MXP - transfer, hostel

Odpovědět
Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

MXP - transfer, hostel

Příspěvek od Xampicek »

Zdáár, chci vzít druhou polovičku do Milána, jen tak se proletět, někde tam přespat a nakoupit a letět domů ... průser je, že mi moc nevychází časy. Mám docela bobky než se vymotáme z terminálu (T1), transfer (jak dlouho trvá na central station z MXP) apod. Ted doprava po Milánu, od kolika jsou ráno otevřený obchody ? Letenky byly hodně levný, slíbil jsem to přítelkyni a teď začínám mít oheň na střeše ... :lol: :lol: :lol:

P: Tue, 20/09/2011 alle 16:35
A: Tue, 20/09/2011 alle 18:05

P: Wed, 21/09/2011 alle 14:10
A: Wed, 21/09/2011 alle 15:45


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: MXP - transfer, hostel

Příspěvek od dydzej »

No to veru na vlastni pobyt neni moc casu, to pritelkyne nebude rada :) . Vzhledem k tomu, ze z Milano Centrale na Malpensu jede Malpensa Shuttle cca 50 min (idealni pripad bez dopravni zacpy), tak to vidim s nejakou tou rezervou odjet zpet na letiste chvili po poledni (OW 7.50 EUR / RT 12 EUR - interval 20 min). Jeste se da jet vlakem (Malpensa Express), ktery je cca o 14/21 min rychlejsi, ale odjizdi z Milano Cadorna v intervalech po 30 min a je drazsi (OW 11 EUR). I kdyz ve Tvem pripade hraje roli spis cas nez penize. Jinak dopravu bych taky vybiral podle toho, kde budes v Milane bydlet.

Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

Re: MXP - transfer, hostel

Příspěvek od Xampicek »

vždyť píši - oheň na střeše :D ... někde okolo centrale station, jinak vlak nejezdí z MXP na Central Station ? v italštině mě to pustí, v anglištině mě systém nepustí ve vyhledávání

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MXP - transfer, hostel

Příspěvek od Night fly »

Xampicek píše:vždyť píši - oheň na střeše :D ... někde okolo centrale station, jinak vlak nejezdí z MXP na Central Station ? v italštině mě to pustí, v anglištině mě systém nepustí ve vyhledávání


Vetsina vlaku jezdi na Milano Cadorna, ale nekolik spoju jede i na M.Centrale. Nicmene z M.Cadorna to je do centra (na Piazza del Duomo) taky max.15 minut pesky.


Odpovědět