MUC

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Cestovatel »

DB mají v tomto ohledu celkem dobra ceny. Kdyz je skupina, tak se lze dopravit na Schönes-Wochenende-Ticket az do DUS za hubicku, ovsem pouze o vikendu. Pripadne jako jednotilvec, kdyz clovek koupi v predstihu klasickou jizdenku, tak za 29 EUR ow.


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

a kde se to shání? Mám nastudovaný lístky na příměststký vlaky kolem MUC ale levný lístek Praha-Německo neumím sehnat.

Ten DUS by se mi hodně hodil, potřebujeme na Ukrajinu a létá tam Wizzair z Dortmundu do LVO a vůbec mě nenapadlo, že by se tam takhle dalo dostat, autem je to opruz...

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Cestovatel »


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Cestovatel »

Ovšem pokud jsi jednotlivec, potom si spíše vyplatí nabídka LH za cca 1800,- rt. Přeci jen, cestovat přes celé Německo regionálním vlakem není úplně nejpohodlnější.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od Night fly »

Cestovatel píše:Přeci jen, cestovat přes celé Německo regionálním vlakem není úplně nejpohodlnější.


Znam lidi, kteri takhle pravidelne jezdili z Francie do CR - na Wochenende-ticket ze Strasburku do Chebu, sice asi na 7 prestupu, zato ale za nejakych 30 EUR na 5 lidi...


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

jsme dva a potřebuji zjistit za kolik by šla dát cesta Praha(Beroun) Dortmund, jde to vůbec koupit najednou?
dík

EDIT: aha, to se teda koupí ticket, něco jako v MUC ten za 9EUR na který může jezdit 24 hodin 5 lidí a člověk jede kam chce?
Jaký je tam omezení co se týká použitelných vlaků, rychlík v tom asi není, co? Zas tak německy neumím...

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od axen »

Jizdenka primym vlakem Praha-Mnichov neni dle meho nazoru spatnym resenim cestuji-li 2 az 5 lidi spolecne. Skupinova jizdenka pro dva cestujici z Prahy na hranicni bod + Bayern Ticket pro skupinu (az 5 cestujicich) vyjde na celkem asi 1150 kc = 575/osoba. Cena klesa spolu s poctem cestujicich, je-li jich pet, jedna cesta vyjde na neco malo pres 300 kc. Bayern Ticket plati potom i na vlak z mesta na letiste a lze jej objednat on-line s dorucenim postou. Odjezd z Phy rano po devate, prijezd Muc po treti odpoledne.

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od axen »

bugr píše:jsme dva a potřebuji zjistit za kolik by šla dát cesta Praha(Beroun) Dortmund, jde to vůbec koupit najednou?
dík

EDIT: aha, to se teda koupí ticket, něco jako v MUC ten za 9EUR na který může jezdit 24 hodin 5 lidí a člověk jede kam chce?
Jaký je tam omezení co se týká použitelných vlaků, rychlík v tom asi není, co? Zas tak německy neumím...


Nevim na kdy to potrebujete, zkusmo jsem dal pulku zari a vychazi to Praha - Dortmund pro 2 za 58 EUR. Jsou v tom 3 prestupy, dohromady 8:40 hodin (vlaky EC, ICE, IC). Jizdenka lze koupit on-line, doruceni postou.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od poja »

bugr píše:jsme dva a potřebuji zjistit za kolik by šla dát cesta Praha(Beroun) Dortmund, jde to vůbec koupit najednou?
dík

EDIT: aha, to se teda koupí ticket, něco jako v MUC ten za 9EUR na který může jezdit 24 hodin 5 lidí a člověk jede kam chce?
Jaký je tam omezení co se týká použitelných vlaků, rychlík v tom asi není, co? Zas tak německy neumím...


pokud už mate letenky a je to dlouho dopredu nejvic asi 90dni tak DB nabizeji jizdenku za 29 (i za 19 na kratkejch) po celmy nemecku jde predevsim o kapacitu a vzdalenost...rek bych ze z markredtwiz, furth im wald, v nejhorsim ze schwandorfu nebo norimberku do dortmundu by se mela naka najit...plati to i na ICE jiný taky na vetsi vzalenosti nejezdi...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

nemáme, jen to plánuju, autem nejedu určitě, autobusem mě to taky nebaví tak jedině vlak nebo letadlo. A musíme tam ,není to, že bych tam chtěl.
A vlakem do Německa a pak letadlem do Lvova mi to přijde i dobrý výlet jen se v těch německých nabídkách naprosto nevyznám. Jen než jsem pochopil regionální tratě kolem MUC mi trvalo ale teď už v tom mám přehled, dokonce jsem tam uhádal revizorku, která mi tvrdila, že nemůžu jet s lískem za 9 EUR na trati Halbergmoos-flughafen ;)


Koukám, že do Munichu docela spojení je, to bude asi ideální pro toho člověka co se tu ptal, Dortmund už je dost z ruky a na lety Wizzairu to nepůjde navázat :-( Asi se půjdu zeptat někam na zelpage abych tu zbytečně nespamoval..

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od MEA »

bugr píše:nemáme, jen to plánuju, autem nejedu určitě, autobusem mě to taky nebaví tak jedině vlak nebo letadlo. A musíme tam ,není to, že bych tam chtěl.
A vlakem do Německa a pak letadlem do Lvova mi to přijde i dobrý výlet jen se v těch německých nabídkách naprosto nevyznám. Jen než jsem pochopil regionální tratě kolem MUC mi trvalo ale teď už v tom mám přehled, dokonce jsem tam uhádal revizorku, která mi tvrdila, že nemůžu jet s lískem za 9 EUR na trati Halbergmoos-flughafen ;)


Koukám, že do Munichu docela spojení je, to bude asi ideální pro toho člověka co se tu ptal, Dortmund už je dost z ruky a na lety Wizzairu to nepůjde navázat :-( Asi se půjdu zeptat někam na zelpage abych tu zbytečně nespamoval..


to kym to cele pretataris, tak si v lvove vlakom cez Kosice, Cop a za par supov

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

No loni jsem platil 2500kč ale nejsem schopen si uvědomit jestli za dva nebo jednoho a je to 26hodin. A nemají v lůžkáči žádný občerstvení, jen vodu, jinak výhled na tatry super 8)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od MEA »

bugr píše:No loni jsem platil 2500kč ale nejsem schopen si uvědomit jestli za dva nebo jednoho a je to 26hodin. A nemají v lůžkáči žádný občerstvení, jen vodu, jinak výhled na tatry super 8)


no, ono to stoji o dost menej, ked kupujes ukrajinsku cast cesty v cope. ale chapem ze nie kazdemu sa to chce. no a tatry to hej:) ja tiez rad lietam, ale niekedy je aj vlak vpohode. a restaurak nebol, ked v lozkovom nic?

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od bugr »

no to bylo zamčený, ten lůžkový je prostě svět sám pro sebe. A kupovat v Čopu lístek ve 3 ráno si neumím představit :D Ona ta ukrajinská část nebyla drahá.
Každopádně jestli pochopím jak koupit levný lístek na DB a kterým vlakem můžu jet, tak dám MUC vlakem jen abych si to vyzkoušel ;)
Byl jsem tam autem i letadlem, vlak by byla nová zkušenost...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: MUC

Příspěvek od MEA »

bugr píše:no to bylo zamčený, ten lůžkový je prostě svět sám pro sebe. A kupovat v Čopu lístek ve 3 ráno si neumím představit :D Ona ta ukrajinská část nebyla drahá.
Každopádně jestli pochopím jak koupit levný lístek na DB a kterým vlakem můžu jet, tak dám MUC vlakem jen abych si to vyzkoušel ;)
Byl jsem tam autem i letadlem, vlak by byla nová zkušenost...


ja som siel posledne do MUC a naspak tiez vlakom - cena bola ok, okolo 120 eur hore dole z martina cez blavu a vieden, tusim len 1 prestup, alebo 2?... a vo freisingu mam znamych, tak pohoda, to je to mestecko priamo pri letisku. busom v mnichove aj metrom sa chodi nacierno. nikto to nekontroluje a pokuta je menej ako u nas doma... asi 40e.


Odpovědět