GDN - Gdansk

Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

GDN - Gdansk

Příspěvek od alesesl »

Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto letistem? Nasli jsme docela levne letenky s kamaradama z prace a koupili jsme WRO-WAW-GDN-WAW-WRO.

Jak se da dostat z letiste do mesta nejlepe, popripade tipy na nejake hezke ubytovani. Co se da delat v Gdansku, a okoli, jsou tam nejake zajimavosti?

predem diky
Ales


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: GDN - Gdansk

Příspěvek od Night fly »

Nebyl jsem tam, ale co jsem slysel, je Gdansk jedno z nejhezcich mest v Polsku - stare hansovni mesto. Na vylet rozhodne dobry tip.

Cesta z letiste: bus 210.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: GDN - Gdansk

Příspěvek od context »

alesesl píše:Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto letistem? Nasli jsme docela levne letenky s kamaradama z prace a koupili jsme WRO-WAW-GDN-WAW-WRO.

Jak se da dostat z letiste do mesta nejlepe, popripade tipy na nejake hezke ubytovani. Co se da delat v Gdansku, a okoli, jsou tam nejake zajimavosti?

predem diky
Ales


to mate eurolot?
ja by som rád award letenku BTS-WAW-GDN ale nič neviem nájsť... tak zvažujem KRK alebo SZZ... POZ mi nejako ušla...

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: GDN - Gdansk

Příspěvek od Zulu Charlie »

alesesl píše:Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto letistem? Nasli jsme docela levne letenky s kamaradama z prace a koupili jsme WRO-WAW-GDN-WAW-WRO.

Jak se da dostat z letiste do mesta nejlepe, popripade tipy na nejake hezke ubytovani. Co se da delat v Gdansku, a okoli, jsou tam nejake zajimavosti?

predem diky
Ales


Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jak jste ty letenky kupovali. Mám v plánu KTW-WAW-GDN-WAW-KTW a bojuju s LOTem při nákupu. Vzhledem ke kurzu jsem je chtěl koupit za GBP/USD, ale neproběhne mi autorizace platby (a požadavek na autorizaci ani nedojde na karetní centrum Erste). Přitom tou kartou platím běžně i letenky (FR, DW, W6, LH, OS a dříve i NE). Díky moc.

Jinak Gdansk má bohaté www stránky na http://www.gdansk.pl

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: GDN - Gdansk

Příspěvek od alesesl »

context píše:
alesesl píše:Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto letistem? Nasli jsme docela levne letenky s kamaradama z prace a koupili jsme WRO-WAW-GDN-WAW-WRO.

Jak se da dostat z letiste do mesta nejlepe, popripade tipy na nejake hezke ubytovani. Co se da delat v Gdansku, a okoli, jsou tam nejake zajimavosti?

predem diky
Ales


to mate eurolot?
ja by som rád award letenku BTS-WAW-GDN ale nič neviem nájsť... tak zvažujem KRK alebo SZZ... POZ mi nejako ušla...


WRO-WAW - Lot EMB 175, WAW-GDN - Eurolot ATR72, GDN-WAW-WRO oba lety Lot s EMB 175


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: GDN - Gdansk

Příspěvek od alesesl »

Zulu Charlie píše:
alesesl píše:Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto letistem? Nasli jsme docela levne letenky s kamaradama z prace a koupili jsme WRO-WAW-GDN-WAW-WRO.

Jak se da dostat z letiste do mesta nejlepe, popripade tipy na nejake hezke ubytovani. Co se da delat v Gdansku, a okoli, jsou tam nejake zajimavosti?

predem diky
Ales


Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jak jste ty letenky kupovali. Mám v plánu KTW-WAW-GDN-WAW-KTW a bojuju s LOTem při nákupu. Vzhledem ke kurzu jsem je chtěl koupit za GBP/USD, ale neproběhne mi autorizace platby (a požadavek na autorizaci ani nedojde na karetní centrum Erste). Přitom tou kartou platím běžně i letenky (FR, DW, W6, LH, OS a dříve i NE). Díky moc.

Jinak Gdansk má bohaté www stránky na http://www.gdansk.pl


Letenky jsme kupovali kazdy zvlast na strankach LOTu, ale na americke mutaci. Prave ze to vychazelo nejlepe v USD (98USD) za letenky, v CZK to bylo okolo 2150 CZK za letenku. Ja jsem platil debitkou Mbank, jeden kamarad debitkou CSOB, a druhy kamarad debitni visa electron od CS a vsechny letenky prosly bez problemu. Uz je mame vystaveny, vsechno v poho... Na karte jako obchodnika me tu ukazuje Lot Air USA, New York.


Odpovědět