Atlanta

Je spoj do Atlanty krok dopředu?

Ano, určitě bude vytížená.
45
98%
Ne, je to vyhazování peněz.
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

MartinO2
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 164
Registrován: 18. 03. 2008, 22:17
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od MartinO2 »

ziletka píše:na webu Studentagency, jsem narazil na informaci, ze by v Atlante mela byt moznost vyuzit cesky hovoriciho imigracniho urednika. Setkal se s tim nekdo z vas?
http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=102528

JJ, je to tak (i když to mám jenom z doslechu). Českého tlumočníka dostane člověk na telefon asi když neumí ani slovo anglicky a úředníkovi nestačí přiblblej úsměv a "yes", "no".
Jestli tam je taky úředník (tím myslím oficíra, ne jenom tlumočníka), který mluví česky mi známo není, ale docela o tom pochybuji, ale kdo ví...


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od Night fly »

Pred dvema tydny za hodinoveho cekani na imigracnim v ATL se kazdych 5 minut ozyvala vyzva "spanish interpreter to 52 please", a to v nejruznejsich verzich, nejen spanish (vybavuju si portugalstinu, nemcinu, rustinu). Cestina sice ve vyzve nezaznela, ale skoro bych si tipnul, ze nekoho v zaloze mit taky budou.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od flyingblue »

Night fly píše:Pred dvema tydny za hodinoveho cekani na imigracnim v ATL se kazdych 5 minut ozyvala vyzva "spanish interpreter to 52 please", a to v nejruznejsich verzich, nejen spanish (vybavuju si portugalstinu, nemcinu, rustinu). Cestina sice ve vyzve nezaznela, ale skoro bych si tipnul, ze nekoho v zaloze mit taky budou.


Maji

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od outlier »

Jo, je tam Czech interpreter. Nejen na telefonu, ale přímo osobně při příletu DL z Prahy.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od ziletka »

Je to i na jinych letistich, treba pri priletech CSA na JFK?


Odpovědět