Haneda

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Haneda

Příspěvek od Globik »

Přestupovali jste někdo z domestic na international? Tedy z T1/T2 na T3? Mám 130 minut na přestup (T1 na T3) a rád bych na T3 i něco pojedl a popil v salónku. Jednou jsem letěl z T3, šli jsme na pasovku a security asi hodinu před odletem a včetně WC to bylo tak akorát. A je rychlejší použít monorail, vlak (včetně vyzvednutí si bezplatného lístku) nebo autobus?
Předpokládám, že kufr mi přeloží (obojí je JAL).


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Haneda

Příspěvek od jencik »

Globik píše:
25. 09. 2023, 06:43
Přestupovali jste někdo z domestic na international? Tedy z T1/T2 na T3? Mám 130 minut na přestup (T1 na T3) a rád bych na T3 i něco pojedl a popil v salónku. Jednou jsem letěl z T3, šli jsme na pasovku a security asi hodinu před odletem a včetně WC to bylo tak akorát. A je rychlejší použít monorail, vlak (včetně vyzvednutí si bezplatného lístku) nebo autobus?
Předpokládám, že kufr mi přeloží (obojí je JAL).
Vlaku trva cesta 2 minuty a bus z T1 na T3 ide cca 5 minut(pozor, z T2 ides najskor na T1 a az potom T3, to su dalsie 3 minuty)- jazdia kazde 4 minuty a vzdy ide bus na celu hodinu (00,04,08...) Len na ten vlak potrebujes vyzdvihnut ten listok, co moze zabrat nejaky cas podla gatu, busy zase zvyknu trochu meskat. Najviac bude zalezat na pasovke, tam to byva velmi rozne, kolega tam stravil hodinu, ja som presiel za 10 minut. Takze pri dlhsej pasovke to moze byt tesnejsie, ale inak je toho casu habadej a stihas v pohode.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Haneda

Příspěvek od Globik »

Díky, tak to snad bude v pohodě dost času na jídlo. Jestli vlak/bus uvidím ad hoc.


Odpovědět