Imigrační pohovor USA

Odpovědět
fiho33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 05. 08. 2017, 08:31
Stav: Offline

Imigrační pohovor USA

Příspěvek od fiho33 »

Zdravím všechny s dotazem, zda někdo nemá zkušenost. Příští týden letím do USA s dětmi. Starší dcera i já jsme byli na ESTU již opakovaně, nicméně poprvé s námi letí 11-ti letá dcera. Vím, že na imigračním jsou teď dva druhy přepážek - Visitors co již cestovali na ESTA a ti co poprvé. Vždy jsme na imigrační přepážku šli celá rodina najednou. Myslíte, že mohu jít na tu přepážku, že jsme již na ESTU byli? I když nejmladší dcera je poprvé? Řeším to hlavně z těch důvodů, když tam bude plno lidí u těch přepážek co jedou poprvé.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Víte jak to tam je, jednou jde vše jak po másle a podruhé jste tam málem za teroristu. Tak se nechci hned ze startu dostat do problémů. Díky


qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od qwertyx64 »

Asi najlepsie sa bude spytat na mieste pracovnikov letiska. Ti su tam vzdy na blizku.

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od CheckFlyer »

fiho33 píše:Zdravím všechny s dotazem, zda někdo nemá zkušenost. Příští týden letím do USA s dětmi. Starší dcera i já jsme byli na ESTU již opakovaně, nicméně poprvé s námi letí 11-ti letá dcera. Vím, že na imigračním jsou teď dva druhy přepážek - Visitors co již cestovali na ESTA a ti co poprvé. Vždy jsme na imigrační přepážku šli celá rodina najednou. Myslíte, že mohu jít na tu přepážku, že jsme již na ESTU byli? I když nejmladší dcera je poprvé? Řeším to hlavně z těch důvodů, když tam bude plno lidí u těch přepážek co jedou poprvé.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Víte jak to tam je, jednou jde vše jak po másle a podruhé jste tam málem za teroristu. Tak se nechci hned ze startu dostat do problémů. Díky


Určitě bych se zeptal. Ale myslím si, že bude muset na ten první pohovor, amíci nic nepodceňují.

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od RAdek »

Podobně jsme letěli my a pro jistotu jsme šli celá rodina do delší fronty, přestože poprvé do USA letěly jen děti.

fiho33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 05. 08. 2017, 08:31
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od fiho33 »

CheckFlyer píše:
fiho33 píše:Zdravím všechny s dotazem, zda někdo nemá zkušenost. Příští týden letím do USA s dětmi. Starší dcera i já jsme byli na ESTU již opakovaně, nicméně poprvé s námi letí 11-ti letá dcera. Vím, že na imigračním jsou teď dva druhy přepážek - Visitors co již cestovali na ESTA a ti co poprvé. Vždy jsme na imigrační přepážku šli celá rodina najednou. Myslíte, že mohu jít na tu přepážku, že jsme již na ESTU byli? I když nejmladší dcera je poprvé? Řeším to hlavně z těch důvodů, když tam bude plno lidí u těch přepážek co jedou poprvé.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Víte jak to tam je, jednou jde vše jak po másle a podruhé jste tam málem za teroristu. Tak se nechci hned ze startu dostat do problémů. Díky


Určitě bych se zeptal. Ale myslím si, že bude muset na ten první pohovor, amíci nic nepodceňují.



no já mám stejný názor, v tom jsou oni nekompromisní, ale myslel jsem jestli někdo nemá opačnou zkušenost, že mu to projde, díky


fiho33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 05. 08. 2017, 08:31
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od fiho33 »

RAdek píše:Podobně jsme letěli my a pro jistotu jsme šli celá rodina do delší fronty, přestože poprvé do USA letěly jen děti.



díky, asi taky nebudu riskovat

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Imigrační pohovor USA

Příspěvek od flyingblue »

fiho33 píše:
RAdek píše:Podobně jsme letěli my a pro jistotu jsme šli celá rodina do delší fronty, přestože poprvé do USA letěly jen děti.



díky, asi taky nebudu riskovat


Prestan mudrovat a proste jdi do fronty, kterou Ti da prislusny rozradovaci "agent". Delam to tak pokazdy, i kdyz mam za sebou uz skoro stovku vstupu.


Odpovědět