasně, teď se nabízí otázka, proč nás tam neodveze syn a nevrátí se pak sám do PRG. Protože je absolutní začátečník a sám z Mnichova do PRG a ještě k tomu v lednu, kdy může být stav silnic všelijaký, by si netroufl a ani já bych to jako starostlivá matka nechtěla :D :D . Koukala jsem na SA, mají zpáteční jízdenku za 1450 Kč. Takže buď tím busem nebo by se mladej musel smířit s 14 dny bez auta. Každopádně díky za vaše názory.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

zpáteční je pro dva? já vůbec netuším kolik ten autobuse stojí.
Každopádně letos v zimě měli letenky v akcích za 1800+-, podle kurzu, je to zajímavý výlet, buď dash nebo ATR, stojí za to zvážit celková cena, rozdíl proti busu v pohodlí a ceně.

Koukám, že click4sky to maji za 1980kč zpáteční. Jen je otázka jestli to bude navazovat, vím, že Thajec přilétá do MUC brzo ráno ale odlet si nepamatuju, předpokládám, že to je večer..

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od firefly »

Cena 1450,- za jednoho :( . Odlet z MUC do do Thajska je asi v 16.10, takže je fakt, že toho moc nenavazuje.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

tak to bych dal lufthansu, mají to teď na leden zpáteční za 1862kč, jen koukám na ty časy a nenabízí to ranní rotaci, jen přílet do MUC v 14:05 a to nevím jestli bych riskoval...
ČSA to má myslím ráno

jde o to jaký dny přesně ale když ten bus stojí tolik tak jednoznačně letadlo ;)

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Cestovatel »

Fabo píše:Mnichov je sice Mnichov, ale auto bych tam jen tak na ulici stejne nenechal.

Parkuju nedaleko MUC a dle mě se inspiruje mnoho lidí, neboť je tam vždy plno CZ značek. Hned vedle je parkoviště plné nových vozů, takže má případný zloděj volbu.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od poja »

ja nevim me pro bavorsko pripada jediny zaroven a nejlevnejsi reseni CD+DB sice 7hod zato v pohodlí a z hlavaku S bahn až na letiste...pro dva s bayern ticket asi 18eur...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

a kolik to tím vlakem celý stojí?
Jede z hlaváku nějakej přímej do Munichu? Tam je jasný, že se musí přesedat, jen jsem tohle vůbec neuvažoval kvůli ceně protože jsem předpokládal, že to bude v řádu tisíců, dík za info..


Odpovědět