JFK - přestup

robke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 05. 2007, 20:45
Stav: Offline

JFK - přestup

Příspěvek od robke »

Zdravím,

v sobotu letím do Bostonu přes New York JFK. Z Prahy do NY s ČSA, pak z NY do BOS s Deltou. Na přestup mám v NY 2,5 hodiny, přičemž musím, jak jsem zjistil z Terminálu 4 na Terminál 3.

Myslíte, že se dají stihnout všechyn ty vstupní procedury, atd.?

Díky za radu.
Robke.


Jano
Stav: Offline

Re: JFK - přestup

Příspěvek od Jano »

Za 2,5hod sa NYC prestup OK->DL da stihnut bez problemov pokial OK50 prileti nacas. Ja som pred 2 tyzdnami robil OK->NW prestup (v ramci T4) a mal som pohodlnych 1,5 este zvysneho casu. Podla itinerara medzi OK priletom a NW odletom bolo 1H58M, OK50 priletela 10 mi pred, pasova/imigracna a colna kontrola bola malina kedze na pasovej/imigracnej som cakal presne 3 minuty (druhy v rade). Najviac casu som stravil cakanim na kufre (15min).
Naposledy upravil(a) Jano dne 14. 05. 2007, 21:19, celkem upraveno 1 x.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Hlavně nezapomen, že si musíš sám růčo přeložit zavazadlo (projít s ním znovu přes security a celnici)

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Jafa píše:Hlavně nezapomen, že si musíš sám růčo přeložit zavazadlo (projít s ním znovu přes security a celnici)


To je tak na kazdem americkem letisti? I v Atlante???

Phatewater
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 29. 01. 2007, 17:37
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Phatewater »

Kdyz priletis z evropy tak jo.


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Jay píše:
Jafa píše:Hlavně nezapomen, že si musíš sám růčo přeložit zavazadlo (projít s ním znovu přes security a celnici)


To je tak na kazdem americkem letisti? I v Atlante???

Přesně tak, pokud přiletíš odjinud jak USA, tak na prvním letišti, kde v USA přestupuješ, tak tím musíš projít...

Anelyx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 16. 05. 2007, 19:34
Stav: Offline

Příspěvek od Anelyx »

Ježiš a to je tak jen v USA nebo i třeba v Londýně? Vždycky sem si myslela, že se o kufr nemusím starat.

ok
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 28. 01. 2003, 08:59
Bydliště: Morgantown
Stav: Offline

Příspěvek od ok »

Jen v USA.

robke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 05. 2007, 20:45
Stav: Offline

Re: JFK - přestup

Příspěvek od robke »

Jano píše:Za 2,5hod sa NYC prestup OK->DL da stihnut bez problemov pokial OK50 prileti nacas. Ja som pred 2 tyzdnami robil OK->NW prestup (v ramci T4) a mal som pohodlnych 1,5 este zvysneho casu. Podla itinerara medzi OK priletom a NW odletom bolo 1H58M, OK50 priletela 10 mi pred, pasova/imigracna a colna kontrola bola malina kedze na pasovej/imigracnej som cakal presne 3 minuty (druhy v rade). Najviac casu som stravil cakanim na kufre (15min).


Díky moc za informace! Snad bude vše načas. O kufrech jsem už taky něco slyšel, že se musí překládat. Snad tedy dorazí i zavazadla. .. :)

robke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 05. 2007, 20:45
Stav: Offline

Příspěvek od robke »

Jinak mohu potvrdit, stihnout se dalo v pohodě i po cca 15 minutovem zpozdenui priletu. Nemuzu ale posoudit, zda to, ze nebyly nikde fronty nebylo zpusebeno tim, ze byla sobota.

Zdravi
robke.

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

robke píše: Nemuzu ale posoudit, zda to, ze nebyly nikde fronty nebylo zpusebeno tim, ze byla sobota.


...mysli, ze to je tym, ze pred tym, ked prilieta CSA tak neprilieta nic ine.... ja som sedel v business lounge (s vynikajucim vyhladom na plochu letiska) od 12pm do asi 3:30pm v jeden stvrtok na T4 na JFK. Pol hodinu pred CSA priletela len jedna A330 Aer Lingus. Inak nic...

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od honzeek1 »

Jano píše:
robke píše: Nemuzu ale posoudit, zda to, ze nebyly nikde fronty nebylo zpusebeno tim, ze byla sobota.


...mysli, ze to je tym, ze pred tym, ked prilieta CSA tak neprilieta nic ine.... ja som sedel v business lounge (s vynikajucim vyhladom na plochu letiska) od 12pm do asi 3:30pm v jeden stvrtok na T4 na JFK. Pol hodinu pred CSA priletela len jedna A330 Aer Lingus. Inak nic...



Jo to je pravda, taky ted marne vyhlizim nejaky vhodny a zajimavy objekt na foceni, krom OK-WAA co prave priletelo :-)

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Na JFK jsem nebyl 8 let tak se předem omlouvám za možná hloupé otázky:

Existuje na JFK T3 (Delta) něco jako je např. v MUC "late night check-in", tj. možnost odbavit si zavazadla večer před odletem a pak jít rovnou na gate?

Je na T3 nebo T4 úschovna zavazadel???

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

Myslim, ze na JFK ani na EWR nejsou z bezpecnostnich duvodu uschovny zavazadel - nikde jsem je tam nevidel a pisou to v Lonely Planet. Late night check-in nevim. Ale rekl bych, ze na lety CSA to spis nepujde. DL by to 24 hodim pred odletem mohla umet, ale nemam to vyzkousene.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

OR píše:Myslim, ze na JFK ani na EWR nejsou z bezpecnostnich duvodu uschovny zavazadel - nikde jsem je tam nevidel a pisou to v Lonely Planet. Late night check-in nevim. Ale rekl bych, ze na lety CSA to spis nepujde. DL by to 24 hodim pred odletem mohla umet, ale nemam to vyzkousene.


Jde o večerní let PRG-AMS-JFK s KLM a druhý den navazující JFK-SFO s Deltou.


Odpovědět