VIE - fotograficky stativ na palube?

Odpovědět
MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od MEA »

Neviete poradit - myslim ze zo stativom kontroly nemali problem, nie je na nom nic ostre ale pre istotu sa pytam: pustia ma vo VIE s nim na palubu? V tomto pripade letim Norwegian a nemam zapisanu batozinu dolu takze ho mam sancu vziat jedine so sebou. Dik za rady!


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od Kamyl »

Mi pred 2 lety vyhodili stativ za hodne tisic na security v BGY do kose. Mel taky gumove konce nozicek a zadnou ostrou hranu, ale nepomohlo... Posilali me bud si ho odbavit, nebo do kose... A vzhledem k tomu, ze uz probihal boarding a nechtel jsem riskovat, ze mi to uleti, tak jsem volil vyhozeni do kose...
Snazil jsem se to ukecat, diskutovalo se se vsemi moznymi lidmi, zavolali i sefa securitaku a nakonec mi dali pred oci prirucku s oznacenym odstavcem, ze nelze pustit na palubu jakykoli predmet, ktery by mohl byt potencionalne nebezpecny pro posadku a pasazery. Takze na zaklade tohoto odstavce ti muzou vyhodit prakticky cokoli, co uznaji v tu chvili za pripadne nebezpecne... :evil:

Takze asi tak...

Predtim u letu do BGY jsem v BTS s nim prosel. Takze asi je to o kazdem konkretnim securitakovi a jeho momentalni nalade...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od Globik »

Spíš půjde o konkrétní přístup na konkrétním letišti. BGY je určitě extrém.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od Kamyl »

No to jo, ale jelikoz neznam konkretni pristupy na konkretnich letistich, takze to bylo pro mne dostatecnym ponaucenim k tomu, ze si uz stativ sebou do prirucniho baglu neberu nikdy v zadnem pripade... :evil:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od Globik »

Kamyl píše:No to jo, ale jelikoz neznam konkretni pristupy na konkretnich letistich, takze to bylo pro mne dostatecnym ponaucenim k tomu, ze si uz stativ sebou do prirucniho baglu neberu nikdy v zadnem pripade... :evil:

To chápu. Italové jsou ale ignoranti a osoby, kterých se bojí Dušek :evil:


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od MEA »

no, uz coskoro vam dam vediet ako som dopadol. ak budem mat stastie, tak mi ho nevyhodia vo viedni ale na prestupe v oslo :roll:
pri takejto paranoji sa ale cudujem, ze na palubu smu ist karatisti, mamicky s kocikmi, byvali policajti ci vojaci - ved kazdy z nich je potencialna zbran...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od MEA »

vsetko ok vo VIE, OSL aj TOS, pustili ma s tym vpohode. vo VIE sice na check-ine chvilu riesili, ale vporiadku.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: VIE - fotograficky stativ na palube?

Příspěvek od Kamyl »

Diky za info, no koukam, ze v tom BGY jsou proste pitomci no...


Odpovědět