Barcelona - Reus (REU)

Odpovědět
vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Barcelona - Reus (REU)

Příspěvek od vmachalik »

Zakládám nové téma pro toto letiště, protože plánuji na příští rok koupání někde ve Španělsku, nedaleko letišť, kam létá Ryanair. Máte někdo nějakou zkušenost s ubytkem, dopravou a plážemi blízko tohoto letiště?
Díky za nějaké tipy.


remost
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 04. 03. 2009, 09:54
Stav: Offline

Re: Barcelona - Reus (REU)

Příspěvek od remost »

Předloni koncem prázdnin jsem vzal děti do Španělska na otočku k moři (Altenburg - Gerona), s autem z půjčovny jsme dojeli do Reusu (2 dny zábavný park PortAventura , koupání 5km od letiště), do Barcelony (exkurze na NouCampu) a do Andorry. Nocleh jsem sehnal vždy až na místě, pro 3 se snídaní do 80EUR, v Reusu to byl luxusní NH hotel. Cesta z Andorry do Gerony byla hrozná (kolony, uzavírky), tak mi poprvé v životě uletělo letadlo (odlet ve 13:20, na letiště jsem přijel ve 12:50 ale potřeboval jsem ještě vrátit auto!! Koupil jsem tedy letenky do Altenbergu na další let a užily jsme si další dva dny ve vodním parku v Looret de Mar. Od té doby mám raději v itinerářích cest větší časové rezervy... Koupačku v moři ve Španělsku doporučuju, všude je to od letiště (Gerona, Barcelona, Reus, Murcia, Alicante, Malaga) kousek.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Barcelona - Reus (REU)

Příspěvek od pavelpmi »

Tak jsem zrovna zjistil, že taxík z letiště do hotelu bude stát tolik, co zpáteční letenka z Palmy pro tři lidi.
Vypadá to, že na letišti může fungovat jenom jedna firma, která si účtuje, co ji napadne. Třeba 20 € do Reusu. To jsou 3 km. :evil:

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Barcelona - Reus (REU)

Příspěvek od Zdenek »

Nemáte někdo tip na slušné ubytování pro 2 v Barceloně? Cena kdyby byla pod 75Euro/noc, budu rád.

pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Barcelona - Reus (REU)

Příspěvek od pepe.1 »

Zdenek píše:Nemáte někdo tip na slušné ubytování pro 2 v Barceloně? Cena kdyby byla pod 75Euro/noc, budu rád.


Odporucam Hostel Benidorm priamo na Ramble. Celkom pekne, aj ked trochu mensie izby. Kupelne su velmi pekne. Cena je urcite pod 75 Eur na noc. hotel ma www stranku, staci dat do googla. Byval som tam 2x, bez problemov. Z autobusovej stanice pokial nemate velke kufre sa sa ist peso, pripadne nie je problem metrom.


Odpovědět