Kuala Lumpur - Subang Airport (Sultan Abdul Aziz Shah Airport) (SZB)

Odpovědět
ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Kuala Lumpur - Subang Airport (Sultan Abdul Aziz Shah Airport) (SZB)

Příspěvek od ragbysta »

Městské letiště vzdáleno cca 75 km od kuala lumpur do mšsta autobusem za cca 45 kč asi 2 hodky nebo vlakem za za cca 300 kč a trva to cca 35 minut male letiste v současne dobe probiha rekonstrukce určno pro nizkonakladové letecké společnosti. občerstveni široke a levne na naše pomery ale uschovna zavazadel draha


johnczech
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 217
Registrován: 09. 04. 2010, 11:28
Oblíbené typy letadel: L 410 a vetsi
Pohlaví: muž
Bydliště: Malajsie - LGK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Subang v KUL

Příspěvek od johnczech »

Trochu jsem ho popsal v trip reportu a myslim, ze to patri i sem viewtopic.php?f=42&t=6298

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Subang v KUL

Příspěvek od dejavu »

Tak prave se rozhoduju, jestli se vracet z Langkawi do KUL na Subang Airport s Firefly a nebo volit obvyklou cestu na KLIA. Ve meste pak zustavam a podle mapy je Subang o poznani bliz centru nez KLIA. Jak je to s dopravou nekam na Bukit Bintang, nebo jak se ta ctvrt jmenuje?

BTW: Na LGK letim s Malaysian, maji ted akci a letenky stoji zhruba stejne jako s AA.

papaya
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 46
Registrován: 09. 06. 2016, 10:25
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Subang Airport SZB - Kuala Lumpur

Příspěvek od papaya »

Ahojte,
nevíte někdo, jak se dostat z města na letiště Subang Airport v Kuala Lumpur? Je to to jejich druhé letiště, odkud létají nízkonákladové letecké společnosti. Pokud budete mít někdo osobní zkušenost, byl bych vděčný za odpověď.

Díky, Pavel

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Subang Airport SZB - Kuala Lumpur

Příspěvek od Filisipi »

papaya píše:Ahojte,
nevíte někdo, jak se dostat z města na letiště Subang Airport v Kuala Lumpur? Je to to jejich druhé letiště, odkud létají nízkonákladové letecké společnosti. Pokud budete mít někdo osobní zkušenost, byl bych vděčný za odpověď.

Díky, Pavel


Devítkou směr Subang Bestari. Trasu si najdi kde ti nejvíc vyhovuje nastoupit.


papaya
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 46
Registrován: 09. 06. 2016, 10:25
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Subang Airport SZB - Kuala Lumpur

Příspěvek od papaya »

Filisipi píše:Devítkou směr Subang Bestari. Trasu si najdi kde ti nejvíc vyhovuje nastoupit.


Díky, mohl bys mi prosím zkusit nějak blíž popsat tu cestu? Googlím jak o život, ale nic.. Bydlíme u zastávky monorailu Bukit Nanas, takže pokud bys mi mohl zkusit popsat cestu třeba z KL Sentral, bylo by to fajn. Díky!

rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Subang Airport SZB - Kuala Lumpur

Příspěvek od rtoldy »

papaya píše:
Filisipi píše:Devítkou směr Subang Bestari. Trasu si najdi kde ti nejvíc vyhovuje nastoupit.


Díky, mohl bys mi prosím zkusit nějak blíž popsat tu cestu? Googlím jak o život, ale nic.. Bydlíme u zastávky monorailu Bukit Nanas, takže pokud bys mi mohl zkusit popsat cestu třeba z KL Sentral, bylo by to fajn. Díky!


Spomínaná linka 9 > https://goo.gl/aSPxfv
Poprípade vyskúšaj Rome2Rio, Uber vyzerá napríklad dosť lacno a hlavne oveľa rýchlejšie > https://goo.gl/VHqewv


Odpovědět