Tokyo Narita NRT

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

whiskey píše:HNL-TYO stoji s UA rovnako ako s NH tipujem?
Stojí. Ale
1) Na UA mám vouchery
2) UA letí o 40 minut dřív

whiskey píše: Co takto HNL-GUM-ICN-EU?

HNL-GUM OW 1500 dolarů...

Samozřejmě by bylo ideální, kdyby mi někdo "daroval" letenku OW za míle třeba s KE. Protože sami žádné míle na asijské aerolinky nemáme, jen na UA, AA a KL. Ale potřebuju ty letenky tři (na bezpodmínečně stejná spojení), což může být problém s disponibilitou award letenek.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od whiskey »

zacinaju sa naplnat proroctva, ze lietat budu len ti, co to naozaj potrebuju?

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od jencik »

whiskey píše:zacinaju sa naplnat proroctva, ze lietat budu len ti, co to naozaj potrebuju?

Tak v Ázii to tak máš, aj ked vzájomne jednajú o vytvorení koridorov, stále je to o businesse prip návšteve rodiny prip napr Singapur ešte o možnosti obnovenia hubu kvôli prestupom. To v Európe sa otvárajú hranice bez obmedzení.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

Jak jsou na T1 odděleny mezinárodní přílety a odlety? Přiletím z HNL a pokračuju domestic. Mám 1:35 na přestup a mám všechny salonky na mezinárodních odletech (+1 ve veřejné části) - dostanu se tam ještě než projdu pasovkou "do Japonska" nebo se tam vlastně vůbec nedostanu?

A ještě off-topic dotaz k A388: Nastupuje se na dolní palubu předkem letadla? Vzal jsem si 4.řadu na dolní palubě (nahoru nemůžu), abych byl co nejrychleji venku, ale můžu to přehodit.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od whiskey »

Uz je to nejaky ten piatok, ale pasovka v NRT moze byt aj hodina niekedy. Ak sa tam vyruti plna 380, tak neviem neviem...


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

whiskey píše:
04. 03. 2023, 13:15
Uz je to nejaky ten piatok, ale pasovka v NRT moze byt aj hodina niekedy. Ak sa tam vyruti plna 380, tak neviem neviem...
OK, tak radši hned na pasovku i kdyby byl salónek dostupný?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od whiskey »

Osobne by som hned isiel na pasovku. Lounge nepotrebujes na taky kratky layover aj tak, ci?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

whiskey píše:
04. 03. 2023, 20:08
Osobne by som hned isiel na pasovku. Lounge nepotrebujes na taky kratky layover aj tak, ci?
Tak chtěl jsem před tím domestic letem (+následným transferem do hotelu)něco drobného pojíst a kopnout do sebe nějaké whiskey :)
Ale asi si to tedy odpustim

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od whiskey »

Si kupis v kazdom konbini set peknych dvojdecovych flasticiek na ochutnavku, ked budes na mieste :-)

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od jencik »

Jeden znamy tam pred par dnami kysol 90 minut len na pasovke, takze by som sa na to velmi nespoliehal. Ale je mozne, ze budes von aj za 20 minut, ak vypadnes z lietadla skoro a nebude tam vela ludi- pasovakov je dost, ale zalezi od cloveka, niektori sa mozu zaucat alebo to bude starsi clovek a potom si pockas.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

jencik píše:
08. 03. 2023, 20:04
Jeden znamy tam pred par dnami kysol 90 minut len na pasovke, takze by som sa na to velmi nespoliehal. Ale je mozne, ze budes von aj za 20 minut, ak vypadnes z lietadla skoro a nebude tam vela ludi- pasovakov je dost, ale zalezi od cloveka, niektori sa mozu zaucat alebo to bude starsi clovek a potom si pockas.
Sedím v páté řadě na dolní palubě A388. A380 jsem letěl jen jedinou a už si nepamatuju, zda je vchod/východ zcela vpředu.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

Když přestupuju z international na domestic, je na T1 za celnicí nějaké místo na rychlý rechecking kufrů (jaké bývá na US letištích) nebo musím na normální bag drop off aerolinky?

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od jencik »

Zatvorili ich v roku 2020 a zatial ich neotvorili ani na T1 ani na T2. Namiesto toho otvorili take automaticke kurniky, kde si ludia odbavuju kufre sami- ale treba ist von. Bohuzial su len v tej juznej casti budovy.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

Pánové, začínáte mě přesvědčovat, abych místo toho, že se po skoro 5 letech proletím A380, poprvé v životě poletím s ANA a poprvé v životě ve Flying honu livery, letenku zruším a poletím s Hawaiian A330 na přímém letu HNL-KIX. :?
Na přestup mám totiž jen 95 minut a je to poslední let z Narity do Itami ten den.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

Přebukováno, bye bye Flying honu :cry:
Už mi stačilo letos, že jsem kvůli frontě na pasovce na ORD nestihl navazující let a celý výlet se rozsypal.
Globik píše:
13. 12. 2023, 17:57
Pánové, začínáte mě přesvědčovat, abych místo toho, že se po skoro 5 letech proletím A380, poprvé v životě poletím s ANA a poprvé v životě ve Flying honu livery, letenku zruším a poletím s Hawaiian A330 na přímém letu HNL-KIX. :?
Na přestup mám totiž jen 95 minut a je to poslední let z Narity do Itami ten den.


Odpovědět