Bergamo vs. Malpensa

Odpovědět
heebicka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 09. 2008, 14:07
Stav: Offline

Bergamo vs. Malpensa

Příspěvek od heebicka »

to hlavni, nikdy jsem v Bergamu nebyl nevim co mam cekat :)
Netusite nekdo jak dlouho to trva taxikem bergamo-malpensa a opacny smer?

na netu jsem nasel vsechna mozna infa od pul hodina az po dve hodiny kdyz je zacpa, radsi bych nejakej vopravdickej udaj z praxe. + taky jak dlouho muze zabrat dostat se z bodu vystup z letadla do nastup do taxiku, v malpense to je otazka peti minut maximalne.

teoreticky bych tam mel zhruba hodinu ctyricet od pristani do zavirani checkinu na druhem letisti, coz se mozna stihnout da?

zajima me to z pohledu jestli se mam o bergamo vubec zajimat nebo dal vyuzivat jen malpensu


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bergamo a Maplensa

Příspěvek od persona »

Ve vší slušnosti: co se nejprve podívat na tradiční vlákno o Bergamu a položit svůj dotaz tam? Mnohé z toho, na co se ptáš, už tam bylo probráno. Dávám adminovi návrh k přesunu do vlákna Bergamo a zrušení tohoto. Děkuji.

heebicka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 09. 2008, 14:07
Stav: Offline

Re: Bergamo a Maplensa

Příspěvek od heebicka »

sorry ale ve vsi slusnosti mam tri ale :) :
1.) v tematu bergamo je na tema preprava do malpensy zminovana jen moznost vlaku a autobusu

2.) na tema jak dlouho to v bergamu trva od pristani do stojim pred terminalem bohuzel taky nic, jestli to je pet minut protoze chobot a male letiste, nebo dvacet minut protoze vyhlidkova jizda autobusem po plose a pak 'hloupe' letiste je pro me celkem klicova info diky casu na prestup

3.) mel jsem to dat do vlakna bergamo nebo do vlakna malpensa? :)

ale priste uz se polepsim, slibuju :)koneckoncu je mi jedno v jakym vlaknu to bude, pro me je dulezity jakykoliv info k veci :)

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Bergamo a Maplensa

Příspěvek od Steve »

Od přistání do stojím před terminálem - od zastavení letadla do stojím před terminálem max. 10 minut, pokud se jede busem. V případě příznivé okolnosti, když letadlo stojí blízko haly, se jde pěšky a pak je to otázka max. 1 minuty ze schodů do letadla před terminál. Ovšem to jsem tak z 15 přistání na BGY zažil 2x nebo 3x.

Taxíkem do Milána tak 35 minut, tipl bych, že z letadla na BGY na check-in na MXP se dá dostat taxíkem tak za 75 minut, pokud není zácpa.

heebicka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 09. 2008, 14:07
Stav: Offline

Re: Bergamo vs. Malpensa

Příspěvek od heebicka »

diky, to sem chtel slyset, to mi dela pripadnou pulhodinovou rezervu takze se nebudu bat to risknout.


Odpovědět