Madrid - Barajas

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Madrid - Barajas

Příspěvek od pavelpmi »

stano píše:Chcel by som sa spytat, letim VIE - MAD - FUE. V MAD je teoreticky cas na prestup 90 minut, prakticky o nieco viac, nieco do 2 hodin. Lenze az teraz som sa dozvedel, že z VIE leti Air Berlin a z MAD Iberia. To znamena, ze AB prileti na T4 a IB pojde asi T1 ? Je realne to stihnut ? Letenky su zakupene ako let Iberie. Vopred dakujem za pomoc.

Air Berlin i Iberia létají v Madridu z/na T4. Budeš mít spoooooustu času.


stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Re: Madrid - Barajas

Příspěvek od stano »

Dakujem velmi pekne za pomoc.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madrid - Barajas

Příspěvek od micaello »

Za poslední dva měsíce 3x na T2 a 1x na T4..
T2 bych nechal zbourat. Bleh. Ušmoulaný, špinavý terminál, na který, když někdo přijede z krásné nové T4, dostane opravdu ledovou sprchu. Nehledě na to, že pokud přiletíte pozdě v noci a čekáte půlhodinu na kufr a náhodou blbě vylezete z T2 ven a chcete zpátky, protože vlez do metra je jen jeden (protože značení je na h...o, protože tam probíhají dělnické práce a Španělé se s tím prostě nemazlí), tak máte problém, letiště ponechává po půlnoci otevřeny pouze jedny dveře a tak se člověk nachodí tam a zase zpátky..no prostě T2 nebrat :biggrin:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Madrid - Barajas

Příspěvek od alesesl »

micaello píše:Za poslední dva měsíce 3x na T2 a 1x na T4..
T2 bych nechal zbourat. Bleh. Ušmoulaný, špinavý terminál, na který, když někdo přijede z krásné nové T4, dostane opravdu ledovou sprchu. Nehledě na to, že pokud přiletíte pozdě v noci a čekáte půlhodinu na kufr a náhodou blbě vylezete z T2 ven a chcete zpátky, protože vlez do metra je jen jeden (protože značení je na h...o, protože tam probíhají dělnické práce a Španělé se s tím prostě nemazlí), tak máte problém, letiště ponechává po půlnoci otevřeny pouze jedny dveře a tak se člověk nachodí tam a zase zpátky..no prostě T2 nebrat :biggrin:


Ja jsem vcera mel tu cest s T2 poprve v MAD. Priletel jsem z LIS s TP. Ale nastesti jsem tam moc dlouho nepobyl a hnedka chytil bus na T4. Neprislo mi to zas tak strasny, desigh ze 70. let asi potrebuje trosku osvezit. Jenom jsem priletel, takze jsem nemel moznost to tam projit na odletu. Kdyz jsem pred par lety letel s CSA z MAD do PRG, tak Ok odbavuje svoje lety stejne s T4.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madrid - Barajas

Příspěvek od micaello »

Nejde o design, je to klasická plechovo-skleněná budova. Jde o čistotu, značení, přehlednost. To jsou věci, které je možno rekonstruovat poměrně rychle a levně. Možná to aktuálně probíhá, ale ne zrovna moc povedeně.. Uvidíme časem :D


Odpovědět