Singapur

Žiraf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 05. 12. 2009, 19:58
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od Žiraf »

Zdravím.
Mám dotaz pro zkušené cestovatele.
Našel jsem si letenku z Frankfurtu do Melbourne a na přestup
v SIN je pouze 55 min (oba lety operované Singapore Airlines). Letenku mi nabídl jak Matrix
tak přímo web Sing. A. Je reálné ten přestup stihnout? A co zavazadla? Trochu mne uklidňuje,
že o 2 hodiny později letí další letadlo a tak pokud to nestihnu, snad pošlou jím.
Díky za odpověď.


gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od gr09 »

Žiraf píše:Je reálné ten přestup stihnout?

Pokud je oboje ze stejného terminálu (což asi ano), tak se to stihnout dá.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od whiskey »


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od firefly »

V únoru, při návratu z Ko Samui, budu mít na letišti čas od 15.15 do 23.00. Bohužel žádnou z letištěm pořádáných okružních jízd městem nestihnu, poslední možnost zabukování je v 15.00 a my přistaneme z USM v 15.15, tak mě zajímá ten bazén na T1. Máte s tím někdo nějakou zkušenost nebo máte pro mě nějaký jiný zajímavý tip, jak strávit skoro 6 hodin?
http://www.changiairport.com/en/airport ... -pool.html
Již jsem na letišti byla, asi před 8 lety, také při cestě na USM a zpět, ale to jsem tam měla jen asi 2 - 3 hodiny na přestup.
Předem děkuji.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od Brut »

A co kratka prochazka kolem centra? Metrem jste tam za hodinu, Grabem za 20 minut a mate dost casu se projit okili MBS nebo i Gardens by the Bay..?

V lete jsem mel na prestup 5 hodin (20:00-1:00) a byl jsem v centru pres 2 hodiny. Dal jsem nejaky ten shopping, vecere a pak nocni vyhlidky okolo Marina Bay.


Petrpakl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 09. 02. 2014, 12:15
Oblíbené typy letadel: MD 11, Concorde, B747
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od Petrpakl »

Ahoj, mam dotaz na zdejsi znalce letiste v Singapuru.....

V dubnu mame let KUL-SIN-LHR. Prvni segment je Air Asia, druhy BA. Takze nam v KUL na 99% neodbavi zavazadlo az do Londyna. To znamena, ze bysme museli po priletu do SIN vyzvednout kufr, vylezt ven pres pasovku a pak znovu check-in na let do Londyna. Da se to v pohode stihnout za 3 hodiny? Jaky je minimalni cas, pokud bychom meli zpozdeni?

Dik predem za rady!

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od jencik »

No Air Asia lieta do novej garáže T4, odkiaľ jazdí na T2 autobus cca 10 minút, takže vybehnúť pasovka, kufre, colnica, bus jazdí každých 10 min cesta 10 min teraz ešte potrebujete z T2 na T1, myslím, že bus jazdí len k T2 a T3, BA lietajú z T1, takže ešte takých 15 min k odbaveniu. Takže takú hodku minimálne to zaberie.

Petrpakl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 09. 02. 2014, 12:15
Oblíbené typy letadel: MD 11, Concorde, B747
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Singapur

Příspěvek od Petrpakl »

jencik píše:No Air Asia lieta do novej garáže T4, odkiaľ jazdí na T2 autobus cca 10 minút, takže vybehnúť pasovka, kufre, colnica, bus jazdí každých 10 min cesta 10 min teraz ešte potrebujete z T2 na T1, myslím, že bus jazdí len k T2 a T3, BA lietajú z T1, takže ešte takých 15 min k odbaveniu. Takže takú hodku minimálne to zaberie.


Ok, dik. Jeste to musim poradne promyslet, jestli neject jen s prirucakem.


Odpovědět