Prestup Hong kong z T1 na T2

Odpovědět
dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Prestup Hong kong z T1 na T2

Příspěvek od dejavu »

Zdravim, v listopadu letim do Hong Kongu a chci pokracovat s Air Asia do Kuala Lumpuru. Na prestup mi vychazi necele dve a pul hodiny, ale je to z T1 na T2 (Z Air France na Air Asia). Sice jsem uz kdysi v Hong Kongu prestupoval, ale vzdy jen v ramci terminalu 1, T2 asi tenkrat vubec neexistoval. Je realna sance to stihnout vcetne vyzvednuti a odbaveni zavazadel? Poradite?


Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

V Hong Kongu všechno šlape jak hodinky. 2,5 hodiny by ti tam mělo stačit k přestupu na cokoliv...spíš bych se bál toho, že AF poletí načas.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

V HKG vlastně jen vykráčíš z T1 a takovým podchodem vlezeš do T2. Samotný přesun je na pár minut. Jak už Poutník napsal, všechno tam šlape jak hodinky, neviděl bych v tom problém.
Naposledy upravil(a) Foxx dne 14. 09. 2008, 09:22, celkem upraveno 1 x.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Prestup Hong kong z T1 na T2

Příspěvek od Smurfx »

dejavu píše:Zdravim, v listopadu letim do Hong Kongu a chci pokracovat s Air Asia do Kuala Lumpuru. Na prestup mi vychazi necele dve a pul hodiny, ale je to z T1 na T2 (Z Air France na Air Asia). Sice jsem uz kdysi v Hong Kongu prestupoval, ale vzdy jen v ramci terminalu 1, T2 asi tenkrat vubec neexistoval. Je realna sance to stihnout vcetne vyzvednuti a odbaveni zavazadel? Poradite?


Přestup je úplně v pohodě, stihnul jsem to se vším všudy z letadla na T2 za 30 minut.

A neboj se Air France. Letíš ze západu na východ po větru a většinou se přistává dřívě (i když dohání zpoždění). Alespoň já jsem vždy s AF přistál v Hong Kongu dříve.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od dejavu »

Vsem: Diky za info! Tak to vypada nadejne :-) Pokud teda AF poleti na cas. Obcas mrknu na prilety a uz tam meli i pres hodinu a pul zpozdeni :-(


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Prestup Hong kong z T1 na T2

Příspěvek od MS743 »

ja bych se nestresoval jelikoz spis air asia malo kdyz leta vcas... vecerni lety jsou risk

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Prestup Hong kong z T1 na T2

Příspěvek od dejavu »

Tak to dopadlo dobre :-) Prilet nacas, imigracni taky, T2 jsme taky nasli a AirAsia nakonec letela taky nacas... Akorat sem se chtel zeptat, terminal T2 je jenom odbavovaci hala a leta se vsechno z T1? Nebo u te T2 jsou i nejaky gaty?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Prestup Hong kong z T1 na T2

Příspěvek od whiskey »

Nejake aktualne info na tuto temu? Nezmenilo sa nic? O mesiac prestupujem z Turkish na Phillippines, mam na to 2h20.


Odpovědět