Philadelphia, Las Vegas, Denver

Odpovědět
Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od Martin Horucka »

Zdravim, prosim o jakekoliv info o techto letistich, hlavne co se tyka prestupu. Diky za kazdy tip a radu :wink:


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od Smurfx »

Martin Horucka píše:Zdravim, prosim o jakekoliv info o techto letistich, hlavne co se tyka prestupu. Diky za kazdy tip a radu :wink:


Denver je na přestup bezproblémové letiště díky vláčku, co spojuje jednotlivé prsty a gaty. Navíc je architektonicky velmi povedené a i přes rozlehlost se zde dobře naviguje. Je to jedno z mych oblíbených letišť, protože zde dost fouká a často zde letadla přistávají napodruhé (letěl jsem do Denveru 3x a vždy se mi to stalo)

Las Vegas je přeplněné hracími automaty, ale není příliš velké a přestup zde je v pohodě

janushka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 31. 05. 2007, 22:31
Bydliště: Colorado
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od janushka »

Ty jo, tak ja litam z Denverskeho letiste pomerne dost a jeste jsem nezazila zadne pristani "nadvakrat" :D. Mozna mam stesti, ale teda nevim moc o tomto...ani mym pratelum se to zatim nestalo. Tak tos mel dost stesti. Jinak letiste v Denveru je fajn, prehledne, vlacky v pohode, dokonce docela levnejsi parkoviste Pikes Peak dostupne kyvadlovkou, kde se da auto nechat za 5 dolaru na den. Pokud letis z Evropy, tak radi kontrolujou a oteviraji zavazadla :). Pri vnitrostatnich vse v pohode ;).

Jinak mam zkusenosti s Philadelphii jako s velkym a neprehlednym letistem. Teda neobjevila jsem tam zpusob jak se tam svizneji premistit mezi terminaly. Skoro jsem tam nestihla navazujici let. Bezela jsem asi tak 20 - 30 minut na navazujici spoj. Jako fakt nic moc. A taky kamaradciny zkusenosti s neprijemnymi imigracnimi uredniky z tohoto letiste ho urcite nedelaji mym oblibenym.

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

janushka: Super, za dva týdny v PHL vstupuju do států :(

janushka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 31. 05. 2007, 22:31
Bydliště: Colorado
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od janushka »

Carlos_Plzeň píše:janushka: Super, za dva týdny v PHL vstupuju do států :(


Tak treba to nebude tak strasne. Ale pry se tam docela ptaji... Ale tak pokud umis anglicky, usmivat se a rikat, jak jedes na vacation, tak myslim, ze neni problem ;). Jen se tam pry vic vyptavaji, kamaradka tam zije s pritelem, takze tamtudy docela casto vstupuje do statu. Ja tam mam zkusenosti jen s tranzitem. Ale uzijes si alespon vyhled na mesto, to byla jedina vec, co se mi tam libila :).


Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od Martin Horucka »

Carlos_Plzeň píše:janushka: Super, za dva týdny v PHL vstupuju do států :(


No, jestli jsi vyuzil akce US Airways z Dublinu do Washingtonu, nebo proste odlitas z DUB, tak bud v klidu. Imigracni je uz v DUB...taky me to docela prekvapilo. Je to vyhoda, ze v PHL jen vystoupis z letadla a jdes rovnou do sveho gatu pro navazny spoj. Zadna kontrola te tam uz neceka, proste takovy schenghen.. :wink: Ma to i tu vyhodu, ze se clovek nemusi bat, ze nestihne pripoj kvuli frontam na imigracnim. Jinak me PHL prislo uplne v pohode, co se tyka orientace na letisti(proste jdes porad rovne a zahnes az u sveho prstu, i kdyz ty vzdalenosti jsou opravdu velky) nebo pristupu personalu... Ale taky jsem tam byl zatim jen jednou, takze nemuzu delat nejaky zavery.. V dubnu si dam opacko do SFO a uvidime :wink:

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Philadelphia, Las Vegas, Denver

Příspěvek od cocik »

Do Denveru litam celkem casto za sportem (je tam skvely vetrny tunel pro bodyflight) a musim rict, ze je to vynikajici letiste, pokud vyjde pocasi. Kdyz fouka, je to zajimavejsi pri pristani, ale kdyz prijde bourka, tak je hodne velky problem. Uz jsem tam takhle jednou musel prenocovat (bourka, mraky zrusenych/zpozdenych letu, plne hotely), ale nastesti jsem to pak dospal v United J class. Kazdopadne doporucuji - je efektivni, hezky postavene a v krasnem prostredi.


Odpovědět