přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Odpovědět
klokan1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07. 06. 2008, 09:48
Stav: Offline

přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Příspěvek od klokan1 »

Takhle mi to kolegové naplánovali, z Vídně do Frankfurtu a pak přestup za hodinu mimo shengen do Pekingu, ještě jsem na tomto letišti nebyl ale zdá se mi na přestup málo času,v Paříži by mi to asi nestačilo, přílet i odlet je na terminálu 1, kdo má zkušenosti at´ prosím dá vědět,dík.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Příspěvek od Night fly »

Da se to stihnout, ale je to dost naknap, absolutne bez rezervy. Zejmena pokud budes muset jit tunelem na gaty B. Takze jit rychle a nezdrzovat se ve freeshopech.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Příspěvek od whiskey »

a ak bude rano vo VIE hmla, tak to nestihnes, ale to uz za teba poriesi Lufthansa vo FRA, ak to mas teda na jednom listku. Mimochodom, co je zle na OS63/64? Je to priamo, catering je lepsi... Kvoli poctu segmentov na FTL?

klokan1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07. 06. 2008, 09:48
Stav: Offline

Re: přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Příspěvek od klokan1 »

Dik za informace, no skoda ze jsem si tu cestu nevymyslel sam, zastavil byc h se cestou zpet za brachou v Omanu a trochu se vykoupal v teple.....Tam nejde o Segmenty, asi se snazili setrit nebo mi to placli jak to vyslo,nevim, skoda, trochu jsem zaspal. Urcite by 63/64 bylo ok. Snazim se studovat haly,patra,gejty,dokonce jsem si stahl aplikaci do iphonu kde je asi vse o tom letisti a priletech atd. Dokonce je tam takova mala navigace i jako of-line i online, jsem zvedav jak to tam bude fungovat, je zadarmo na appstore. Tak jeste piste nejake rady a co a jak,z Vidne do frankfurtu letim az vecer tak snad mlhy nebudou,no jsem zvedav jak to dopadne,pak jeste prestupuji v Pekingu ale to je uz na jinem vlakne.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: přestup ve Frankfurtu za 1:05 hod na Peking

Příspěvek od whiskey »

uz to tu bolo spominane - vo FRA je zaklad sledovat smerove tabule. Aj ked sa ti bude zdat, ze to, kam ukazuju, je uplny nezmysel, treba ich nasledovat :)


Odpovědět