Malmo (MMX)

Odpovědět
j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Malmo (MMX)

Příspěvek od j.ree »

Zdravim zdepritomne.
Chtel bych se zeptat jak to je v noci na letisti v malmo - mozna budu muset zustat pres noc. takze moznosti zabavy, vodorovne pozice apod. Diky za kazde info


holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Malmo (MMX)

Příspěvek od holovsky »

No něco málo - asi 3 komentáře jsou tady (stránka o spaní na letištích :D ):
http://www.sleepinginairports.net/europe/malmo.htm

Osobně ale nemám zkušenost, třeba někdo poradí více...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Malmo (MMX)

Příspěvek od Night fly »

j.ree píše:Zdravim zdepritomne.
Chtel bych se zeptat jak to je v noci na letisti v malmo - mozna budu muset zustat pres noc. takze moznosti zabavy, vodorovne pozice apod. Diky za kazde info


Za svych mladych let jsem po pozdnim priletu na MMX nocoval misto na letisti primo na schodech nadrazi v Malmö - a byl to jeden z mych nejzajimavejsich noclehu na cestach vubec, ponevazd se zvrhl v neplanovanou party znacne nesourode tlupy: lidi vracejicich se z Love Parade, mne vracejiciho se zpoza polarniho kruhu, a nekolika mistnich bezdomovcu. V hlavni roli muj lihovy varic, caj a nekolik lahvi akvavitu :roll: Kde ty casy jsou :mrgreen:

kuchi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 08. 10. 2008, 21:49
Stav: Offline

Re: Malmo (MMX)

Příspěvek od kuchi »

nocoval jsem tam letos v zari. Po okoli jsou jen lesy a pres noc jsou vsechny obchody a restaurace na letisti zavreny,takze zabava nic moc (pokud vas jede vic tak vemte karty, casopisy atp). Meli jsme spacaky a karimatky, bez problemu nas nechali ulehnout a spat v odbavovaci hale (pod tim zavesenym letadlem, nejde to prehlednout), dokonce i v casti kde jsme spali vypli takove to hlaseni "hlidejte si kufry" (nevim jestli to bylo kvuli nam, v jinych castech to hlasili). Provoz pres noc az na jednu vijimku zadny, takze klid na spani. Pokud se dobre pamatuju, sedacky mely vsechny operky na ruce, takze spat na nich asi nebude nic moc. Sprcha stala 80SEK, bus do Malmo return 140 SEK. Hned u vchodu v pravo je takova mala cekarna kde je televize, pricemz filmy vetsinou v anglictine se svedskyma titulkama. U televize je k dispozici volna zasuvka. Preztoze venku byla zima a foukal vitr, vevnitr bylo teplo. Pokud vas bavi foceni letadel, po okoli je spousta vyhledu na cele letiste.
Shrnuti: ciste a tiche letiste, ze 3 letist (Praha, Stansted, Malmo) na kterych jsem nocoval urcite nejlepsi na spani


Odpovědět