Jak se dostáváte na evropská letiště?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Jak se dostáváte na evropská letiště?

Příspěvek od Globik »

Zlin142 píše:Já mluvím o předjíždění zprava odstavným pruhem. To je "folklór" k vidění skutečně jen na D1 stejně jako když ve 130+ km/h někoho předjíždíš a přiletí zezadu ve 200 nějakej kokůtek f passatu f plný palbě f tédéičku a přilepí se ti dva metry za zadek a začně tě vyblikávat jak zjednanej. O vyloženě záměrné zlomyslnosti řidičů kamiónů ani nemluvím.
Míra agresivity a bezohlednosti na našich silnicích je šílená.

Tak to je jiná. To jsem nepochopil, že myslíš odstavný pruh (a jelikož naštěstí jezdím po D1 relativně málo, tak jsem to ješt ani neviděl :shock: )


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Jak se dostáváte na evropská letiště?

Příspěvek od flyingblue »

Globík píše:
Zlin142 píše:Já mluvím o předjíždění zprava odstavným pruhem. To je "folklór" k vidění skutečně jen na D1 stejně jako když ve 130+ km/h někoho předjíždíš a přiletí zezadu ve 200 nějakej kokůtek f passatu f plný palbě f tédéičku a přilepí se ti dva metry za zadek a začně tě vyblikávat jak zjednanej. O vyloženě záměrné zlomyslnosti řidičů kamiónů ani nemluvím.
Míra agresivity a bezohlednosti na našich silnicích je šílená.

Tak to je jiná. To jsem nepochopil, že myslíš odstavný pruh (a jelikož naštěstí jezdím po D1 relativně málo, tak jsem to ješt ani neviděl :shock: )


Ano, bohuzel se to stava, videl jsem par takovych magoru na vlastni oci (a to jezdim D1 jednou za uherskej rok).

Odpovědět