Damašek

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Damašek

Příspěvek od kuba.biker »

Nemáte prosím někdo zkušenosti s letištěm v Damašku? Myslíte, že se tam dá fotit, nebo mne rovnou zastřelí? A jakou společnost bych měl volit k dopravě tam; nechce se mi s Alitalií, či Turkish Airlines, spíš mne napadlo se SE do Larnacy a odtud se Syrianairem (velký risk?), nebo Cyprus Airways... díky moc za rady a informace :wink:


dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

od jara muzes opet s CSA!!! :wink: a primo!!! :wink:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

dubaf píše:od jara muzes opet s CSA!!! :wink: a primo!!! :wink:

Možná. Ještě nemají Damašek ani v seznamu letišť na online prodeji.

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

co neni brzo bude! To by jinak pistelak nepoustel takovou tiskovou zpravu! A pokud vim tak v resa systemech ty linky uz najdes!

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

dubaf píše:co neni brzo bude! To by jinak pistelak nepoustel takovou tiskovou zpravu! A pokud vim tak v resa systemech ty linky uz najdes!


Tak to je snad na trestní oznámení, ne? Dalo by se tomu říci porušování povinností při správě cizího majetku. ČSA má svůj web, kde prodává letenky a tam by to spíš prodali za tu šílenou cenu, než když to prodávají přes agenty, kde hned každý vidí, kolik může ušetřit, když si někde přestoupí. Nejvíc se mi v té souvislosti líbí reklama ČSA na letušce :?
Ale zpět k webu ČSA: To je chřipkovou epidemií a paní, co to tam zadává, leží doma a nikdo to tam nemůže zadat? Pokud je problém složitější, tak je to rovněž dost zásadní problém, ale měl by se řešit. Žádná výmluva neobstojí, je to plýtvání penězi daňových poplatníků!!! :twisted:


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Odporucam Turkish via IST. Velmi dobry servis v Y (naviac je to, co dostanes jest, urcite halal :lol: ), a velmi dobry handling v IST (naviac mile do Miles&More, zatial sice len award, ale coskoro aj status). Bol som s nimi len v BEY a AMM, a k maximalnej spokojnosti.
S tym fotenim by som to tam asi neprehanal, pokial nenarazis na nejaku terasu na to urcenu.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Whiskey: díky :wink: S těmi Turky jsi mne docela překvapil, vždy jsem na jejich adresu slyšel spíše nadávky, ale vidím, že to asi nebude tak žhavé :wink: A co se týče OK na lince do Damašku, předpokládám, že to bude létat jen tak "pro formu" A319 jednou-dvakrát týdně a letenka bude tak za 10 a více tisíc... :?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

kuba.biker píše:Whiskey: díky :wink: S těmi Turky jsi mne docela překvapil, vždy jsem na jejich adresu slyšel spíše nadávky, ale vidím, že to asi nebude tak žhavé :wink: A co se týče OK na lince do Damašku, předpokládám, že to bude létat jen tak "pro formu" A319 jednou-dvakrát týdně a letenka bude tak za 10 a více tisíc... :?


Máš zcela pravdu, půlka zpátečky vč.poplatků se na Letušce prodává za 10.000

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

kuba.biker píše:Whiskey: díky :wink: S těmi Turky jsi mne docela překvapil, vždy jsem na jejich adresu slyšel spíše nadávky, ale vidím, že to asi nebude tak žhavé :wink: A co se týče OK na lince do Damašku, předpokládám, že to bude létat jen tak "pro formu" A319 jednou-dvakrát týdně a letenka bude tak za 10 a více tisíc... :?


spokojnosť s TK môžem len potvrdiť - po všetkých stránkach, od lietadla, personálu, jedla až po toleranciu nadváhy batožiny...

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

to Globik trosku se uklidni a nehysteci tady ty nas brouku pytliku! :wink:

Ono ne kazdy se ridi cenou! A nekdo si rad priplati za to ze nemusi prestupovat! Navic po zapocteni tax uz takovy rozdil v cene neni!

K tomu ze nove destinace jeste nejsou na webu CSA? Neboj urcite je k tomu duvod! A ma to nejakou logiku! A ze to nevim ja ani ty jeste neznamena ze je nejaka pani nemocna a ze to delaji spatne! :D Takze klid mene hluku vice rozmyslu :wink: a mozna mene tendence reagovat uplne na vse! :D ted jen nevim jak nalozit s tim tvym navrhem na zalobu?! :D jak sem psal KLID! :wink: :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

dubaf píše:to Globik trosku se uklidni a nehysteci tady ty nas brouku pytliku! :wink:

Ono ne kazdy se ridi cenou! A nekdo si rad priplati za to ze nemusi prestupovat! Navic po zapocteni tax uz takovy rozdil v cene neni!

K tomu ze nove destinace jeste nejsou na webu CSA? Neboj urcite je k tomu duvod! A ma to nejakou logiku! A ze to nevim ja ani ty jeste neznamena ze je nejaka pani nemocna a ze to delaji spatne! :D Takze klid mene hluku vice rozmyslu :wink: a mozna mene tendence reagovat uplne na vse! :D ted jen nevim jak nalozit s tim tvym navrhem na zalobu?! :D jak sem psal KLID! :wink: :D


Nevím, proč bych se měl uklidňovat! :twisted:

Samozřejmě že si někdo rád připlatí za to, že poletí přímo, ale většina lidí, kteří vědí, co s penězi a neradi je tedy vyhazují, raději zaplatí např. 13000 s krátkým přestupem v BUD, než 20000 za přímý let. Uvádím ceny za zpátečky včetně tax.

Jakou logiku má to, že se to prodává přes agenty a ne přímo na webu? Logiku by to mohlo mít, pokud by se to neprodávalo vůbec. Ale takto?

Nereaguji na vše a můžu si reagovat na co chci, dokud mi to p.Hampl nezakáže. Stejně jako Ty můžeš reagovat na co chceš.

Pokud můj názor na hospodaření v ČSA vyvrátíš, budu Ti vděčný.

eery
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 07. 10. 2007, 00:29
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Příspěvek od eery »

Globík píše:Samozřejmě že si někdo rád připlatí za to, že poletí přímo, ale většina lidí, kteří vědí, co s penězi a neradi je tedy vyhazují, raději zaplatí např. 13000 s krátkým přestupem v BUD, než 20000 za přímý let. Uvádím ceny za zpátečky včetně tax.


Kde jsi prisel na to, ze letenka s CSA stoji 20K, ja ji nasel komplet s taxama za 10732.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

eery píše:
Globík píše:Samozřejmě že si někdo rád připlatí za to, že poletí přímo, ale většina lidí, kteří vědí, co s penězi a neradi je tedy vyhazují, raději zaplatí např. 13000 s krátkým přestupem v BUD, než 20000 za přímý let. Uvádím ceny za zpátečky včetně tax.


Kde jsi prisel na to, ze letenka s CSA stoji 20K, ja ji nasel komplet s taxama za 10732.

Na letušce. Teď jsem to zkoušel znovu, ale bez tax, protože mi to nenašlo. Je tam let 2x týdně. V L třídě mi teď také vypadlo 10.732. Ale předtím jsem se trefil na cenu "včetně poplatků" a hodilo mi to 20000. A neměl jsem vypito, fakt to tam bylo :wink:

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

globiku nesir paniku ju?! tarifu je spousty a zalezi na tom jake jsou jeste volne! :wink: a brouk pytlik je jeste docela mily ne?! :wink: :)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

dubaf píše:globiku nesir paniku ju?! tarifu je spousty a zalezi na tom jake jsou jeste volne! :wink: a brouk pytlik je jeste docela mily ne?! :wink: :)

Přijde mi divné, že na lince, která je nová a ještě není ani na vlastním webu let.společnosti, byly půl roku dopředu vyprodány nejlevnější tarify. Ale budiž.


Odpovědět